Android Oreo nastavlja svoj rast

poruka: 4
|
čitano: 1.774
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android Oreo nastavlja svoj rast".
12 godina
offline
Android Oreo nastavlja svoj rast

Sad se Samsunzi apdejtuju na Oreo

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android Oreo nastavlja svoj rast

Užas:

 

 

Kad će napokon taj Project Treble, i dal će uopće  raditi kak spada?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android Oreo nastavlja svoj rast

Project Treble je tu sa ovogidišnjim flagshipima, ne znam za nize rangove.


Nista ovo ne znaci, evo ti Android one, toliko se hvale da je čisti android, pa niko još nema Pie nadogradnju.

Za nokije vjerovatno krece krajem septembra, mjesec i jace od zvanicnog izlaska devetke.


Mozemo sad ulaziti u teorije zavjere, ali mislim da Google na neki način stopira ove nadogradnje

 

Nekolicina telefona je imala pristup Pie beti, imali su pristup kodu, kako to sad recimo da opet ti Android One uredjaji ne mogu dobiti day one, ili barem sedmicu nadogradnju na Pie, dok recimo Essential Phone dobio isti dan kad i Pixeli.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Android Oreo nastavlja svoj rast
Indestructible kaže...

Project Treble je tu sa ovogidišnjim flagshipima, ne znam za nize rangove.


Nista ovo ne znaci, evo ti Android one, toliko se hvale da je čisti android, pa niko još nema Pie nadogradnju.

Za nokije vjerovatno krece krajem septembra, mjesec i jace od zvanicnog izlaska devetke.


Mozemo sad ulaziti u teorije zavjere, ali mislim da Google na neki način stopira ove nadogradnje

 

Nekolicina telefona je imala pristup Pie beti, imali su pristup kodu, kako to sad recimo da opet ti Android One uredjaji ne mogu dobiti day one, ili barem sedmicu nadogradnju na Pie, dok recimo Essential Phone dobio isti dan kad i Pixeli.

 
Xiaomi Redmi Note 5 ima podršku za treble.

Neznanje je bliže istini nego predrasuda
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice