Trazim COD4 clan!

poruka: 27
|
čitano: 7.281
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Trazim COD4 clan!!!!

Ako ima neki HRV clan ovako malo bolji da ma primi

Volio bih bacit war protiv frendovog clana

pa ako ima neko neka mi se javi

xFire:backdraft8

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trazim COD4 clan!

Sam si organiziraj neki klan. Potraži prijatelje, poznanike...

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
kak se radi klan na x fireu?
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: Trazim COD4 clan!
UBIZEC cORPORATION kaže...
kak se radi klan na x fireu?
 lol, probaj, pa ces vidit da je lako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
staja znam tek sam ga instalitro prije par dana a neznam di je opcijaza izradu klana sta sve traba..
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Trazim COD4 clan!

Može li se raditi server s Xfire-a?

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trazim COD4 clan!

nemoze

 

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
doxy kaže...

nemoze

 

 Moraš imati orginal da ti se prikaže server (barem na Xfire-u)?
Ozbiljno...
15 godina
offline
Trazim COD4 clan!

Nemoze se pravit server pomocu xfirea, xfire služi da prikaze servera, jedino morete napravit klan(nesto slicno blogu i forumu).
Server morate praviti pomocu cod4(igre), create new server i tamo sve lipo namjesiti, ali morate otvorit portove,... da bi sve funkcjoniralo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
markoal kaže...

...ali morate otvorit portove...

 Možeš li malo opširnije objasniti. Ja kad otvorim server, ne prikaže se na mreži.
Ozbiljno...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2008 11:06 (SOS).
15 godina
offline
Trazim COD4 clan!

Kad pravis server trebase nariktat na Dedicated: internet, a portove moras otvorit u postavkama tvog routera, nisan nikat to pokusavao sa cod 4 jer je nisan ni igrao(nemore mi na komp), tako je bilo sa cod2.
Proba vidit na googleu Kako napraviti cod4 server ili nešto tako, meni nesto internet nefunkcionira, nemogu ni na google(pa nisan moga vidjet)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
markoal kaže...

Kad pravis server trebase nariktat na Dedicated: internet, a portove moras otvorit u postavkama tvog routera, nisan nikat to pokusavao sa cod 4 jer je nisan ni igrao(nemore mi na komp), tako je bilo sa cod2.
Proba vidit na googleu Kako napraviti cod4 server ili nešto tako, meni nesto internet nefunkcionira, nemogu ni na google(pa nisan moga vidjet)

 Ma vidjeti ću. Svejedno, thanks.
Ozbiljno...
15 godina
protjeran
offline
RE: Trazim COD4 clan!
SOS kaže...
doxy kaže...

nemoze

 

 Moraš imati orginal da ti se prikaže server (barem na Xfire-u)

Prikazuje vise piratskih nego original servera

BTW...pomocu igre se ne rade serveri...

odi na gogle i nadji providera koji ce ti za 100 i nekaj kuna hostat serevr s odredjeno slotova na 3 mjeseca,,,taj lik ti da rcon password i sve i imas svoj server
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
doxy kaže...
SOS kaže...
doxy kaže...

nemoze

 

 Moraš imati orginal da ti se prikaže server (barem na Xfire-u)

Prikazuje vise piratskih nego original servera

BTW...pomocu igre se ne rade serveri...

odi na gogle i nadji providera koji ce ti za 100 i nekaj kuna hostat serevr s odredjeno slotova na 3 mjeseca,,,taj lik ti da rcon password i sve i imas svoj server
 itekako se rade jel neki serveri da bi funkcionirali moraju imat instaliranu igru kako bi funkcionirali
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
protjeran
offline
RE: Trazim COD4 clan!
UBIZEC cORPORATION kaže...
doxy kaže...
SOS kaže...
doxy kaže...

nemoze

 

 Moraš imati orginal da ti se prikaže server (barem na Xfire-u)

Prikazuje vise piratskih nego original servera

BTW...pomocu igre se ne rade serveri...

odi na gogle i nadji providera koji ce ti za 100 i nekaj kuna hostat serevr s odredjeno slotova na 3 mjeseca,,,taj lik ti da rcon password i sve i imas svoj server
 itekako se rade jel neki serveri da bi funkcionirali moraju imat instaliranu igru kako bi funkcionirali


s tim sam htio reci da ti ja il on pomocu igre nemozemo napravit server....

moras imat server uz komp (hardware server) da bi mogo hostat... da bi funkcioniralo normalno
 
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
15 godina
offline
Trazim COD4 clan!

heh, vidim da niste upuceni itekako se moze server napravit svoj vlastiti i bit ce pokrenut dok god tvoj komp drzi taj server upaljenim, ping ce ovisiti o brzini veze ako imas 2mbita max preporuceno igraca koji igra na tome serveru je 8. Zatim moras imati mod koji zelis npr. promod , pam4, esl pam itd... Moras forwardirat port na ruteru 28960. Moras samo napravit server u igri i ljudima dati svoj ip tipa ovako xx.xxx.xxx:28960. Radio sam mali miljon puta server tako da znam da se moze. Zatim mozes napravit i orginal i crackan serverm,mozes sve ali kazem kada ga ti napravis kada izgasis komp servera vise nece biti, u slucaju da tebi pukne veze puca i server kada ti se mjenja ip puca server te moras dati novi ip od servera itd..

 

 

EDIT: Sta mislis da ekipa u bug clanu za FEAR ima hostan server , nop rade ga sami i stvar savrseno funkcionira

MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb | Fortron 650w
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2008 18:47 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trazim COD4 clan!

mozes tako...ali ostajes bez servera cim gasis komp...lame

 

lijepo kupi hostan server i boli te ona stvar..nije skupo...fear i cod nemaju nista zajednickog po mp

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
doxy kaže...

mozes tako...ali ostajes bez servera cim gasis komp...lame

 

lijepo kupi hostan server i boli te ona stvar..nije skupo...fear i cod nemaju nista zajednickog po mp

 Jadno je kupovati servere. Radije ću si ga napraviti na 3 sata, nego plaćati.
Ozbiljno...
15 godina
neaktivan
offline
CoD4 clan

Pa evo ja sam tu kao leader CoD4 divizije preporucam vam da odete na moje linkove to je jedan od najvecih balkanskih multigaming klanova koja se sastoji iz 3 osnovne divizije Css CoD4 i WoW pa evo ja ovom prilikom svima vama tu preporucam nase forume i moj xfire ciro2501 pa svi koji trebate clan na CoD4 samo mi se javite pa cemo popricat o ulasku u ovaj vrlo ozbiljan clan ukoliko imte pitanje za Css ili WoW xfire od jos jednog covjeka edwardthegreat666 pa eto tu se cujemo i stetno svima

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD4 clan
=BGU=Bakica kaže...

Pa evo ja sam tu kao leader CoD4 divizije preporucam vam da odete na moje linkove to je jedan od najvecih balkanskih multigaming klanova koja se sastoji iz 3 osnovne divizije Css CoD4 i WoW pa evo ja ovom prilikom svima vama tu preporucam nase forume i moj xfire ciro2501 pa svi koji trebate clan na CoD4 samo mi se javite pa cemo popricat o ulasku u ovaj vrlo ozbiljan clan ukoliko imte pitanje za Css ili WoW xfire od jos jednog covjeka edwardthegreat666 pa eto tu se cujemo i stetno svima

 Nemoj davat ljudima krive informacije
Dodaj samoprozvani leader Cod4 divizije LOL
I btw ozbiljan clan igra TDM? Ako niste znali pr0 clanovi igraju SD...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: CoD4 clan
Superbeast kaže...
=BGU=Bakica kaže...

Pa evo ja sam tu kao leader CoD4 divizije preporucam vam da odete na moje linkove to je jedan od najvecih balkanskih multigaming klanova koja se sastoji iz 3 osnovne divizije Css CoD4 i WoW pa evo ja ovom prilikom svima vama tu preporucam nase forume i moj xfire ciro2501 pa svi koji trebate clan na CoD4 samo mi se javite pa cemo popricat o ulasku u ovaj vrlo ozbiljan clan ukoliko imte pitanje za Css ili WoW xfire od jos jednog covjeka edwardthegreat666 pa eto tu se cujemo i stetno svima

 Nemoj davat ljudima krive informacije
Dodaj samoprozvani leader Cod4 divizije LOL
I btw ozbiljan clan igra TDM? Ako niste znali pr0 clanovi igraju SD...
 daj ti nama te linkove da vidimo, ja nista osim ovoga nisam naso   http://bguclan.forumotion.com/forum.htm

EDIT: btw. ja igram cod 4 od pocetka od kada je izaso igro sam u dobrim klanovima sada imam svoj nikada nisam cuo za taj vas klan.
MSI Platinum P7N | Intel C2D E7300 | 2 x 2gb Kingston HyperX DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2008 10:05 (toxic).
15 godina
protjeran
offline
Trazim COD4 clan!

regruta vam RBF.... www.rbf-klan.co.nr

 potrebno je imati min 500 sati igre i org key ... med i med+ igraci dolaze u obzir

 

javit se mozete i na galassoldier ili ddoxy xfire

 

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trazim COD4 clan!
doxy kaže...

regruta vam RBF.... www.rbf-klan.co.nr

 potrebno je imati min 500 sati igre i org key ... med i med+ igraci dolaze u obzir

 

javit se mozete i na galassoldier ili ddoxy xfire

 

 Evo jedan primjer Pr0 Clana.
Pozz Doxy,ja sam Natan(Forsaken)
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Trazim COD4 clan!

Vrijedi li se ovo za klan? Znam jedan novi: Unlogical Killers. Ako te zanima pogledaj ga na Xfire stranici.

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Trazim COD4 clan!
doxy kaže...

regruta vam RBF.... www.rbf-klan.co.nr

 potrebno je imati min 500 sati igre i org key ... med i med+ igraci dolaze u obzir

 

javit se mozete i na galassoldier ili ddoxy xfire

 

 zanemarite ovo
sad sam u cavaliers klanu... neki češki na clanbase
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
15 godina
protjeran
offline
RE: Trazim COD4 clan!

Ti koji trazis kako napraviti svoj clan..evo ti..jednostavno je....odes na google..utipkas xfire..otvoris njihovu stranicu odes na traku tamo gdje pise home i sve te gluposti....i otvoris clans...i odes na crate your own....i dalje znas sam....valjda..Belji se

Ghost Recon
15 godina
neaktivan
offline
Trazim COD4 clan!

Evo da se reklamiramo i na BUG forumu. Ja sam iz klana >HQG< i regrutamo med, med+, i bolje igrače. Imamo 2 divizije. To su CoD 4 i CoD 5. U mojem profilu imate adresu weba i foruma pa pogledajte ako vas zanima forum ili clan warovi. Vrlo smo aktivan klan, svaki dan najmanje 2 wara. Okuplja nas po 15 u dvije divizije i svi igrači su aktivni, nemamo lowova, pa ko želi neka mi se javi na xfire tom05051994 ili odite na forum, registrirajte se i ispunite prijavnicu u regrutacije.

Imamo 2 Game servera i jedan voice(Ventrilo), a Game Serveri su Private 12 slotni War Serveri sa Promodom 4.22 na CoD 4 i sa DAMN modom na CoD 5.

[url=http://profile.xfire.com/tom05051994][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/tom05051994.png[/img][/url]
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice