ASUS Crosshair V Formula

poruka: 20
|
čitano: 2.131
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "ASUS Crosshair V Formula".
10 godina
protjeran
ASUS Crosshair V Formula

Ovo ce definitivno biti bolje od 990FXA-UD7

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
Re: ASUS Crosshair V Formula

Zna neko koje su razlike između njih u performansama i sl.

9 godina
neaktivan
ASUS Crosshair V Formula

A znate koliko li košta??

Prokletih 191 eura..... Ako se Buldožer pokaže dobro, s ovakim cijenama high end ploče. Good bye may dear friend Intel {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
nick54312 kaže...

Prokletih 191 eura..... Ako se Buldožer pokaže dobro, s ovakim cijenama high end ploče. Good bye may dear friend Intel {#}

To ti je oko 1400kn bez ikakvih nameta i dodataka. Dakle kod nas 1800-2000kn. Moram priznati da nije baš malo zar ne?

I'll be back
9 godina
neaktivan
microman kaže...
nick54312 kaže...

To ti je oko 1400kn bez ikakvih nameta i dodataka. Dakle kod nas 1800-2000kn. Moram priznati da nije baš malo zar ne?

Da dobro ti ide računanje, ali ja sam tu cijenu uzeo iz Austrije tamo di ja kupujem.

Mene bi ta matična tamo izašla 1232 kn ni manje ni više nego 1232 kn. Hallo? High end matična 1300kn?

Microman respect, ali čini mi se da AMD sprema dobru predstavu i da zna što radi. Pošto vidiš i ja imam Intel, znam da ti voliš Intel tako da mogu reć da slobodno možemo malo sjest i razmislit. (dobro ti ne ti imaš love ti kupuješ i7 990x LOL, ali ja bih trebao)

11 godina
neaktivan
nick54312 kaže...
microman kaže...
nick54312 kaže...

Da dobro ti ide računanje, ali ja sam tu cijenu uzeo iz Austrije tamo di ja kupujem.

Mene bi ta matična tamo izašla 1232 kn ni manje ni više nego 1232 kn. Hallo? High end matična 1300kn?

Microman respect, ali čini mi se da AMD sprema dobru predstavu i da zna što radi. Pošto vidiš i ja imam Intel, znam da ti voliš Intel tako da mogu reć da slobodno možemo malo sjest i razmislit. (dobro ti ne ti imaš love ti kupuješ i7 990x LOL, ali ja bih trebao)

Naravno svi idu kupovat u Austriju, zapravo vecina ne. Nadalje put do Austrije je besplatan jel? Netreba platit cestarinu, benzin(dizel), nešt pojest, popit?

Inace maticna ce sigurno biti jeftinija od Top Asusove za Intel platformu, al da je 1800kn jeftino i nije.

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 22:38 (microman).
9 godina
neaktivan
microman kaže...

Naravno svi idu kupovat u Austriju, zapravo vecina ne. Nadalje put do Austrije je besplatan jel? Netreba platit cestarinu, benzin, nešt pojest, popit?

Inace maticna ce sigurno biti jeftinija od Top Asusove za Intel platformu, al da je 1800kn jeftino i nije.

Cestarina plaćena vinjeta, uvjer se nešto iskombinira, benzin u pravu si, nešto pojest (ne), nešto popit (voda po putu, ona slovenska s okusima mmm).

1250+300=500 još uvjek 500kn jeftinije nego u RH

11 godina
neaktivan
nick54312 kaže...
microman kaže...

Naravno svi idu kupovat u Austriju, zapravo vecina ne. Nadalje put do Austrije je besplatan jel? Netreba platit cestarinu, benzin, nešt pojest, popit?

Cestarina plaćena vinjeta, uvjer se nešto iskombinira, benzin u pravu si, nešto pojest (ne), nešto popit (voda po putu, ona slovenska s okusima mmm).

1250+300=500 još uvjek 500kn jeftinije nego u RH

Inace 191x7,2= 1375kn. Pa mi nije baš previše jasno kak dođe 1250kn ako je 1euro 7,2kn, a matična dođe 191euro?

I'll be back
9 godina
neaktivan
microman kaže...

Inace 191x7,2= 1375kn. Pa mi nije baš previše jasno kak dođe 1250kn ako je 1euro 7,2kn, a matična dođe 191euro?

190 x 7.4 = 1400 manje 12 posto = 1232 kn

9 godina

A garancija,neznam,ako kupujes u Austriji.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
9 godina
neaktivan
ivanoile kaže...

Pa garancija je tamo u Austriji.

Svi rade toliku frku oko te garancije JBT

Kaži iskreno koliko puta ti se je nešto razbilo pa moraš mjenat?

@ microman, stavio sam benzinu 300kn ali nije niti toliko. Ugl kad idem u Austriju spojim to s Ljubljanom, a od tamo je to 30min znači računajmo nekih 100kn benzine ako niti to.

9 godina
nick54312 kaže...
ivanoile kaže...

Pa garancija je tamo u Austriji.

Svi rade toliku frku oko te garancije JBT

Kaži iskreno koliko puta ti se je nešto razbilo pa moraš mjenat?

@ microman, stavio sam benzinu 300kn ali nije niti toliko. Ugl kad idem u Austriju spojim to s Ljubljanom, a od tamo je to 30min znači računajmo nekih 100kn benzine ako niti to.

Uuu,imao sam ove godine dosta garancije.Prvo graficka,pa hard,pa cak i maticna.

10 godina
ASUS Crosshair V Formula

Dobro, jel' se u ovoj temi raspravlja o tomu koliko će koštati put u Austriju, koliko ćeš pojesti, popiti ili o matičnoj ploči?

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
ivanoile kaže...

Jebiga onda. Nemože svatko ići u Austriju. 

Ja mogu jer mi stari svako malo ide do Ljubljane, Maribora pa se lako skokne do Klagenfurta :)

9 godina
nick54312 kaže...
ivanoile kaže...

Ja mogu jer mi stari svako malo ide do Ljubljane, Maribora pa se lako skokne do Klagenfurta :)

A mogu i ja,nije problem,ali sad radi jedne maticne ic radit 200km,nije bas nesto,a onda me ispadne puno skuplja.

A ova maticna mi se jako svidja,neznam,mozda se protgnem,pa ju uzet.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 22:58 (ivanoile).
9 godina
neaktivan
ivanoile kaže...
nick54312 kaže...
ivanoile kaže...

A mogu i ja,nije problem,ali sad radi jedne maticne ic radit 200km,nije bas nesto,a onda me ispadne puno skuplja.

Pa pričam ti, vidiš sad u sljedećih dva tjedna idem gore. Moram ić zamjenit matičnu za B3.

I odmah kad idem uzet ću vodeno (najvjerovatnije Corsair H100 i odmah i 8 GB RAMa), možda uzmem i par jeftinijih kućišta aa prodam u HR tako da si pokrijem sve troškove.

Da ne OFtopričamo :)

Kako vam se čini navedena matična? Kako mislite da će biti druge cijene ostalih prozvođača high end segmenta? {#}

8 godina
neaktivan
ASUS Crosshair V Formula

Jel mi može tko reći dali će na tu ploču stati r9 280x i iznad nje thermaltake frio advanced?

Muči me jer gledam ako piknem u prvi pci slot koji je najčešće najbrži jel će mi smetat cooler ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
kole2689 kaže...

Jel mi može tko reći dali će na tu ploču stati r9 280x i iznad nje thermaltake frio advanced?

Muči me jer gledam ako piknem u prvi pci slot koji je najčešće najbrži jel će mi smetat cooler ?

Ako planiraš kupiti tu matičnu onda više nema Asus Crosshair V Formula nego je sada novija verzija Asus Crosshair V Formula-Z i ona ti ima prvi i treći slot X16 drugi je X8 a četvrti x4. Bio je negdje neki test između X16,X8 i X4 i nema prevelike razlike u brzini tj u FPS svega jedan dva. 

http://valid.canardpc.com/2749994
8 godina
neaktivan
ASUS Crosshair V Formula

Ma da na formulu z sam mislio...sad tek vidim... ali me u principu zanima me bas radi tog prvog slota dali ce bit frke...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2014 13:24 (kole2689).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
kole2689 kaže...

Ma da na formulu z sam mislio...sad tek vidim... ali me u principu zanima me bas radi tog prvog slota dali ce bit frke...

Ja ti imam tu matičnu ali u kombinaciji sa Corsair H100i tako da ti ne znam reći jel će ti stati. Nikad zračni hladnjak nisam imao osim sotck-a.

http://valid.canardpc.com/2749994
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice