Mikronis - Iskustva

poruka: 10
|
čitano: 6.206
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Mikronis - Iskustva

Pregledo sam sve teme, vidim nema ništa o ovom dućanu pa me zanima jel tko kupovao kod njih?

https://www.mikronis.hr/

Vidim imaju mogućnost obročnog plačanja online na 24 rate(American).

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
Re: Mikronis - Iskustva
gopro16.09.2016. 22:56

Kupio gopro kameru 16.9.2016. uvalili mi korištenu bateriju .Rekli mi da oni nemaju ništa s tim,ako želim reklamirati moram osobno doći u Zagreb,mada sam je naručio preko neta.Toliko o ljubaznosti i susretljivosti.Tako da vam ovaj naslov dobra usluga ne stoji.Znači nula bodova .Toplo ne preporučujem išta da kupite kod njih!

http://www.vidi.hr/Racunala/Stres-Test-trgovina/Inspekcija-trgovina-Mikronis
3 godine
Mikronis - Iskustva

Pa ako ti se ne svidja fino vrati sve njima uz raskid ugovora? Nije proslo 14 dana, kupio si na daljinu i uzmi kameru negdje drugdje. Ne vidim problem :)

0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
Mikronis - Iskustva

vidim da su otvorili novu poslovnicu u zadru, nazalost van poluotoka, nekih 100m nize od linksa...jel netko bio? vidim da nemaju p300 od 3 tb, a ovaj od 2tb kosta ko onaj od 3tb u nekim ducanima....ispada isplativije narucit preko neta od nekog drugog, nego doci do njih osobno...imaju finu ponudu kucista, ali nazalost, cak ni da imam para toliko nemam namjeru teglit, pogotovo ne preko mosta...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Mikronis - Iskustva

Jel ima netko nedavna iskustva s Mikronisom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine

Kupio sam preko webshopa Corsair TX550 početkom 8mj.

U roku pet minuta nakon narudžbe su mi poslali mail da napajanje nije u poslovnici nego u cent skladištu i da će biti u poslovnici do 17h ali da će me odmah obavijestiti kad stigne. 

Komunikacija brza i uljudna, prilikom preuzimanja u poslovnici prodavač je bio ljubazan i vrlo detaljno objasnio sve u vezi bilo kakvih reklamacija. 

Sve pet. 

6 godina
Avensac kaže...

Jel ima netko nedavna iskustva s Mikronisom?

Imam i više nego je potrebno obzirom da sam radio tamo do nedavno :) Što te zanima?

Werdum Combat Team
4 godine

Ništa specifično, samo me zanimaju općenita iskustva kupaca, jer vidim da tema nije aktivna baš, a planiram kupiti tamo nešto u skorije vrijeme :)

6 godina
Avensac kaže...

Ništa specifično, samo me zanimaju općenita iskustva kupaca, jer vidim da tema nije aktivna baš, a planiram kupiti tamo nešto u skorije vrijeme :)

Nemaš problema. Vrhunska ekipa i iz prodaje i servisa. Slobodno odeš i kupiš tamo što god ti treba. Samo pazis kad kupiš da čuvaš ambalažu/sve što dobiješ uz uređaj 7 dana (tj. 14 dana ukoliko je web narudžba) ukoliko bude problema sa uređajem. U tom slučaju, javiš se ekipi u tech support/servis i sve se dogovoriš sa njima. Vjeruj mi, svi žele izaći u susret kupcu... Kad si ti sretan i oni su... Ako šta zapne... Cimni mi PM pa pomognem.

Werdum Combat Team
4 godine
Gorstak79 kaže...

vidim da su otvorili novu poslovnicu u zadru, nazalost van poluotoka, nekih 100m nize od linksa...jel netko bio? vidim da nemaju p300 od 3 tb, a ovaj od 2tb kosta ko onaj od 3tb u nekim ducanima....ispada isplativije narucit preko neta od nekog drugog, nego doci do njih osobno...imaju finu ponudu kucista, ali nazalost, cak ni da imam para toliko nemam namjeru teglit, pogotovo ne preko mosta...

Znaci mozdani sam dobio. Ajde nemoj dolazit na forum.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice