AORUS K9 s optičkim prekidačima

poruka: 12
|
čitano: 3.158
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AORUS K9 s optičkim prekidačima".
14 godina
offline
AORUS K9 s optičkim prekidačima

I sad ti meni reci da ces profesionalnije gejmat na tipkovnici od soma i kusur kuna nego na nekoj tipkovnici za 200 kn? To su sve price za malu djecu, neke razlike ima ali da toliko znaci...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima

gledaj imam logitech illuminati tipkovnicu koja je poplično smeće za igranje platio sam ju dosta skupu 800-1000 kn. Kvaliteta je kvaliteta ne bitno na cijenu best buy je best buy. 

 

kupio sam razer lachesis kada je izašao došao preko tisuću kuna miš je zvijer. Prošle godine uzeo roccat kone pure cijena nekih 400 kn i jednostavno ne odgovara miš. Naravno da skill ne može ništa kupiti, ali daje nijansu to sigurno. 

 

Što želim reći da bi prije uzeo 1000 kn tipkovnicu koja je kvalitetna imao ju 5 godina nego svake godine kupovao za 300-500 kn neko smeće ili koja mi ne odgovara pod izlikom jer je nešto preskupo. 

 

Da netko se ne nadoveže zašto pišem dvosmisleno. Prvo onda nije bilo ništa dobrog od low profile tipkovince, a poslije uzeo miš roccat jer igram puno manje. 

15 godina
offline
AORUS K9 s optičkim prekidačima

optički su prekidači oni koji možemo vidjeti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 14:24 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
Jim Carrey kaže...

gledaj imam logitech illuminati tipkovnicu koja je poplično smeće za igranje platio sam ju dosta skupu 800-1000 kn. Kvaliteta je kvaliteta ne bitno na cijenu best buy je best buy. 

 

kupio sam razer lachesis kada je izašao došao preko tisuću kuna miš je zvijer. Prošle godine uzeo roccat kone pure cijena nekih 400 kn i jednostavno ne odgovara miš. Naravno da skill ne može ništa kupiti, ali daje nijansu to sigurno. 

 

Što želim reći da bi prije uzeo 1000 kn tipkovnicu koja je kvalitetna imao ju 5 godina nego svake godine kupovao za 300-500 kn neko smeće ili koja mi ne odgovara pod izlikom jer je nešto preskupo. 

 

Da netko se ne nadoveže zašto pišem dvosmisleno. Prvo onda nije bilo ništa dobrog od low profile tipkovince, a poslije uzeo miš roccat jer igram puno manje. 

 Ma da... ko je vidio kupit tipkovnicu ispod soma kuna. 

 

btw, zanima me koliko imaš sadašnju tipkovnicu? i koja je to logi iluminati tipkovnica?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
neaktivan
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima

 nadovezao sam se na odg kolege iznad koji komentira cijenu, a cijene još nije poznata niti se ne zna kakva je kvaliteta. Želim reći da treba prije svega gledati kupiti kvalitetno, a tek poslije gledati cijenu. 

 

inače tipkovnica je logitech illuminated K740

15 godina
online
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
Jim Carrey kaže...
Što želim reći da bi prije uzeo 1000 kn tipkovnicu koja je kvalitetna imao ju 5 godina nego svake godine kupovao za 300-500 kn neko smeće ili koja mi ne odgovara pod izlikom jer je nešto preskupo.

zato pametni kupuju tipkovnice od 100-300kn koje traju godinama i koje su odlične (npr. Logitech UltraflatX)  kao i miševe (npt. MX518)

16 godina
moderator
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
Ges kaže...
Jim Carrey kaže...
Što želim reći da bi prije uzeo 1000 kn tipkovnicu koja je kvalitetna imao ju 5 godina nego svake godine kupovao za 300-500 kn neko smeće ili koja mi ne odgovara pod izlikom jer je nešto preskupo.

zato pametni kupuju tipkovnice od 100-300kn koje traju godinama i koje su odlične (npr. Logitech UltraflatX)

Odlična, a lošija od najgore MX(-kompatibilne) mehaničke tipkovnice. Hm...

 

Imam inače i ja odličnu tipkovnicu ako ćemo ići tvojim kriterijima (Logitech Desktop Cordless), ali mehanika je mehanika. Osjećaj kod tipkanja je osjetno bolji od bilo kakve membranske tipkovnice. Ovu Logitechovu tipkovnicu trpim samo zato jer je ergomonska/razdvojena. Da nije, već davno bi letjela sa stola i bila zamijenjena mehaničkom (ergonomske mehaničke su jako rijetko i pre-preskupe).

 

Ges kaže...
kao i miševe (npt. MX518)

Gdje si našao baš tog miša koji nakon nekog vremena izgleda kao da ima kožnu bolest?!  Imao sam ga, ne znam više jesam li ga bacio ili je na dnu neke ladice. Zamijenio sam ga drugim baš zato jer se ogavno gulio, ali i zato jer je za današnje (a i jučerašnje) pojmove jednostavno prespor. Meni 1800 DPI nije dovoljno visoka rezolucija s obzirom da imam dva ekrana jednog pored drugog i samo mali komadić prostora na ladici pored tipkovnice (3600 DPI mi je minimum prihvatljivog).

15 godina
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
Taj mis je bio odlican u vrijeme dok je izašao, i trajao je pun klinac, ja sam ga imao nekih 7god i poslije ga poklonio, ja na svom nisam imao nikakvih problema sa guljenjem. Mozda neces profesionalnije gejmati na toj tipkovnici ali mislim da ce biti puno ugodnija za koristiti, ja koristim staru g110 i ne mislim je mijenjati sve dok radi.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
online
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
mbaksa kaže...
Ges kaže...
Jim Carrey kaže...
Što želim reći da bi prije uzeo 1000 kn tipkovnicu koja je kvalitetna imao ju 5 godina nego svake godine kupovao za 300-500 kn neko smeće ili koja mi ne odgovara pod izlikom jer je nešto preskupo.

zato pametni kupuju tipkovnice od 100-300kn koje traju godinama i koje su odlične (npr. Logitech UltraflatX)

Odlična, a lošija od najgore MX(-kompatibilne) mehaničke tipkovnice. Hm...

 

Imam inače i ja odličnu tipkovnicu ako ćemo ići tvojim kriterijima (Logitech Desktop Cordless), ali mehanika je mehanika. Osjećaj kod tipkanja je osjetno bolji od bilo kakve membranske tipkovnice. Ovu Logitechovu tipkovnicu trpim samo zato jer je ergomonska/razdvojena. Da nije, već davno bi letjela sa stola i bila zamijenjena mehaničkom (ergonomske mehaničke su jako rijetko i pre-preskupe).

 

Ges kaže...
kao i miševe (npt. MX518)

Gdje si našao baš tog miša koji nakon nekog vremena izgleda kao da ima kožnu bolest?!  Imao sam ga, ne znam više jesam li ga bacio ili je na dnu neke ladice. Zamijenio sam ga drugim baš zato jer se ogavno gulio, ali i zato jer je za današnje (a i jučerašnje) pojmove jednostavno prespor. Meni 1800 DPI nije dovoljno visoka rezolucija s obzirom da imam dva ekrana jednog pored drugog i samo mali komadić prostora na ladici pored tipkovnice (3600 DPI mi je minimum prihvatljivog).

 e baš si picajzla...

nego ako ti netreba taj ofucani MX518, rado bih te riješio tog tereta :D

16 godina
moderator
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
Ges kaže...
e baš si picajzla...

Profesionalna deformacija. 

 

Ges kaže...
nego ako ti netreba taj ofucani MX518, rado bih te riješio tog tereta :D

Rekoh - ne znam jel još uvijek živ, odnosno je li kod mene. Ako ga ikad pronađem - tvoj je. 

 

 

15 godina
online
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
mbaksa kaže...
 
Ges kaže...
nego ako ti netreba taj ofucani MX518, rado bih te riješio tog tereta :D

Rekoh - ne znam jel još uvijek živ, odnosno je li kod mene. Ako ga ikad pronađem - tvoj je. 

 

 

 

15 godina
offline
Re: AORUS K9 s optičkim prekidačima
mbaksa kaže...

Gdje si našao baš tog miša koji nakon nekog vremena izgleda kao da ima kožnu bolest?!  Imao sam ga, ne znam više jesam li ga bacio ili je na dnu neke ladice. Zamijenio sam ga drugim baš zato jer se ogavno gulio, ali i zato jer je za današnje (a i jučerašnje) pojmove jednostavno prespor. Meni 1800 DPI nije dovoljno visoka rezolucija s obzirom da imam dva ekrana jednog pored drugog i samo mali komadić prostora na ladici pored tipkovnice (3600 DPI mi je minimum prihvatljivog).

 Na MX 518 se samo izliže Logitech znak koji se nalazi ispod dlana, ostalo ostaje sasvim OK nakon godina korištenja.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice