Bulletproofz.com|Cod2 pro clan zaključana tema

poruka: 63
|
čitano: 19.386
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

bulletproofz.com je call of duty 2 klan posjetite nas na www.bulletproofz.com

klan postoji vec 2 ipo godine

trenutno imamo 16 članova to su :

bulletproofz.com|Nox*****

bulletproofz.com|Rulez*****

bulletproofz.com|UFC*****

bulletproofz.com|Pasto*****

bulletproofz.com|Mara****

bulletproofz.com|Tale****

bulletproofz.com|Boba****

bulletproofz.com|Zite***

bulletproofz.com|Bruce***

bulletproofz.com|Bosko**

bulletproofz.com|Panj**

bulletproofz.com|Hary**

bulletproofz.com|LEE*

bulletproofz.com|Sonex*

bulletproofz.com|Iv@n*

i na recruitu bulletproofz.com|Knox

 

imamo 6 servera 4 za cod2 1 za cod4 i 1 za cod5

IP-e od servera mozete naci na nasem webu

svakako se spojite na neki od nasih servera da malo zaigramo ;)

pozz

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Sta znace ove zvjezdice?

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

rankovi

***** = Admini i Leaderi

****  = Team menadjeri

***  = Recruit officiri

** = Sergeanti

* = Soldieri

bez zvijezda = Recruiti

I <3 COD2
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Super vam je stranica.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Bravo Zite ja sam ovo zaboravio dodat....

Usput mislim da bi ti trebalo dignit rank...

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

moze moze onda bi bia jedino sa 4 zvizde sto nisan iz omisa heheh

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Koliko dugo već postojite?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

pise ti u prvon postu

2 ipo godine

od 45 clan warova samo je jedan izgubljen pogledajte na webu

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

pa kaste tako dobri kaćemo u iran

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

odi ko ti brani

I <3 COD2
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

daj ti meni ovo reci. vidim tu samo tdm. cb rang? esl? ed ili edom? inace klanovi sa malo vecom reputacijom igraju s&d, posto postojite 2 i pol godine valjda igrate s&d.

 

eto to me zanima. Mislim cinjenica to sta ste ovdje predstavili klan ne igra nista, neka postignuca imate? odlazite na neke privatne lanove to sam vidio zasto ne odlazite na cod.hr warove ili tako nesto ako odlazite niste napisali nigdje.

 

Zatim zasto ne vidim da igrate protiv nekih malo zescih klanova tipa Wardance, elitetigers, rage, rabbits, imex itd..

 

eto ovi odgovori mi trebaju.tnx

MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

da igramo s&d, ali nemora znaciti da samo pro klanovi igraju sd dosta njih igra i tdm btw mi igramo na 1.0 jer posto dosta iz klana idu jos u skolu pa nemamo vrimena za neke turnire ili lanove, a na 1.3 ne igramo jer nezelimo bez original cd-keya ici, ovo je vise zabava ne natjecanje i protiv zesci klanova cemo igrati kao sto kazen nemamo vremena za neke treninge i to iako nadjemo nekad vrimena ali to nije dosta eto u buducnosti imamo neke planove za koje se nadamo da ce se ostvariti

I <3 COD2
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan
Z1t3 kaže...

da igramo s&d, ali nemora znaciti da samo pro klanovi igraju sd dosta njih igra i tdm btw mi igramo na 1.0 jer posto dosta iz klana idu jos u skolu pa nemamo vrimena za neke turnire ili lanove, a na 1.3 ne igramo jer nezelimo bez original cd-keya ici, ovo je vise zabava ne natjecanje i protiv zesci klanova cemo igrati kao sto kazen nemamo vremena za neke treninge i to iako nadjemo nekad vrimena ali to nije dosta eto u buducnosti imamo neke planove za koje se nadamo da ce se ostvariti

 ovo podebljano i podcrtano ne kuzim pa ak mozes objasni (tj igrate 1.0 verziju coda 2 jer nemate orginale? i zato ne igrate 1.3 jer za njih treba orginal?) stvarno ne razumijem
MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2009 16:58 (toxic).
15 godina
neaktivan
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Ma Toxic ne brini se idemo sad na 1.3 kad smo kupili orginale jer tek sad smo se u to upustili.....

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

a dobro ja pitam onako jer ipak imam dosta cod 4 iskutva oko 1000h i upoznat sama sa svime takoder imam klan nije pro recimo neki solidan med+ klan postoji oko 8 mjeseci al igramo s&d. Natjecemo se na clanbase, 2v2, 3v3     te normalno, zatim 2v2 tdm, 3v3 tmd te obicno tdm to obicno znaci od 4v4 do 6v6max.

takoder igram i cod 2 solidno imam i orginal jer ja na crackane servere i protiv timova sa crackanim serverima ne igram.

 

tak da vam je ovo jako dobar potez prelazak na orginale.

MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Nema sta simpaticna prezentacija, ali nebih bas toliko naglasavao taj PRO. Kao sto kolega Toxic rece, nit igrate S&D, niti ste na 1.3 a nema vas ni na jednoj znacajnojoj ligi kao sto su:

 

http://www.eurodomination.net/

 

http://www.esl.eu/eu/

 

http://clanbase.ggl.com/news.php

 

Trebat ce vam puno vise od par war-ova na TDM 1.0 da impresionirate bilo kojeg ozbiljnijeg gamer-a. Ali ajde jos ste djeca ima vremena, bit cete i vi jednog dana PRO Namigiva

 

 

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Copy paste sa stranice Bulletproofza

 

http://bulletproofz.com/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=32

 

 

Cheaters

Iako ne zaslužuju da im uopće posvetimo bilo koju rubriku, ipak smo se odlučili progovoriti i o takvima. Pa što bi se pametno o njima moglo reći... vjerojatno ništa. To su obična "gamad" koju doslovno treba istrijebiti iz više razloga.

Prvo i najvažnije, umanjuju zadovoljstvo ljudima koji igraju iz čiste zabave. S obzirom da je Call of Duty 2 sama po sebi igra natjecateljskog duha, gdje se igrači međusobno natječu s ciljem da postignu što bolji rezultat, javlja se i težnja za pobjedom.....

 

Dalo bi se nabrojiti dosta razloga, koji su ustvari samo varijacije na osnovna dva razloga, a to je nepoštivanje drugih, te nepoštivanje sebe.

Dakle, u većini slučajeva, težnja za isticanjem i nadmoći dovodi do posezanja za cheatovima, iako određeni broj cheatera to koristi iz čiste zabave, koja je nama također, neshvatljiva.

Članovi našeg teama ne koriste nikakve cheatove, tako da je i sama pomisao na to krajnje nekorektna. Mi se jednostavno zadovoljavamo igrati pošteno, znajući da jedino tako možemo biti svjesni svojih sposobnosti, te "uzdignuta čela" možemo gledati na sve one koji igraju Call of Duty 2, pošteno ili nepošteno. Nema ljepšeg osjećaja, od onog kada shvatite da se vaše umijeće igranja povećava, te da postajete sve bolji i bolji. Takav osjećaj, prilikom korištenja cheata, nikada nećete doživjeti.

Pouka je, igrajte pošteno, nemojte niti pomišljati da ćete nekoga prevariti ukoliko koristite cheat, zbog toga što na takav način varate jedino samog sebe.

 

 

Tko vas ne zna skupo bi vas platio, prodajete maglu sa nekim poštenjem...a imate cheatera i nacionalistu u svojim redovima!

 

bulletproofz.com|Nox*****

 

Nebih puno komentirao ovo vaše pametovanje o cheaterima pa cu samo dati jedan link na video o Nox-u koji je uhvacen kako igra sa wallhackom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

opa ovo je sramota no comment

Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Ha ha ha. . ., PRO team nema sta! Namigiva Nije ni cudo da se drzite 1.0 verzije i zaobilazite CB, no tko zna mozda sad krenete i u te vode, bas se pitam dali je razlog sto ste toliko odstupali od neke lige to zato sto ste skupljali novce u kasicu prasicu da se nabavi neki NON DETECTED HACK, pa da i tamo glumite PRO. No ipak morat cete se potruditi malo bolje prikriti cheat jer je ovo PRE JADNO!!!!

 

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

eh što drugo reć nego j_ _ _ _ o varanje ostalih !

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

AHAHAHAHA.

15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan
D3ViL kaže...

Ha ha ha. . ., PRO team nema sta! Namigiva Nije ni cudo da se drzite 1.0 verzije i zaobilazite CB, no tko zna mozda sad krenete i u te vode, bas se pitam dali je razlog sto ste toliko odstupali od neke lige to zato sto ste skupljali novce u kasicu prasicu da se nabavi neki NON DETECTED HACK, pa da i tamo glumite PRO. No ipak morat cete se potruditi malo bolje prikriti cheat jer je ovo PRE JADNO!!!!

 

 devil hmh cod 4 unreal?
Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2009 20:05 (toxic).
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

http://www.eunetarmy.com/

 

Nismo PRO al se trudimo. . . Ja sam =EUnet|J0k3R=

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

a znam evo male prezentacije mene rival'silent www.rival-clan.com

Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Aj nek, ako može netko nabroji top 10-20 clanova u svijetu(nemora top bas sada ako ima neko natjecanje nego opcenito)?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan
markoal kaže...

Aj nek, ako može netko nabroji top 10-20 clanova u svijetu(nemora top bas sada ako ima neko natjecanje nego opcenito)?!

 to se moras obratit z1t3 to on najbolje zna bar ja mislim ipak je on otvorija ovu temu???
MB Gigabyte EP45-DS5,s775,ip45 Intel Core 2 Quad Q8300 Box 4×2.5GHz,1333MHz-ddr2 4GB(2×2GB kit)pc8500(1066MHz)OCZ,Reaper--OCZ 700W SLI-ready--Nvidia 8800ultra×2
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

Tek 9, eSuba- eto ta dva klana bih nazvao istinskim PRO. To su ljudi koji zaradjuju velike ali stvarno velike sume novca po turnirima.

 

http://www.tek-9.org/cinema/

 

http://www.quadv.com/ondemand/#/1160-l2w-tek9-vs-esuba

 

Evo pa pogledajte koji video mozda i naucite ponesto. . . (ja sigurno jesam) Smijeh

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bulletproofz.com|Cod2 pro clan

tek9, oni su mene zvali u clan za cod2 u 6 mjesecu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan
markoal kaže...

tek9, oni su mene zvali u clan za cod2 u 6 mjesecu.

 ofc. cesto regrutaju pa su i tebe zvali, a sta da ti kazem na ovo no comment.

btw. samo mi reci u kojem klanu odigras kolko sati imas u cod 2 i od kada imas cb account to ce mi dovoljno reci o tebi kao igracu.
drugo di su oni culi za tebe i kako su te zvali bas me zanima.
Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | Patriot Extreme Performance 2 x 2 gb DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
15 godina
offline
RE: Bulletproofz.com|Cod2 pro clan
toxic kaže...
markoal kaže...

tek9, oni su mene zvali u clan za cod2 u 6 mjesecu.

 ofc. cesto regrutaju pa su i tebe zvali, a sta da ti kazem na ovo no comment.

btw. samo mi reci u kojem klanu odigras kolko sati imas u cod 2 i od kada imas cb account to ce mi dovoljno reci o tebi kao igracu.
drugo di su oni culi za tebe i kako su te zvali bas me zanima.
 pa tome koliko je on odigrao sati i u kojem klanu ti nemožeš nikakvu predožbu napravit o njemu kao igraču, jer neko ko ima 20 sati igre može biti bolji od onogo ko ima 50 sati igre, tako da su usporedbe na temelju toga glupe i nemgu ti dati točnu sliku o igraču!
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice