Acer Swift 1 NX.GNKEX.005 - Ponuda koja se ne odbi

poruka: 33
|
čitano: 17.115
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer Swift 1 NX.GNKEX.005 - Ponuda koja se ne odbi".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Acer Swift 1 NX.GNKEX.005 - Ponuda koja se ne
x18x05x kaže...
Onda napravite još kategorija i stavite ocjene. Jer ovako izgleda kao da vam je plaćeno da stavite tu ocjenu.

 Ja se nebi složio, mislim da će više kategorija samo pokvarit stvar koja je po meni dobra. I uopće ne izgleda kao da je plaćeno za tu ocjenu.

I isto tako slažem se i s ocjenom ovog uređaja. Imao sam prilike radit na njemu, tj instalirat ostale određeni SW, podesit mailove, mrežu i slično, uglavnom integrirat ga u firmu, 4 komada, i iako sam bio relativno sumnjičav prema uređaju pred...koliko je već prošlo, mjesec i nešto ili više kad sam čitao test u BUG-u (sumnjičav jedino zbog procesora, jer IPS, metal, SSD, Win, 13"...za tu cijenu, rekao bih nemoguće bez ikakve sumnje), moram reć da me je iznenadio po tom pitanju. Očekivao sam lijen uređaj, ali radi sasvim korektno. Ugoda korištenja je na izrazito visokoj razini, dok god ste iole realni u očekivanjima, jer i dalje je to N4200 i 4 GB ram-a.

Uglavnom nakon korištenja uređaja u živo ja bi mu kao relativnu ocjenu stavio 10. Dok se sa apsolutnima po kategorijama slažem u potpunosti.

8 godina
offline
Re: Acer Swift 1 NX.GNKEX.005 - Ponuda koja se ne
Davor kaže...
Zechina kaže...

 

 G. Šuštić je zaboravio napisati jednu stvar koja drastično mijenja čitavu priču.

Ovo je aluminijski, supertanki, superlagani i bešumni ultrabook.
To je specifična, moderna i šminkerska kategorija "inspirirana" sa MacBook Air.

 

Kako zaboravio? Da sam zaboravio navesti tri najvažnije karakteristike uređaja, mogao bih si mirna srca potražiti neku drugu karijeru 

 

Citat iz recenzije:

 

Acer Swift 1 u konfiguracijskoj izvedbi NX.GNKEX.005 ukazuje nam da bolji način ipak postoji. Radi se o 13,3-inčnom ultraprijenosniku, koji podiže obrve činjenicom da je posve metalan, prilično tanak i lagan (jezičac na vagi zaustavlja se na 1,36 kilograma), opremljen IPS panelom Full HD razlučivosti, a istovremeno košta manje od 4.000 kuna – 3.800 kuna, da budemo posve precizni. U svijetu gdje za ozbiljnije ultraprijenosnike s IPS ekranima i metalnim kućištima uredno izdvajamo peteroznamenkaste svote, ovaj Swift 1 svojevrsni je fenomen.

 

Krivo sam se izrazio. Ovo je trebalo naglasiti kratko na početku, sa naglaskom da je to klasa za sebe. Ja sam prvi put naletio na tu Acer liniju kad sam vidio video sa IFA Berlin. Impresivno. Kao mali fasciklić ispod ruke. Pa ti je smiješno očekivati da ćeš rudariti bitcoin na tome. 

16 godina
moderator
offline
Re: Acer Swift 1 NX.GNKEX.005 - Ponuda koja se ne
miki1981 kaže...

 Ja se nebi složio, mislim da će više kategorija samo pokvarit stvar koja je po meni dobra. I uopće ne izgleda kao da je plaćeno za tu ocjenu.

I isto tako slažem se i s ocjenom ovog uređaja. Imao sam prilike radit na njemu, tj instalirat ostale određeni SW, podesit mailove, mrežu i slično, uglavnom integrirat ga u firmu, 4 komada, i iako sam bio relativno sumnjičav prema uređaju pred...koliko je već prošlo, mjesec i nešto ili više kad sam čitao test u BUG-u (sumnjičav jedino zbog procesora, jer IPS, metal, SSD, Win, 13"...za tu cijenu, rekao bih nemoguće bez ikakve sumnje), moram reć da me je iznenadio po tom pitanju. Očekivao sam lijen uređaj, ali radi sasvim korektno. Ugoda korištenja je na izrazito visokoj razini, dok god ste iole realni u očekivanjima, jer i dalje je to N4200 i 4 GB ram-a.

Uglavnom nakon korištenja uređaja u živo ja bi mu kao relativnu ocjenu stavio 10. Dok se sa apsolutnima po kategorijama slažem u potpunosti.

 

Točno takva su i moja iskustva, do posljednjeg detalja. Izgleda da se recenzijom slažu svi, osim onih koji uređaj nisu probali  Hvala na komentaru, drago mi je da se javio netko tko je kupio uređaj na temelju recenzije, da ne ostane zbilja sve samo na tome da "potplaćeni recenzent laže narodu" 

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice