HBO GO izdvojena tema

poruka: 147
|
čitano: 128.743
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HBO GO".
14 godina
offline
HBO GO

Za početak uradi test očinstva!  

 

Pokušaj isključiti lokaciju na telefonu, pa uradi clear cache/data aplikacije. Restart, uključi lokaciju pa vidi hoće li aplikacija da shvati gdje se nalazi.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO
Radi se o TVu ne mobitelu.

Provjeri regiju na samom TVu ili bilo kaj ima veze s tako necime (jezik, lokacijske usluge itd.)
13 godina
offline
Re: HBO GO
phoenix2003 kaže...

Za početak uradi test očinstva!  

 

Pokušaj isključiti lokaciju na telefonu, pa uradi clear cache/data aplikacije. Restart, uključi lokaciju pa vidi hoće li aplikacija da shvati gdje se nalazi.....

 Na telefonu aplikacija radi dobro. Problem je na TV aplikaciji...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
12 godina
offline
HBO GO

da li se kome od vas cini da je na hbo go slika losija kada se gleda preko tableta, nego kada se gleda na laptopu?

imam i tablet i laptop 1080p, na laptopu to izgleda kao hd, dok na tabletu vise kao sd..slicno kao na hbo OD u max tv.

tablet je ok, samsung galaxy A 10 inca

na chromecast na tv je isto hd, ali zna se rezolucija mjenjat na momente svakih par sekundi, malo sjeckat slika, pa je duze vrijeme ok, pa opet malo problemi itd

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HBO GO
Meni je slika uzas postala, vise ga od nadogradnje ni ne gledam. Skinem si radje i gledam ko covek.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HBO GO

Android aplikacija je danas dobila update od nekih 27 MB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HBO GO

je, dosla je nadogradnja i za iOS, nemam pojma kaj su promjenili, znam samo da android verzija nakon nadogradnje nije radila, neku gresku pokazivala, dok ios radi.

 

edit: i dalje ne radi, znaci nekoliko sati nakon apdejta, krasno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 18:51 (Spike1983).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO

s novim updejtom hbo go radi bolje preko chromecasta..nije to jos savrseno, al puno bolje nego prije

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
HBO GO

šta treba da hbo go radi u chrome-u ?

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HBO GO

da ostavis broj kreditne kartice, sljaka za 10

7 godina
offline
Re: HBO GO

Protected content mi je bio Off.

15 godina
neaktivan
offline
HBO GO

Nakon isteka 1 mj free da li se pretplata sama automatski azurira ili ju je potrebno otkazati ručno u postavkama?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: HBO GO
Moraš sam otkazati, u suprotnom će ti se automatski produžiti
8 godina
neaktivan
offline
HBO GO

Molim vas, pomagajte,  nisam uspijela pronaći  rjesenje ako je vec netko napisao prije.  

 

Kako napraviti HBO go na LG smart tvu. 

 

U postavkama pod uređajima  nigdje ne piše  tv pin. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: HBO GO
Instaliraj aplikaciju i aplikacija će ti izbaciti kod. Odi na pc, prijavi se na hbo go i tamo upiši kod koji ti se pojavio na tv-u, to bi trebalo biti to. Tak sam ja sve uređaje prijavljivao.
5 godina
neaktivan
offline
Re: HBO GO
grlunosober kaže...

Molim vas, pomagajte,  nisam uspijela pronaći  rjesenje ako je vec netko napisao prije.  

 

Kako napraviti HBO go na LG smart tvu. 

 

U postavkama pod uređajima  nigdje ne piše  tv pin. 

Bitno je prvo odabrati pravu aplikaciju. Iz nekog razloga imaju dvije, od kojih jedna nije u funkciji. Izbrišeš postojeću aplikaciju i na LG content store-u skineš novu, crna ikona sa bijelim HBO slovima. Trebalo bi da radi bez problema. Zanima me da li je neko imao iskustva sa korištenjem HBO GO na android tv (Mi box S)? 

14 godina
offline
Re: HBO GO
4di5 kaže...

Bitno je prvo odabrati pravu aplikaciju. Iz nekog razloga imaju dvije, od kojih jedna nije u funkciji. Izbrišeš postojeću aplikaciju i na LG content store-u skineš novu, crna ikona sa bijelim HBO slovima. Trebalo bi da radi bez problema. Zanima me da li je neko imao iskustva sa korištenjem HBO GO na android tv (Mi box S)? 

 

HBO GO radi uredno na Mi Box-u.

16 godina
offline
HBO GO

Dal dotična usluga prikazuje svoj logo za vrijeme gledanja sadržaja?

 

Mjesecima mi daju promo od 1mj, da bi prije neka dva tjedna to nestalo, vjerojatno zbog prijestolja...

Bude valjda opet ali ak imaju logo za vrijeme reprodukcije, teško da budem i taj mjesec koristil.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: HBO GO
Armor kaže...

Dal dotična usluga prikazuje svoj logo za vrijeme gledanja sadržaja?

 

Mjesecima mi daju promo od 1mj, da bi prije neka dva tjedna to nestalo, vjerojatno zbog prijestolja...

Bude valjda opet ali ak imaju logo za vrijeme reprodukcije, teško da budem i taj mjesec koristil.

 

 Da ima jedva primjetni HBO logo znači ne HBO GO nego samo HBO i skoro je skroz proziran.

Evo ti screenshot pa vidi:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 14:28 (Seki001).
13 godina
offline
HBO GO

ima netko saznanja zasto ne pustaju sadrzaj u 5.1 DD il DTS-u? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HBO GO

Steta sto se nema odabrat u kojoj rezoluciji gledat ,sve mi se cini da su stream serija  u 720p max kvaliteti...malo glupo  da nije dostupan barem full hd

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HBO GO
sseennoonn kaže...

Steta sto se nema odabrat u kojoj rezoluciji gledat ,sve mi se cini da su stream serija  u 720p max kvaliteti...malo glupo  da nije dostupan barem full hd

meni je lik iz njihove SZK rekao da sav sadrzaj ide u 1080p 3500 kbps

al da, steta sto nema nikakvih opcija u aplikaciji, PS4 app je koma, on bi trebao kompletan overhaul, svi filmovi i serije su snimani u 5.1 audiu, zasto oni forsiraju samo stereo, nekuzim...

7 godina
offline
HBO GO

Pitao ih danas kad namjeravaju uvesti 4K i HDR. Odgovorili mi u roku od 10 min sljedeće:

 

Poštovani, 

Hvala Vam što ste kontaktirali HBO GO korisničku podršku.

Nažalost, 4K i HDR trenunto nisu dostpuni prilikom korištenja HBO GO usluge. HBO GO tehnička podrška kontinuirano djeluje na unaprijeđenju usluge i trenutno zbog bandwidtha nemamo mogućnost reproduciranja u spomenutim rezolucijama. Nadamo se kako će usluga biti dostupna čim prije. Zahvaljujemo Vam na dostavljenom upitu i povratnoj informaciji, tehničkoj službi proslijediti ćemo zahtjev.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HBO GO

ma ta njihova SZK k... ne vrijedi... 

pitao ih i ja nekih 5-6 pitanja nedavno, od 4K, vise usera, 5.1 audio, poboljšanje PS4 aplikacije bla bla...

na nijedno pitanje nisam dobio odgovor osim da oni to zasad nemaju al ko zna mozda jednog dana i ono najjakije

 

pita on/ona mene jel imate jos koje pitanje za nas? 

pa brate mili postavio sam ti hrpu pitanja, na nijedno nisi odgovorio, i sad da te jos nesto pitam WTF??? 

dam se kladit da ta ekipa iz SZK jos i placu prima  

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
HBO GO zitlovi

Na tv-u lg 43lf652 ne mogu uključiti titlove na hbo go!? Do prije neki dan su normalno radili sada ne rade. Reinstalirao dam aplikaciju, ali ne pomaže. Na drugom LG tv-u titlovi normalno rade i može ih se uključiti i isključiti. 

U čemu bi bio problem?

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 8:40 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: HBO GO zitlovi

Evo odgovor njihove SZK:

 

Nažalsot, nakon nove verzije HBO GO aplikacije sami titlovi ne rade na LG Smart TV-ima.
Molimo Vas da pokušate re-instalirati aplikaciju te potom pokušajte ponovno. Ako se ptoblem nastavi pojavljivati tehničari preporučuju da vratite Vaš TV na tvorničke postavke.

 

Potrebno je ažurirati HBO GO aplikaciju na verziju 5.11.5 te ne bi trebalo biti poteškoća nakon toga jer su tehničari objavili novu verziju baš zbog tih problema.
Nažalost, Smart TV-i nisu preuzeli novu inačicu te korisnici i dalje imaju te poteškoće. Postoji opcija da vratite TV na tvorničke postavke te nakon toga bi sami TV povukao novu verziju HBO GO aplikacije.

12 godina
offline
Re: HBO GO
Osim reinstalacije aplikacije morao sam tv odjaviti pa nakon 24 sata ponovno prijaviti na hbogo i sad je ok s titlovima
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HBO GO

Pozzdrav ekipa,

 

Prijavio sam se juce na probnu uslugu koja traje 7 dana, za sada sam zadovoljan sadrzajem i uslugom ali koliko sam primjetio nije htjelo da mi istovremeno radi na racunaru i tv-u pa me zanima da li radi HBO na vise uredjaja istovremeno ili se moze gledati samo na jednom uredjaju ?? 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: HBO GO
Dr. Vicko kaže...

Pozzdrav ekipa,

 

Prijavio sam se juce na probnu uslugu koja traje 7 dana, za sada sam zadovoljan sadrzajem i uslugom ali koliko sam primjetio nije htjelo da mi istovremeno radi na racunaru i tv-u pa me zanima da li radi HBO na vise uredjaja istovremeno ili se moze gledati samo na jednom uredjaju ?? 

 Ja kad sam ga koristio prije više mjeseci prije nego ću se opet vratit ilegali moglo se je gledat na više uređaja,tako da je odgovor može.

Evo ti link di sve piše: https://helpcenter.hbogo.eu/hr/tehnicke-informacije/mogu-li-s-jednom-pretplatom-hbo-go-koristiti-na-vise-uredaja

6 godina
offline
HBO GO

Šteta da nemaju 5.1 zvuk, iz nekog razloga emitiraju samo u DD 2.0, a razlika u količini podataka je mizerno veča ako ih je strah zbog propustnosti veze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice