Aplikacije u App Storeu moći će koštati od 0,29 pa

poruka: 4
|
čitano: 2.245
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacije u App Storeu moći će koštati od 0,29 pa".
12 godina
offline
Aplikacije u App Storeu moći će koštati od 0,29 pa

Lijepo je da su omogućili veću fleksibilnost, ali nikada nisam volio te iznose sa 99, 98 ili 95 nečega. IMHO to nije ništa drugo već legalna obmana potrošača. Jednom sam pročitao da su u jednoj EU državi uveli pravilo da sve više od 50 nakon decimaljog zareza zaokružuju na prvi veći iznos, a sve manje na manji iznos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aplikacije u App Storeu moći će koštati od 0,2
Znači da je u toj zemlji besplatno sve ispod 49 centi? Npr. kWh struje 30c pa zaokruže na 0. :-)
15 godina
offline
Aplikacije u App Storeu moći će koštati od 0,29 pa

krepat ću od radoznalosti koja to apljikonjcija košta 11999,99 ojara i zašto (a, recimo, nije po narudžbi za rvacku vladu i njezine vazale). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2022 16:42 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aplikacije u App Storeu moći će koštati od 0,2
Ajar kaže...

krepat ću od radoznalosti koja to apljikonjcija košta 11999,99 ojara i zašto (a, recimo, nije po narudžbi za rvacku vladu i njezine vazale). 

Zašto? Zato što može! Evo primjer aplikacije za djecu hrvatskih privatizacijskih tajkuna. Da se pokažu pred cijelim III. razredom privatne osnovne škole. 
https://en.wikipedia.org/wiki/I_Am_Rich

8 kupaca u jednom danu!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice