AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu plo

poruka: 5
|
čitano: 3.145
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu plo".
15 godina
offline
AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu plo

ah, dječak se voli napucavati s univarajućim kinezima po internetima . no epizoda je "veoma dobra" poput dosadašnjih. kompetentno, jasno i glasno (osim Denisa kad okrene glavu - ne razumije ga se dobro - mikrofon oko šije/šete?). ova dvojica i te kako zarade svoju plaću. lijepo je znati da je i netko zasluženo otišao u vegas. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu
Jel,Denise mogu i ja ići u L.A iduć' put? Žao mi ga gledati kako se samouništava tamo 😊 i krši sve moguće grijehe.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu

Samo neupuceni ce kupiti plocu od "NZXT-a", nek se oni drze kucista, a ploce ostave drugima.

 

Inace, OEM je ECS. Njihove ploce postoje samo u dvije kategorije - dobre i srot.

Ova sigurno nije srot, al podrska ce biti dugacka kao i prodaja - u malim brojevima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu
Sjetih se Šuštinja...da nije zahebancija,rado bih adresirkao ovo na Bug...😊
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD predstavio novitete za 2018., NZXT matičnu plo

Zdravo, ekipa!

 

Meni ste odlični, te samo rokajte u svojem stilu. Vaša emisija, vaša pravila!

 

 

Imao bih pitanje za Vas, pa ako ste u prilici, prokomentirajte...

Što, općenito misltie o Benq monitorima? Po, kvaliteti, dugotrajnosti, vaša iskustva iz s njim, ili pak tuđa za koja znate.

Naime, jednostavno sam otišao do local store za kompove, te piknuo najveću dijanonalu za što manje para, što je tok trenutka bilo dostupno u dučkasu. Nije mi se dalo čekati druge monitore....Trebao mi je kao još jedan monitor na stolu za lakše učenje i rad. Na jednom monitoru Visual Studio, a na drugom neki .pdf, odnosno soruce kôd.
Uzeo sam 28'' BENQ GC2870H.

 

Da, lajkam vašu obleku. Pa, sve je to neformalno. Svatko se oblači u ono u čemu se osjeća ugodno.
Meni je gušt vas slušati, osim kaj vas redovito čitam na bugovom portalu i u našem magazinu BUG-u.

 

Vidimo se!

Živjeli, ljudi!!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice