Google Photos

poruka: 4
|
čitano: 4.490
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Google Photos".
4 godine
Google Photos

Ovo mi izgleda kao jako dobra alternativa OneDrive-u, mozda samo netko da pojasni koje su to stavke upitne kod Google-a

sto se tice privatnosti?

Thx

Battlenet - TheProdigy#2234
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Google Photos

When you upload, submit, store, send or receive content to or through our Services, you give Google (and those we work with) a worldwide license to use, host, store, reproduce, modify, create derivative works (such as those resulting from translations, adaptations or other changes we make so that your content works better with our Services), communicate, publish, publicly perform, publicly display and distribute such content. The rights you grant in this license are for the limited purpose of operating, promoting, and improving our Services, and to develop new ones.

Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
Google Photos

Za one koji imaju malu internu memoriju na mobitelu ovo je došlo ko budali šamar. Na mojoj 16gb motoroli g, nedavno mi javilo nema više mjesta, od toga slika 6gb.

Rjesenje je bilo sinkroniziranje s Photos i onda pod devices folders označiš sve slike i gore desno na meni s tri točkice delete device copies. Tako su obrisane slike s uređaja, dostupne su u aplikaciji preko interneta, a na uređaju oslobođen prostor 

There is no job like cron job!

0 0 hvala 0
7 godina
Google Photos

Kako da pregledava fotografije osoba koja od mene ima pozivnicu za pregled?

Kada mu posaljem pozivnicu,on preko pozivnice bez problema otvara moje fotografije,no zajeb nastaje kada on na mobitelu ugasi aplikaciju i zeli ponovo pregledati moje fotografije,jer njih nigdje više nema u njegovoj aplikaciji Google photos-iako je on na mojoj listi djelitelja!?

Di se tocno nalazi putanja do mojih fotografija na njegovom android uređaju?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice