Bravo 2 Zero - Battlefield 2 klan

poruka: 3
|
čitano: 1.519
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bravo 2 Zero - Battlefield 2 klan

Bravo 2 Zero, Battlefield 2 klan sa bazom u Engleskoj, Londonu, poziva sve igrače BF2-a da navrate tu i tamo na naš server, IP: 193.93.45.36:16587 - Server je conquest only, imamo i INF only server IP: 193.93.45.36:16573. Svi su dobrodošli na server, uvijek postoji podrška administratora servera, ima ih 6-7, nisam ni sam siguran, ali uvijek ima netko na usluzi, bilo na serveru ili xfireu.

 

Ako se tko hoće pridružiti Bravo 2 Zero-u, neka kontaktira mene na xfire: diurexx, pa ćemo vidjeti što se da učiniti, ne tražimo ultra skilled igrače, jer je glavno pravilo klana da se svaka žrtva obavezno teabag-a, dakle baziramo se na zabavi, a u ligama smo solidni; TWL 8v8 conq. - 4., TWL 5v5 INF - 4., Enemy Down INF - 3.

 

Preduvjeti da se priključite našem klanu jesu posjedovanje kvalitetnog mikrofona, poznavanje engleskog jezika (tj. da znate složiti rečenicu, ne samo da se derete: "BOOM! Headshot!"), i Teamspeak, te kvalitetna i brza internet veza, budući da je server u Londonu...Smijeh

 

Dakle navratite, bacite rundu-dvije sa nama i kako mi obično kažemo: "Frag you later!"Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bravo 2 Zero - Battlefield 2 klan

Nisam član nikakvog klana, igrao sam zasebno po internetu ali ne kao vi iz klana možda kasnije se i prijavim,ali imam jedno pitanje ima nas jedna skupina oko 8 igrača kupili smo switcher i igramo dosta sa lanom ,sada smo prešli na battlefield2 i zanima me kako  složiti sa pirat verzijom u multiplayer mapu da se nas 8 spojimo i da još ima 8 vojnika "botova" ili više pa ako bi mi mogli odgovoriti na tamnicar2@net.hr kako to i u što kraćem vremenu.Hvala puno


ivan bukvić
16 godina
protjeran
offline
Bravo 2 Zero - Battlefield 2 klan

Doci cu na vas server!

Ako netko zna Cranky Germana taj tip me jedini ubijao u Wyd snipers only tip je brzi od munje xD

Brzo cu doc nadam se da je 24/7 online...


Crazy nXc na Cod Uo serverima!!!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice