Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnji na

poruka: 5
|
čitano: 2.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnji na".
15 godina
offline
Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnji na

Da citiram Guo Pinga iz Huaweia:

""Prism prism on the wall, who is the most trustworthy of them all... ? And If you don’t understand this question, go ask Edward Snowden." 

 

I dalje:

"Ovaj antivirus, rekli su tada njemački stručnjaci, usko je povezan s oblakom"

 

Rekao bih da je "problem" u tome što je ta povezanost sa oblakom dobro kriptirana i teško ju je probiti sa strane:

 

Documents also disclosed efforts by the NSA of intercepting “leaky” data being sent from users’ computers to the Kaspersky Lab servers

 

 

Možda bi trebalo napisati koji tekst o projektu Camberada:

 

An NSA slide describing “Project CAMBERDADA” lists at least 23 antivirus and security firms that were in that spy agency’s sights. They include the Finnish antivirus firm F-Secure, the Slovakian firm Eset, Avast software from the Czech Republic. and Bit-Defender from Romania. Notably missing from the list are the American anti-virus firms Symantec and McAfee as well as the UK-based firm Sophos.

 

Dakle, stvar je samo u tome da li neki antivirusni program želi dati sve podatke agenciji sa tri slova ili ne. Na kraju svi popuste, a tko ne popusti njega izopće. I to je to

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnji na

američkoj nacionalnoj sigurnosti najveća je prijetnja obrazovanje/informiranost/telekenjcija građana te se ove napasti uspješno zatiru (iako probiju ponekad na nekim mjestima - velika je to država, ne moš sve kontrolirat, jebga). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnj
Lonely Boy kaže...

Apsolutno svejedno, ne znam kada sam zadnji put instalirao išta slično na PC.

 

Antivirusni alati i nisu namijenjeni osobnim računalima, nego firmama i korporacijama kojima treba napredniji alati za zaštitu desetina i stotina računala u mreži.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnj
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Lonely Boy kaže...

Apsolutno svejedno, ne znam kada sam zadnji put instalirao išta slično na PC.

 

Antivirusni alati i nisu namijenjeni osobnim računalima, nego firmama i korporacijama kojima treba napredniji alati za zaštitu desetina i stotina računala u mreži.

 

 

Tako je, a i to je uglavnom radi pranja ruku od odgovornosti i jer ih odredeni entiteti (klijenti sa dovoljno velikim utjecajem) zahtjevaju ako zelis s njima poslovati.

2 godine
offline
Amerikanci stavili Kaspersky na popis prijetnji na

Amerikanci rekli...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice