Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnicu i

poruka: 7
|
čitano: 3.107
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnicu i ".
11 godina
protjeran
offline
Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnicu i

Ok ovo mi se svidja! Bolje nego DOSLOVNO SVI ostali na trzistu koji samo forsiraju manji i laksi laptop :S a onda kad potegnem UE4 temperature skacu kao da sam na suncu! Ovo mi se cini zanimljivo, i mislim da bi mogao zamjeniti moj Alienware (prethodnu verziju, ne ovo sranje tanko sto su sad izbacili).

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnicu i

Užas, žalim osobu koja ovo bude nosila na leđima.

https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnicu i

Ovo javljanje uživo je bilo apsolutno preuzbudljivo!

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnic
Što ne valja s novim area 51m? Meni po konstrukciji i dizajnu hlađenja izgleda prilično sposoban a vjerojatno je i jači od heliosa pošto sadrži i9 9900k, aka, desktop cpu. Možda sam nešto propustio. Od acera mi se jedino sviđa nova conceptD gama.
11 godina
protjeran
offline
Re: Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnic
dax-lax kaže...
Što ne valja s novim area 51m? Meni po konstrukciji i dizajnu hlađenja izgleda prilično sposoban a vjerojatno je i jači od heliosa pošto sadrži i9 9900k, aka, desktop cpu. Možda sam nešto propustio. Od acera mi se jedino sviđa nova conceptD gama.

 Previse se grije, osobno laptop koristim i za Unreal Engine kao i druge stvari, nazalost laptop mi treba jer sam stalno na putu a remote na PC mi ne pomaze puno :S novi aream 51m sam imao nekih mjesec dana i vratio ga nazad i dobio povrat novca i onda sam se vratio na stari 15 koji mi trenutno najbolje odgovara sto se tice hladjenja, ako uzmemo u obzir da sam stavio liquid metal umjesto regularne paste. Inace najbolji laptop koji sam u zadnjih 10 godina imao a da se nije grijao i mogao je podnijeti sve jest Asus ROG G7XX, imao sam dva modela i nikad bolji laptop. Najbolje hladjenje i to bez ikakvih modifikacija. Nazalost i oni su promjenili smijer te otisli previse na tanko i sxxxxli hladjenje s tim. 

 

Testove nemoras gledati nego nadji nekoga tko koristi taj isti laptop mjesec dana bar pa ces vidjeti razlike. Meni je 51m na pocetku bio super prvih par dana i onda pakao iznutra :S vjerojatno bi bolje bilo ali nisam htio gubiti garanciju da stavljam liquid metal i u njega.

9 godina
offline
Re: Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnic
dax-lax kaže...
Što ne valja s novim area 51m? Meni po konstrukciji i dizajnu hlađenja izgleda prilično sposoban a vjerojatno je i jači od heliosa pošto sadrži i9 9900k, aka, desktop cpu. Možda sam nešto propustio. Od acera mi se jedino sviđa nova conceptD gama.

 Ako ga koristis za igranje i graficki intezivne operacije hladjenje zvuci kao motor aviona.

14 godina
offline
Re: Acer Predator Helios 700 ima pomičnu tipkovnic
Super.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice