Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine

poruka: 6
|
čitano: 3.541
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine".
15 godina
offline
Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine

Apple je cudo od kompanije. Toliko kasne tehnoloski ali ce ovo predstaviti kao nesto revolucionarno iako ako se sjecam prvi samsung oled tablet je bio prije 10 godina 😳 ali da apple je zakon jer kad apple to napravi to je magic screen

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 23:13 (Horned Reaer).
Moj PC  
3 8 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine

Kroz prozor?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine

Kupujem 2024. jer mi ionako moj iPad Pro iz 2018., koji me već 4 ljet vjerno služi, tada ide u penziju. Naravno, ako Applea i svijeta uopće bude.

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine
BarbaVeli kaže...

Kupujem 2024. jer mi ionako moj iPad Pro iz 2018., koji me već 4 ljet vjerno služi, tada ide u penziju. Naravno, ako Applea i svijeta uopće bude.

 I moj je iz 2018., baš sam isto pomislio - ako ga prije ne zamijenim (a za sada za to uopće nema razloga), onda sigurno budem 2024. 

...
10 godina
offline
Re: Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine

Meni je to kao Coca-Cola, obican sok smedje boje sa svojom aromom ali eto reklama reklama i reklama su stvorili od toga najvrijedniji proizvod.

15 godina
offline
Re: Apple će izbaciti OLED iPad 2024. godine
Horned Reaer kaže...

Apple je cudo od kompanije. Toliko kasne tehnoloski ali ce ovo predstaviti kao nesto revolucionarno iako ako se sjecam prvi samsung oled tablet je bio prije 10 godina 😳 ali da apple je zakon jer kad apple to napravi to je magic screen

 

Imao sam dva top Samsung OLED tableta u razmaku od par godina, i oba su imala opaki jelly scroll efekt, grijali su se i zbog toga se brightness smanjivao i pojačavao naočigled svakih minutu dvije ovisno o CPU usageu, toliko da smeta već kod običnog surfanja stranicama.

A o drugim jadnostima androida na tabletu da i ne pričamo. 

Apple će to sigurno bolje napraviti. I biti će skuplje :-) A niti trenutnom mini-LEDu ništa posebno ne fali u normalnom radu.

Ako ništa drugo pametno su pričekali da se OLED ekrani usavrše (tek je zadnja generacija Samsung OLED tableta dovoljno dobra).

 

Tko je jednom probao ipad, taj nikad više neće kupiti android tablet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 23:12 (Bitanga).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice