Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Bezoso

poruka: 6
|
čitano: 3.010
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Bezoso".
12 godina
offline
Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Bezoso

Bas me zanima hoce li Jassy poboljsati uvjete rada u skladistima, pa makar i potpunom automatizacijom/robotizacijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Be

Pa ako bude sve automatizirano/robotizirano, što tu može biti loše od uvjeta za robota? 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Be

Najglasnija zamjerka Amazonu ide na racun nehumanih uvjeta rada u njihovim skladistima. Kako se sada vodstvo mijenja, a novi sef se (barem u medijima) cini naklonjeniji pravima ljudi, bit ce zanimljivo vidjeti hoce li se to odraziti na promjenu u skladistima.

 

Da se mene pita, ako su uvjeti nehumani, rjesenje je maknuti ljude sa poslova koji za njih nisu adekvatni - dakle automatizacija/robotizacija. No nekako ne vjerujem da je to ono sto su kriticari poslovne prakse imali na umu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.7.2021 14:21 (kerum).
16 godina
offline
Re: Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Be

Ili stvoriti humanije uvjete. Poslovi su adekvatni, uvjeti nisu. I to treba popraviti.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Be
kerum kaže...

Bas me zanima hoce li Jassy poboljsati uvjete rada u skladistima, pa makar i potpunom automatizacijom/robotizacijom.

Bingo, poboljšati će uvjete ljudima tako da ih izbaci potpuno iz tih poslova

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Ovo je Andy Jassy, čovjek koji je izašao iz Be
kerum kaže...

Bas me zanima hoce li Jassy poboljsati uvjete rada u skladistima, pa makar i potpunom automatizacijom/robotizacijom.

 

Neće, za razliku od LGBT prava, prava radnika više nisu cool, to je onako, više za 19 stoljeće

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice