Jeste li već koristili ili namjeravate koristiti 3

poruka: 10
|
čitano: 2.383
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Jeste li već koristili ili namjeravate koristiti 3".
7 godina
protjeran

Namjera mi ga je koristiti(ne svoj, barem za sada), inace volim ribičiju i gledam te voblere(varalice) kojima je cijena enormno skupa za komad od cca 35-150kn a prakticki mi se moze otrgnuti/zapeti kod prvog zabacivanja u vodu, 3d printer mi se cini idealan da si sam isprintam te stvari za samo par kuna..LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
Re: Jeste li već koristili ili namjeravate koristi
Stjepanj kaže...

..gledam te voblere(varalice) kojima je cijena enormno skupa za komad od cca 35-150kn a prakticki mi se moze otrgnuti/zapeti kod prvog zabacivanja u vodu, ...

Tebi je najbolje recimo na 3dprintuk dat napravit 100kom nego kupovat printer, pazi samo da ostaviš rupu za vezivanje tako da sve "niti" prolaze oko ,a ne da idu usporedno s rupom. imaš tinkercad online odlićan za ove stvari ako nisi prije radia 3d.

10 godina

svaki ljud ima ugrađen 3D pisač. zove se "dupe". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
Ajar kaže...

svaki ljud ima ugrađen 3D pisač. zove se "dupe". 

Ah...zaboravljas da je to kod nekih i konektor ...

On Top..yup , namjeravam ga uzeti u roku slijedecih godinu dana ali nisam jos koristio . Na zalost 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
8 godina
Jako korisna stvar.
Svakodnevno koristim Prusu i3 MK2.

Već se dobrano naprintala,preko 133km filamenta i 33 dana printa
robimarko@gmail.com
11 godina

Čisto iz znatiželje - što si toliko printao? Nešto za posao, iz hobija, za kuću, djecu...?

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
8 godina
Najviše za posao,ali dosta razno raznih gluposti
robimarko@gmail.com

A može protupitanje? Koliko često za privatne svrhe (dakle, da nije posao) koristite "obični" pisač? I što na njemu printate?

0 0 hvala 0
7 godina

Ženu na napuhavanje...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
10 godina

moje pisava, ruža i šarulja svakodnevno isprintaju dovoljno za pognojiti celega voćnjaka, a ostane i za trsje. a printaju i mlekeco. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice