Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara razvoj

poruka: 8
|
čitano: 5.328
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara razvoj".
13 godina
offline
Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara razvoj

Vječna im hvala i slava!


Da nisu možda autori aplikacija sami zaradili svoje novce?!

 

 
24 0 hvala 2
8 godina
offline
Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara razvoj

 

Moze informacija koliko je Apple zaradio na istim aplikacijama? Cisto da vidimo koliko im je malo placeno

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara razvoj

Ako se uzme da je apple cut 30% (sada su to i smanjili za neke, ali vjerojatno ne utječe previše na računicu), došli bi da je ukupan promet od aplikacija bio $457 milijardi, znači njihovih je onda čiste love $137 milijardi 🤑🤑🤑

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara razvoj

Koja je razlika između razvojnih i nerazvojnih programera?

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara ra
Kuv kaže...

Koja je razlika između razvojnih i nerazvojnih programera?

 ovaj je idiotski "prijevod" jednom negdje umetnuo netko od mojih "kolega" (pretpostavljam, radeći za mikrosoft: imali smo takve slučajeve) i tako je ostalo (iako je besmislica - piše se samo "programer", eventualno i "softverski", jer postoje i oni koji samo pritšću tipke i tako određuju slijed radnji, iliti "program"). nevjerojatno je kako se idiotarije uglavnom "uhvate" a dobri prijevodi rijetko ili nikad. tako se i događaju katastrofalno loše "lokalizacije" softvera (posebno Windows) - prevode osobe koje poznaju jezik izvorni ali često ne i hrvatski) ali nemaju pojma o području i/ili kontekstu. postoji još primjera "zemlja" umjesto "država" za "country" i ostale nakarade kojima vrvi "službeni" jezik državnih institucija ("prepraćivanje", "putem" itd.). jasno, nezanemarive uloge imaju i google translate i kumov mali. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 18:40 (Ajar).
6 godina
offline
Re: Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara ra

Zapravo isprike na postu. Molim zanemariti.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2023 2:37 (cvaja997).
16 godina
offline
Re: Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara ra
Ajar kaže...
Kuv kaže...

Koja je razlika između razvojnih i nerazvojnih programera?

 ovaj je idiotski "prijevod" jednom negdje umetnuo netko od mojih "kolega" (pretpostavljam, radeći za mikrosoft: imali smo takve slučajeve) i tako je ostalo (iako je besmislica - piše se samo "programer", eventualno i "softverski", jer postoje i oni koji samo pritšću tipke i tako određuju slijed radnji, iliti "program"). nevjerojatno je kako se idiotarije uglavnom "uhvate" a dobri prijevodi rijetko ili nikad. tako se i događaju katastrofalno loše "lokalizacije" softvera (posebno Windows) - prevode osobe koje poznaju jezik izvorni ali često ne i hrvatski) ali nemaju pojma o području i/ili kontekstu. postoji još primjera "zemlja" umjesto "država" za "country" i ostale nakarade kojima vrvi "službeni" jezik državnih institucija ("prepraćivanje", "putem" itd.). jasno, nezanemarive uloge imaju i google translate i kumov mali. 

Samo sam trolao besmislicu koja se pojavljuje automatskim prevođenjem u svakom članku vezanom za programere. Mislim da na hrvatrskom nema alternativnog izraza za programer niti da ga treba izmisliti.

14 godina
offline
Re: Apple do sada isplatio 320 milijardi dolara ra

misliš kako bi ovaj čiko rekao...

 

 

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice