5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

poruka: 11
|
čitano: 5.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars".
9 godina
protjeran
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

Super za Hrvatsku, ali BiH je posljednja u Europi uvela 4G mrežu. Šta onda očekivati sa 5G?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospo
Je, sto!
15 godina
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

jejeje, evo, pola Zagreba se seli odmah sutra u ruralna podrucja i pokrecu industriju, samo im je 5G trebao. Evo, vec su kilometarske kolone na Slavonskoj aveniji i kod cvora Ivanja Reka, svi se trgaju za A3 i pravac Osijek, posebno popularno odrediste je Vukovar, tamo ima 5G za bacat, mozes ga lopatama grabiti. HRT vec vadi kamere. Na A1 kolone prema Zagori, rasprodane sve kuce i supe od Ogulina do Imotskog, sve j.d.o.o. i pausalni obrtnici pokupovali. Revolucija.

 

Evo, mozete na HRT-u pratiti uzivo, u kadru novinarka, Kostas Nebis i Plenkovic, rukuju se, hvale jedan drugoga, samo sto si nisu jaja pomilovali, no sram ih pred novinarkom. Plenkovic izjavljuje da je Hrvatska napokon postala ekonomski džin zahvaljujuci 5G mrezi T-Koma. Vucic na aparatima, srpska manjina u Vukovarsko-srijemskoj županiji u panici, Beogradjani pohrlili u sela uz granicu, postavljaju mreze na kuce i love 5G.

Žitelji Imotskog prosvjeduju protiv 5G i meteoroloskog radara, pale zagrebacku zastavu, lokalni T-shit opljackan i spaljen do temelja. A1 brzom intervencijom okrece broj 5 na plakatu i tvrdnjom da je to 2  izbjegava bijes rulje. Nece nikad Imotski postat zagrebacka provincija.

 

Telemach baca letke iz kanadera 10G 10G 10G 10G sirom drzave, taman papir za potpalu rostilja zagrebcanima u njihovoj novoj provincijalnoj idili.

 

T-Com, da te nema, nebi te bilo.

 

 

 

Ne znam od kud vuku te brojeve, bas me zanima izvor, istrazivanje, bilokaj. Samo da jedan postotak potkrijepe nekim konkretnim dokazima bilo bi cudno.

Linux, Arch Linux.
 
14 0 hvala 1
15 godina
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

oće q. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

Na temelju kakvih analiza se došlo do bombastične brojke od 10 milijardi? Procjena, projekcija, puko nadanje ili marketinška krilatica biased istraživanja koje je 'sponsored by' ? Smijemo li ih držati za riječ pa za koju godinu provjeriti realizirano? Puno i previše puta smo čuli ovakve napumpane brojke koje se nikada nisu realizirale. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospo
Ovaj je gluplji od one za 8000 tisuca eura
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

 

Je, bit će neke koristi. 

 

Međutim, ako želite osobno napredovati, ne računajte ni na jednu grupaciju, kolektiv i tome slično, nego odite sa Balkana.

 

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: 5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospo
PzKpfw kaže...

 

Je, bit će neke koristi. 

 

Međutim, ako želite osobno napredovati, ne računajte ni na jednu grupaciju, kolektiv i tome slično, nego odite sa Balkana.

 

 U Liberandu je budcnost.

13 godina
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

5G će potaknuti "Tržišni dinamizam". Ajme bravo.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

Zdravko Mamic: "Ma ti si jedan lažov, ja tebe pamtim cijelo ovo vrijeme kao lažova i jednog od vodećih falsifikatora svega."


 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
5G će donijeti više od 10 milijardi kuna gospodars

Ak ce nam 5G donijeti takav prosperitet, jedva cekam 8G - svi cemo mazat pimpu i prodavat filozofije po terasama ispijuci koktele.

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice