Android je možda široko rasprostranjen, ali u iOS-

poruka: 32
|
čitano: 9.802
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android je možda široko rasprostranjen, ali u iOS-".
16 godina
offline
Android je možda široko rasprostranjen, ali u iOS-

O postotcima i brojevima iz članaka koji kada upotrebiš tu matematiku dobiješ da jedinično više korisnika Androida kupuje aplikacije, a ne ponavljaš flosukle sa kojim te hrane. To je zaključak članka, osim ako stvar nije da su aplikacije skuplje na iOS-u, pa je veća zarada mada ih se manje (u broju, ali više u postotku kada se gleda broja korisnika) proda, ali to se u članku nigdje ne spominje. To se inače zove rasprava, u njoj se koriste argumenti, moji argumenti se tiču članka i stvari koje su u njemu napisane. 

Riječnik u razgovoru sa drugim osobama ti je stvarno na nivou. Ja sam gore napisao točno kako sam došao do svojih brojeva, a što je opet izvađeno iz samog članka. Ti nisi ništa osim svojih viđenja i stavova. A i ova zadnja rečenica mislim da govori dovoljno sa koje strane dolaziš pa me ni ne čudi takav "pametniji sam od svih jer ja tako kažem" stav. Znam da te zaboli kuki za to, pošto si "najpametniji", no eto, postao si prva osoba u mom 10 godišnjem stažu na forumu koja ide na ignore listu. No nemam volje ni potrebe raspravljati se sa osobama koje ne posjeduju ni osnovni nivo bontona.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android je možda široko rasprostranjen, ali u iOS-

Kad već tako gorljivo zagovaraš svoju tezu zanima me da li si Android Developer ili jednostavno fanboj?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice