Koristite li adblocker na svojem mobitelu?

poruka: 15
|
čitano: 3.075
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Koristite li adblocker na svojem mobitelu?".
11 godina

Što predlazete za Chrome na ne-rootanom Androidu 5.1.1 (Xperia Z Ultra)?

0 0 hvala 0
3 godine
Re: Koristite li adblocker na svojem mobitelu?

moj prijedlog je habit browser, lagan svega par mb, brz i ima u sebi bloker reklama

10 godina

moj glas ide za operu, isto ima ugrađen add blocker(ne treba root) plus dobra sinkronizacija sa ostalim uređajima koji koriste operu, preporodio se 

Stoja
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina

a koji će mi q kad mi služi samo za telefoniranje i porukanje?! nikakvih dodatnih aplikacijof = njema rekljame. istina je da je oprez majka mudrosti no da je doista oprezan, ne bi bio majka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 10 hvala 0
11 godina
robycro kaže...

Što predlazete za Chrome na ne-rootanom Androidu 5.1.1 (Xperia Z Ultra)?

Ja koristim  Adblock browser

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina

Adguard Premium lifetime i Chrome. Ili nekad samo Brave.

0 0 hvala 0
8 godina

Do prije koji mjesec sam bio na Operi i onda su nešto usrali u jednoj verziji gdje mi je pocuclao cijelu memoriju skoro (p8 lite, 2 gb), od onda koristim Firefox s uBlock dodatkom kao i na desktopu i odlično šljaka. Organski reklame ne mogu smisliti, ko jebeni tumor su i rješavam ih po kratkom postupku di stignem 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina

Odnedavno sam na Operi s adblockom na svim uređajima koje koristim, desktop komp doma, desktop na poslu, laptop i smartphone. Ljudima sam se smijao kad su spominjali Operu, onda sam je isprobao jer mi je netko preporučio i nakon pola sata korištenja prebacio se potpuno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Yandex Browser + Adguard Content Blocker

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina

da koristim na samsungovom browseru 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Na mobu su reklame jos gore nego na PC-u. Pogotovo jer su i u appsovima. Adaway hosts file + plus za youtube app modifyani apk da blokira one reklame koje su skoro svaki put kad pokrenem video

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Unutar samsung browsera. Reklame znaju biti gadne na mobitelima i nekad se ne mogu niti zatvoriti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine

imas neku preporuku za moddani yt, probavao sam instl ali svugjde citam da je potreban xposed, je to istina (imam rootan S6)

9 godina

http://arter97.com/browse/youtube/adaway/

prvo izbrisati youtube app, pa ovaj apk ubaciti u system/app/Youtube, (treba kreirati YouTube folder) i onda restart i to je to

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 21:42 (BlackEagle).
11 godina

Mob rootam isključivo i jedino da bih na njega mogao instalirati AdAway.

Ne koristim mobove koji su komplicirani za root i na koje ga ne mogu instalirati.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice