Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zaostal

poruka: 6
|
čitano: 2.272
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zaostal".
16 godina
offline
Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zaostal

Nevjerovatno,svi placaju porez i šute,samo Apple non stop nešto dogovara i pregovara oko plačanja svojih obaveza prema državi.Kad pogledam njihov odnos prema korisnicima i kupcima njihovih proizvoda koji su BTW postali najvece smece s nevjerovatnim greškama u dizajnu,gade mi se,uopce nisu zasluzili nikakve povlastice,a kamoli da pregovaraju o placanju poreznih obaveza. Treba im odrezati porez da im se puši iza ušiju ili ih nabiti nogom u dupe iz EU.Neka prodaju te fore Trumpu i amerikancima Popeli su mi se na vrh glave. 

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zaostal

tvrtka se "dogovara" s državom?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zaostal

Možeš mislit kako drugi plaćaju. Svi rade isto.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zao
Syke kaže...

Možeš mislit kako drugi plaćaju. Svi rade isto.

 Tako je, samo radnici placaju pun porez drzavi.

8 godina
offline
Apple i Francuska se nagodili oko plaćanja zaostal

Ništa tu nije Apple izmislio, rade sve što i drugi. I naravno, ne opravdavam niti jedne, nadam se da će EU zbilja uvesti oporezivanje multinacionalki jer nije normalno da firma na promet koji se mjeri u desetinama milijardi plaća porez po stopi od 1% ili manje.

 

https://www.investopedia.com/terms/d/double-irish-with-a-dutch-sandwich.asp

Ja rekoh
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice