Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro

poruka: 11
|
čitano: 3.590
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro".
11 godina
neaktivan
offline
Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro

Ne znam koliki im je trzisni udio, ali za milijardu dolara mogli su sami napraviti jedno 100 tvrtki koje ce praviti pametna zvonca i jos da im ostane novca.

Ne znam, ovo meni posalo suludo trosenje novca, nebi da je to nuklearna fizika pa da ne mogu sami napraviti...

Milijardu dolara za pametna zvonca, nema smisla unatoc tome sto im se uklapa u poslovanje.

 

 
2 0 hvala 1
12 godina
online
Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro

Ovo uzimam, samo još kad ubace face id i automatski odgovor na temelju prepoznavanja posjetitelja.

 

 

 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji
Lol, nisu oni platili zvonca tolko. Oni su platili patent i sad nitko vise nece moc radit takva zvonca osim njih. Parama do legalnog monopola...weee
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji
kingofthenight kaže...

..

Milijardu dolara za pametna zvonca, nema smisla unatoc tome sto im se uklapa u poslovanje.

 

- ne razmišljaš kao average biznismen.. tj investicija je tax odbitak, manji porez. Koliko novca se stvarno uloži vs papirnato je nepoznato.. čak sigurnije nego razni offshore i dabliriši, dok kao bonus ponekad dobiješ nagradu države za poduzetništvo (zlatnu kunu i sl. što već tamo dijele) uz trenutnu trumpićevsku politiku kojoj je važno prikazati investicije..

- s druge strane, svaki biz-proizvodnja je daleko kompliciranja stvar od 'napraviti nešto'.. da, mogu oni, napraviti firmu, dizajnirati proizvod, pribaviti licence (da ne plate kao apple željeznici za sat-font).. ali to traži vrijeme, vrijeme koje se može kupiti novcem, kojeg imaju (kao i ostale takve velike kompanije, previše, goolgle i sl.) i postaje im samo 'teret' (porez).. i zato prvi red. Zato veliki kupuju postojeće, kupuju vrijeme, kupuju porezne olakšice gdje je svaki postotak/promil neka milijarda.. i po dosadašnjem, znaju jako dobro the-biz, mada nama 'malima' izgleda neobično.

.. ušteđeno vrijeme, koriste za zabavu, trošenje ušteđenog od poreza, čekout.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro

Pametno zvonce? Što je tu pametno? Lol.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji
Drugim rijecima,morali su investirati u nesto...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro

Ako  je svaki uređaj koji se zna spojit na internet pametan, zašto onda moje računalo nije "pametni PC" nego je samo "PC"?

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji
kingofthenight kaže...

Ne znam koliki im je trzisni udio, ali za milijardu dolara mogli su sami napraviti jedno 100 tvrtki koje ce praviti pametna zvonca i jos da im ostane novca.

Ne znam, ovo meni posalo suludo trosenje novca, nebi da je to nuklearna fizika pa da ne mogu sami napraviti...

Milijardu dolara za pametna zvonca, nema smisla unatoc tome sto im se uklapa u poslovanje.

 

 Money laundering na najače

15 godina
offline
Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji pro

Obično se kupuje ime i patenti, zar ne? Možda ljudi koji su do sada uspješno vodili firmu. Istovremeno i najjačeg igrača da nemaš konkurenciju? 

Ima smisla kupovati. IBM je to napravio jako puno puta. Sad da baš koštaju te stvari milijardu dolara? Da sam barem izmislio whatsapp ili nešto takvo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji
Lol
Na aliexpresu ima sličan sustav za od 5 eura pa na više 😂😂🙃🙃 https://m.aliexpress.com/wholesale/Smart-ring-door.html?keywords=Smart-ring-door
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon za milijardu dolara kupuje startup koji
ihush kaže...
kingofthenight kaže...

..

Milijardu dolara za pametna zvonca, nema smisla unatoc tome sto im se uklapa u poslovanje.

 

- ne razmišljaš kao average biznismen.. tj investicija je tax odbitak, manji porez. Koliko novca se stvarno uloži vs papirnato je nepoznato.. čak sigurnije nego razni offshore i dabliriši, dok kao bonus ponekad dobiješ nagradu države za poduzetništvo (zlatnu kunu i sl. što već tamo dijele) uz trenutnu trumpićevsku politiku kojoj je važno prikazati investicije..

- s druge strane, svaki biz-proizvodnja je daleko kompliciranja stvar od 'napraviti nešto'.. da, mogu oni, napraviti firmu, dizajnirati proizvod, pribaviti licence (da ne plate kao apple željeznici za sat-font).. ali to traži vrijeme, vrijeme koje se može kupiti novcem, kojeg imaju (kao i ostale takve velike kompanije, previše, goolgle i sl.) i postaje im samo 'teret' (porez).. i zato prvi red. Zato veliki kupuju postojeće, kupuju vrijeme, kupuju porezne olakšice gdje je svaki postotak/promil neka milijarda.. i po dosadašnjem, znaju jako dobro the-biz, mada nama 'malima' izgleda neobično.

.. ušteđeno vrijeme, koriste za zabavu, trošenje ušteđenog od poreza, čekout.

 HVALA

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice