Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri god

poruka: 8
|
čitano: 3.007
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri god".
14 godina
offline
Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri god

Ako kupiš flagship uređaj onda očekuješ da traje barem 3 godine. 

Moj Mate 8 još izgleda i radi kao prvog dana. Al ono nešto u glavi mi govori da je vrijeme za novi mob.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri
x18x05x kaže...

Ako kupiš flagship uređaj onda očekuješ da traje barem 3 godine. 

Moj Mate 8 još izgleda i radi kao prvog dana. Al ono nešto u glavi mi govori da je vrijeme za novi mob.

 meni je pravilo 2 godine :D  to je moj minimun i onda prelazim na novi bez obzira dali se pokvario ili nije. Privuče me nova tehnologiju i volim da budem u toku.

Toliko mi je prije trajala pretplata i zato je nastao taj rok. inače sada više ne koristim pretplatu več naručujem mob izvana, posjednji put ugrabio Xiaomi redmi note 5.

 

14 godina
offline
Re: Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri
T700 kaže...
x18x05x kaže...

Ako kupiš flagship uređaj onda očekuješ da traje barem 3 godine. 

Moj Mate 8 još izgleda i radi kao prvog dana. Al ono nešto u glavi mi govori da je vrijeme za novi mob.

 meni je pravilo 2 godine :D  to je moj minimun i onda prelazim na novi bez obzira dali se pokvario ili nije. Privuče me nova tehnologiju i volim da budem u toku.

Toliko mi je prije trajala pretplata i zato je nastao taj rok. inače sada više ne koristim pretplatu več naručujem mob izvana, posjednji put ugrabio Xiaomi redmi note 5.

 

 Takav sam i ja bio prije. Sad manje, jer telefoni ne napreduju da bi uređaj star dvije generacije bio zastario.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri god

Ja sam svakih godinu i nešto sitno mjeseci, jbg, jednostavno crave-am za tech-om.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri god

"amerikanci pametni" je oksimoron. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri
Imaš pravo, Amerikanci su glupi. Pa i svi ostali, samo smo mi Hrvati pametni i sve znamo, cvate nam društvo znanja i toliko nam dobro ide da nas je godišnje 50 tisuća manje. A Ameri, Englezi i slični nemaju pojma.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri
Ovi ameri su stvarno ubogi, kod nas se to mijenja na godišnjoj bazi, pffft..
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Amerikanci pametni telefon mijenjaju svake tri god

To je neko normalno vrijeme dok ne ode baterija. Inovacije u mobilnom segmentu su nikakve zadnjih par godina. Samo se dodaju kamere i povećava površina ekrana. Proizvođači se namjerno ne žele baviti apdejtanjem OS-eva samo da bi se mobiteli kupovali svake godine. Ja ne mjenjam mob dok trenutni ne postane neupotrebljiv (baterija ili hardwerska greška). Za sve što mi treba mob (mejlovi, fotke, surfanje, komunikacija i još par stvari) moći ću raditi i sljedećih 2 godine na istom telefonu. Nikakvi notch, in-screen fingerprint scanner ili 3 stražnje kamere to neće promijeniti. Promijenit će se jedino stanje mog računa.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice