Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima

poruka: 47
|
čitano: 13.015
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima".
14 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
disk c kaže...
Ma nije do tebe, nego ja malo loše reagiram jer sam svoju karijeru proveo vani pa sam alergičan kako se kod nas prevrće svaka kuna kupuju nekakva parcijalna rješenja, krpari non stop, a najviše što nitko ne razmišlja na veliko i rijetko tko iskorištava to ogromno eu tržište. Ja sam radio u svijetu gdje se kupovala najbolja oprema i nije se pitalo što košta jer se profit stvarao misleći na deset godina unaprijed, plaćalo se profesionalce izvan kompanije ako se nešto nije znalo a nije se sastančilo i izmišljala topla voda. Tako da sorry.

 Jedna je stvar kad posao možeš naplatit 100 nečega, od toga 30 avansno (u svijetu) i nitko ti ne kasni s plaćanjem, a druga kad možeš naplatit 30 i to s puno natezanja. Imaš grana industrije gdje je normalno da se stroj iskoristi za jedan projekt i nakon toga ide u scrap ili rasprodaju (iako je istrošen možda 50%), a kod nas je standard da se koristi dok god se može zakrpat jer drugačije jednostavno ne ide.

No da se vratimo na hardware i Apple. Svi žele učinak. Apple danas više nije najmoćniji niti najbolji za skoro niti jedan posao za koji se tradicionalno veže. To je čista inertnost i nespremnost za prilagodbu ljudi koji su dugo u branši. Kratkoročno to je rješenje jer ljudi rade u sustavu na koji su navikli, ali dugoročno imaš manji učinak i veći trošak (jer je radni sat puno skuplji od hardwarea, što opet kod nas nije slučaj). Ima tu još jedan faktor, a to je image. Na primjer: ako laik uđe u foto studio i tamo vidi mac imat će dojam da radi s nekim tko zna posao i tko je pravi majstor iako rasvjeta ili jedan objektiv koštaju nekoliko puta više. Zbog toga će bit spreman platiti uslugu više bez obzira kakva ona stvarno jest. Vidio sam čak i slučajeve gdje ljudi imaju najjeftinije MacProe za pokazivanje, a u pozadini ozbiljnije radne stanice za odradit posao.

14 godina
protjeran
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
vatrom kaže...

@ITman Evo samo da ti kažem da ima nas koji drugačije razmišljamo. Meni su oni utjelovljenje svega ispravnog. 20 godina već živim od informacijskih tehnologija.

Pa jasno, to je sasvim ispravno da ti netko proda skupo smartfon, pa onda za par dana ispadne da smartfon ne dela kak spada zbog konstrukcijske greške i ti normalno ideš to reklamirat a oni ti vele da si glup i da ne znaš držat smartfon - i ti se pokriješ ušima i prihvatiš to pod dobar dan.

 

Svatko ima pravo na svoje mišljenje (ma kako krivo ono bilo).

 

Takvi poput tebe su "easy-picking" za belosvetske bulšitere i je**vjetre svih vrsta i glavni razlog kaj se takav odnos prema kupcima sve više tolerira i postaje dio narodnog folklora.

 

To dok te guze a ti žmiriš i misliš "sretne misli" ne znači da te ne guze, nego da lažeš sebe i druge. Al ak tebi to paše, samo daj, svijet voli takve jer oni su vjetar pod krilima trulog kapitalizma...

Trust me, I'm a Jedi!
12 godina
offline
Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima

Mislim, ako je spomenuo 20 godina u IT-u onda ne govori o mobitelima nego o računalima a sve do prije 10tak godina Apple je bio svijet za sebe što se tiče kvalitete, funkcionalnosti, stabilnosti, sigurnosti...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
disk c kaže...
Ne razumiješ o kakvom svijetu pričam. Neda mi se odgovarati pojedinačno ali ću ti dati primjer. Imaš tiskaru i odjel za pripremu, kupiš mac pro. Sam po sebi imaš jako računalo i ništa više. Moraš kupiti monitor koji je sposoban prikazati boju na način koji je najbliži onome što će se dobiti na papiru, to te košta skoro kao mac pro. Da bi taj monitor to prikazao moraš kupiti karticu koja ima četiri procesora na sebi za svaku boju posebno CMYK i koja će to pretvoriti u RGB i poslati na taj skupi monitor a da pritom dođe do minimalnog odstupanja u boji, ta kartica je skuplja od mac pro-a sa 8 procesora. Pusti našu selendru, svijet je otišao svojim putem. Jedna cijev za osvijetljenje koja ne mijenja spektar ispod koje se gledaju probni otisci košta oko 1200 eura, prosječna manja tiskara ih ima najmanje 30 upaljenih non stop, što misliš da se vlasnik tiskare bavi cijenom mac-proa, on ih 50 isplati u 6 mjeseci. Nemoj razmišljati konzumno.

Oprosti, ali kakvu karticu? Ima li ta kartica ime? Koji je to misteriozni komad HW-a za koji je kompatibilnost bolja u Mac-u?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
13 godina
offline
Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima

ne vjerujem da će ovo proći ... third party popravci i dodatci za apple su ogromna industrija, a i pitam se kako bi ovo bilo legalno, pogotovo nakon isteka jamstva.

 

Kupovina mac računala je svakako opravdana ako se radi o poslu. Cijena softwarea i ostalih povezanih troškova je ionako bitno veća. Danas u većini branša gdje se mac koristi ( grafika, muzika, creative content nekakav ) rok trajanja znatno duži nego nekad. Recimo iMac 27 iz 2009 dan danas vrti OS izašao nekidan i Adobe i sve ostalo na ekranu koji je i dalje vrlo vrlo korektan. Ako je nekome 1500 kn godišnje velik trošak za hardware u poslu onda jbg... iMac 5k je također u opticaju već godinama i bit će top računalo za mnoge takve poslove još minimalno 5-6 godina. 
Također na zapadu, kupiti mac laptop i nije neki problem, usporedivi pc laptom je možda nešto malo jeftiniji ( ako ), ali na macu i dalje nema virusa, update je jednostavniji i redovniji, podrška je odlična itd...

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
BlueMax kaže...

Mislim, ako je spomenuo 20 godina u IT-u onda ne govori o mobitelima nego o računalima a sve do prije 10tak godina Apple je bio svijet za sebe što se tiče kvalitete, funkcionalnosti, stabilnosti, sigurnosti...

 Koga boli k***c kaj je bilo prije 10 godina (osim političara, popova i budala koje im vjeruju), nama koji živimo u sadašnjosti Apple-ove lovorike stare slave ne znače ništa. Nkdz je postal video o "kvaliteti" Apple-ovih proizvoda.

A i da Apple danas nekim čudom ima poseban tretman za kupce računala vs kupce smartfona je također neprihvatljivo, svi su oni "paying customers" i imaju pravo za svoje pare dobiti uređaj koji radi ispravno i, so obzirom na cijenu, kvalitetom ekvivalentnom dotičnoj cijeni.

Trust me, I'm a Jedi!
12 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
ITman kaže...
BlueMax kaže...

Mislim, ako je spomenuo 20 godina u IT-u onda ne govori o mobitelima nego o računalima a sve do prije 10tak godina Apple je bio svijet za sebe što se tiče kvalitete, funkcionalnosti, stabilnosti, sigurnosti...

 Koga boli k***c kaj je bilo prije 10 godina (osim političara, popova i budala koje im vjeruju), nama koji živimo u sadašnjosti Apple-ove lovorike stare slave ne znače ništa. Nkdz je postal video o "kvaliteti" Apple-ovih proizvoda.

A i da Apple danas nekim čudom ima poseban tretman za kupce računala vs kupce smartfona je također neprihvatljivo, svi su oni "paying customers" i imaju pravo za svoje pare dobiti uređaj koji radi ispravno i, so obzirom na cijenu, kvalitetom ekvivalentnom dotičnoj cijeni.

 Svi oni za svoj novac imaju pravo kupiti što žele pa je samim time ovo tvoje prosipanje neodgoja nepotrebno.

Ovce su oni koji vjeruju u Appleovu savršenost, ali koji to proizvođač nema problema s kvarovima svojih uređaja? Apple je tu nešto iznad prosjeka pa je i to razlog za nešto višu cijenu. Dizajnom je tri koraka ispred ostalih pa eto i tu malo razloga. Apple ugrađuje i razvija vlastiti OS pa i to košta malo više nego kad kupuješ nekog iz mora Windows klonova. Pruža potpunu podršku i za hardware i za software, a ne kao drugi brand proizvođači koji u slučaju problema prebacuju odgovornost s jednih na druge, pa te HP uputi na Microsoft, Microsoft ti kaže kako je to Nvidijin problem a Nvidija te opet vrati do HP-a ili kaže kako je problemu aplikaciji koju koristiš. 

Ima Apple svojih pozitivnih stvari. Nekad su to bile pouzdanost i kvaliteta a danas su dizajn i podrška. Ja sebe tu ne nalazim pa sam odustao od Applea ali razumijem one koji nisu.

A i cijeli svijet danas funkcionira tako. Kad bi ljudi kupovali samo ono najbolje što mogu dobiti za određeni novac Apple ne bi prodao niti jedan mobitel, ali isto tako ne bi ga prodali ni Samsung, Sony, HTC.... a eto, imam preskupi i precijenjeni Samsung kojeg sam kupio prvenstveno zbog izgleda (i kamere koja je u trenutku kupovine bila najbolja na tržištu).

14 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
ITman kaže...

Apple je utjelovljenje svega lošeg u svijetu, ja to ponavljam godinama...! Nije da su drugi proizvođači sveci, daleko od toga, svi oni gledaju da "ožene" kupce, ali Apple je najgori ološ.

 

To mi nikad nebu jasno - Apple tretira svoje kupce baš ko stoku, a oni se i dalje vraćaju po još (ali kad ih se naziva "sheeple" nađu se uvredjeni i iznenadjeni)!

Davnih dana medicina tome naziv dala!

 

Mazohizam zakrabuljen narcisoidnim fetišizmom!

 

Kada čovjek malo pogleda Stevino lik i djelo, Apple je firma koja ga posthumno utjelovljuje, al' ono, u cijelosti!

 

Tako da iskreno me čudi kako nikome od inženjera nije palo na pamet ugraditi neke kapsule s kiselinom il' nekakav micro exploziv tako da sve ode u 3PM ako samo pipneš i jedan vijak na računalu?!

 

Zapravo, eto im ideje  !

14 godina
offline
Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima

evo kako izgledaju iskustva s Appleovim ovlaštenim servisom:  $1200 za trakasti kabel i druge bajke

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 23:03 (jozef).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
ITman kaže...
vatrom kaže...

@ITman Evo samo da ti kažem da ima nas koji drugačije razmišljamo. Meni su oni utjelovljenje svega ispravnog. 20 godina već živim od informacijskih tehnologija.

Pa jasno, to je sasvim ispravno da ti netko proda skupo smartfon, pa onda za par dana ispadne da smartfon ne dela kak spada zbog konstrukcijske greške i ti normalno ideš to reklamirat a oni ti vele da si glup i da ne znaš držat smartfon - i ti se pokriješ ušima i prihvatiš to pod dobar dan.

 

Svatko ima pravo na svoje mišljenje (ma kako krivo ono bilo).

 

Takvi poput tebe su "easy-picking" za belosvetske bulšitere i je**vjetre svih vrsta i glavni razlog kaj se takav odnos prema kupcima sve više tolerira i postaje dio narodnog folklora.

 

To dok te guze a ti žmiriš i misliš "sretne misli" ne znači da te ne guze, nego da lažeš sebe i druge. Al ak tebi to paše, samo daj, svijet voli takve jer oni su vjetar pod krilima trulog kapitalizma...

 Što bi tebe uvjerilo da nisam debil i ovca, kakvom me pokušavaš opisati,  i da me ne guze? Evo dat cu ti ja jedan argument imam nekako osjećaj da ce te potaknuti na razmišljanje, a to mi je cilj. Radim u Hrvatskoj, godišnja plaća mi je 300 000 kn, neto. Mac mi je jedini alat.

vatrom
15 godina
offline
Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima

Samo se sve kaze " zamjena displaya kod neovlastenog servisa, zamjenskim displejom, uredjaj nakon nekog updejta prepozna neorginalni display i blokira se nece da pali" dakle, kakve veze sigurnost i display imaju, dakle muzu majmune, a i treba da muzu dok im placaju......

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
vatrom kaže...
ITman kaže...
vatrom kaže...

@ITman Evo samo da ti kažem da ima nas koji drugačije razmišljamo. Meni su oni utjelovljenje svega ispravnog. 20 godina već živim od informacijskih tehnologija.

Pa jasno, to je sasvim ispravno da ti netko proda skupo smartfon, pa onda za par dana ispadne da smartfon ne dela kak spada zbog konstrukcijske greške i ti normalno ideš to reklamirat a oni ti vele da si glup i da ne znaš držat smartfon - i ti se pokriješ ušima i prihvatiš to pod dobar dan.

 

Svatko ima pravo na svoje mišljenje (ma kako krivo ono bilo).

 

Takvi poput tebe su "easy-picking" za belosvetske bulšitere i je**vjetre svih vrsta i glavni razlog kaj se takav odnos prema kupcima sve više tolerira i postaje dio narodnog folklora.

 

To dok te guze a ti žmiriš i misliš "sretne misli" ne znači da te ne guze, nego da lažeš sebe i druge. Al ak tebi to paše, samo daj, svijet voli takve jer oni su vjetar pod krilima trulog kapitalizma...

 Što bi tebe uvjerilo da nisam debil i ovca, kakvom me pokušavaš opisati,  i da me ne guze? Evo dat cu ti ja jedan argument imam nekako osjećaj da ce te potaknuti na razmišljanje, a to mi je cilj. Radim u Hrvatskoj, godišnja plaća mi je 300 000 kn, neto. Mac mi je jedini alat.

Ne tvrdim da si ti lično debil, niti ovca itd..
Ali mi je teško vjerovati da unatoč tome kaj je jasno ko dan kak se Apple odnosi prema svojim kupcima, postoji netko kome je takav način postupanja prema kupcima opravdan (to se podrazumijeva, poslovni korisnici imaju "bolji" tretman kod većine ne samo kod Apple-a (ako imaju kod Apple-a) al to ne znači da je to uredu i da to treba uzimati zdravo za gotovo).

Pozdravljam one koji u ovoj vukoje**ni od države mogu mjesečno zarađivati "europsku" plaću, a da pritom ne rade u "općini" i sl.

 

Nego, kad se već razbacuješ s ciframa, kaj točno delaš na Mac-u i kakva su tvoja skustva kao poslovnog korisnika sa Apple-om?

Trust me, I'm a Jedi!
16 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
ITman kaže...
vatrom kaže...
ITman kaže...
vatrom kaže...

@ITman Evo samo da ti kažem da ima nas koji drugačije razmišljamo. Meni su oni utjelovljenje svega ispravnog. 20 godina već živim od informacijskih tehnologija.

Pa jasno, to je sasvim ispravno da ti netko proda skupo smartfon, pa onda za par dana ispadne da smartfon ne dela kak spada zbog konstrukcijske greške i ti normalno ideš to reklamirat a oni ti vele da si glup i da ne znaš držat smartfon - i ti se pokriješ ušima i prihvatiš to pod dobar dan.

 

Svatko ima pravo na svoje mišljenje (ma kako krivo ono bilo).

 

Takvi poput tebe su "easy-picking" za belosvetske bulšitere i je**vjetre svih vrsta i glavni razlog kaj se takav odnos prema kupcima sve više tolerira i postaje dio narodnog folklora.

 

To dok te guze a ti žmiriš i misliš "sretne misli" ne znači da te ne guze, nego da lažeš sebe i druge. Al ak tebi to paše, samo daj, svijet voli takve jer oni su vjetar pod krilima trulog kapitalizma...

 Što bi tebe uvjerilo da nisam debil i ovca, kakvom me pokušavaš opisati,  i da me ne guze? Evo dat cu ti ja jedan argument imam nekako osjećaj da ce te potaknuti na razmišljanje, a to mi je cilj. Radim u Hrvatskoj, godišnja plaća mi je 300 000 kn, neto. Mac mi je jedini alat.

Ne tvrdim da si ti lično debil, niti ovca itd..
Ali mi je teško vjerovati da unatoč tome kaj je jasno ko dan kak se Apple odnosi prema svojim kupcima, postoji netko kome je takav način postupanja prema kupcima opravdan (to se podrazumijeva, poslovni korisnici imaju "bolji" tretman kod većine ne samo kod Apple-a (ako imaju kod Apple-a) al to ne znači da je to uredu i da to treba uzimati zdravo za gotovo).

Pozdravljam one koji u ovoj vukoje**ni od države mogu mjesečno zarađivati "europsku" plaću, a da pritom ne rade u "općini" i sl.

 

Nego, kad se već razbacuješ s ciframa, kaj točno delaš na Mac-u i kakva su tvoja skustva kao poslovnog korisnika sa Apple-om?

 @ITman
DevOps bi bio najbliži opis. Iskustva si izvrsna u smislu kvalitete produkata i korisničkog iskustva. Iskustva su blaga žalost  - vezano uz podršku, servis i postprodajne procedure. Ali koliko god loši i jadni tu bili, nisu ništa lošiji ni bolji od ostalih "A" brandova (HP, Dell, Lenovo). Dakle jednako sranje u smislu servisa i podrške. Samo zbog kvalitete proizvoda imaš malu i nikakvu potrebu konzumirati tu uslugu. 
Mac ko uređaj briljira u svakom segmentu posla. Da kratko razjasnim nemam tu plaću radeći za drugog, nego imam vlastitu tvrtku pa toliko zarađujem. Mali tim ljudi. Ne vjerujem da itko može zaraditi tu plaću radeći za drugog kod nas. A da taj drugi nije proračunski korisnik i da nisi u partiji, bilo kojoj. 
Da se vratim na uređaj, managment, development, system administracija, koristim ga u svakoj aktivnosti u radnom procesu i da se sutra trebam vratit na Winse zatvorio bi firmu i bavio se poljoprivredom. 

vatrom
12 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
vatrom kaže...

 @ITman
DevOps bi bio najbliži opis. Iskustva si izvrsna u smislu kvalitete produkata i korisničkog iskustva. Iskustva su blaga žalost  - vezano uz podršku, servis i postprodajne procedure. Ali koliko god loši i jadni tu bili, nisu ništa lošiji ni bolji od ostalih "A" brandova (HP, Dell, Lenovo). Dakle jednako sranje u smislu servisa i podrške. Samo zbog kvalitete proizvoda imaš malu i nikakvu potrebu konzumirati tu uslugu. 
Mac ko uređaj briljira u svakom segmentu posla. Da kratko razjasnim nemam tu plaću radeći za drugog, nego imam vlastitu tvrtku pa toliko zarađujem. Mali tim ljudi. Ne vjerujem da itko može zaraditi tu plaću radeći za drugog kod nas. A da taj drugi nije proračunski korisnik i da nisi u partiji, bilo kojoj. 
Da se vratim na uređaj, managment, development, system administracija, koristim ga u svakoj aktivnosti u radnom procesu i da se sutra trebam vratit na Winse zatvorio bi firmu i bavio se poljoprivredom. 

 Na ovo moram reagirati. Dakle tvoja logika je da je Apple kvalitetniji i bolji od ostalih proizvođača zato što ti s njim zarađuješ 300k kn godišnje? Ili koji je uopće smisao postanja svoje zarade u ovoj temi? Ako netko zarađuje znatno više od tebe koristeći Lenovo računalo to je dokaz kako je Lenovo kvalitetniji i bolji od Applea? WTF?

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 16:48 (BlueMax).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
BlueMax kaže...
vatrom kaže...

 @ITman
DevOps bi bio najbliži opis. Iskustva si izvrsna u smislu kvalitete produkata i korisničkog iskustva. Iskustva su blaga žalost  - vezano uz podršku, servis i postprodajne procedure. Ali koliko god loši i jadni tu bili, nisu ništa lošiji ni bolji od ostalih "A" brandova (HP, Dell, Lenovo). Dakle jednako sranje u smislu servisa i podrške. Samo zbog kvalitete proizvoda imaš malu i nikakvu potrebu konzumirati tu uslugu. 
Mac ko uređaj briljira u svakom segmentu posla. Da kratko razjasnim nemam tu plaću radeći za drugog, nego imam vlastitu tvrtku pa toliko zarađujem. Mali tim ljudi. Ne vjerujem da itko može zaraditi tu plaću radeći za drugog kod nas. A da taj drugi nije proračunski korisnik i da nisi u partiji, bilo kojoj. 
Da se vratim na uređaj, managment, development, system administracija, koristim ga u svakoj aktivnosti u radnom procesu i da se sutra trebam vratit na Winse zatvorio bi firmu i bavio se poljoprivredom. 

 Na ovo moram reagirati. Dakle tvoja logika je da je Apple kvalitetniji i bolji od ostalih proizvođača zato što ti s njim zarađuješ 300k kn godišnje? Ili koji je uopće smisao postanja svoje zarade u ovoj temi? Ako netko zarađuje znatno više od tebe koristeći Lenovo računalo to je dokaz kako je Lenovo kvalitetniji i bolji od Applea? WTF?

 Tipična logika korisnika apple-a...

 

Ja ne znam ništa osim apple i zato je bolji. Kladim se da bi isto ako ne i bolje radio na win mašini.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Re: Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima
Jakovp kaže...
BlueMax kaže...
vatrom kaže...

 @ITman
DevOps bi bio najbliži opis. Iskustva si izvrsna u smislu kvalitete produkata i korisničkog iskustva. Iskustva su blaga žalost  - vezano uz podršku, servis i postprodajne procedure. Ali koliko god loši i jadni tu bili, nisu ništa lošiji ni bolji od ostalih "A" brandova (HP, Dell, Lenovo). Dakle jednako sranje u smislu servisa i podrške. Samo zbog kvalitete proizvoda imaš malu i nikakvu potrebu konzumirati tu uslugu. 
Mac ko uređaj briljira u svakom segmentu posla. Da kratko razjasnim nemam tu plaću radeći za drugog, nego imam vlastitu tvrtku pa toliko zarađujem. Mali tim ljudi. Ne vjerujem da itko može zaraditi tu plaću radeći za drugog kod nas. A da taj drugi nije proračunski korisnik i da nisi u partiji, bilo kojoj. 
Da se vratim na uređaj, managment, development, system administracija, koristim ga u svakoj aktivnosti u radnom procesu i da se sutra trebam vratit na Winse zatvorio bi firmu i bavio se poljoprivredom. 

 Na ovo moram reagirati. Dakle tvoja logika je da je Apple kvalitetniji i bolji od ostalih proizvođača zato što ti s njim zarađuješ 300k kn godišnje? Ili koji je uopće smisao postanja svoje zarade u ovoj temi? Ako netko zarađuje znatno više od tebe koristeći Lenovo računalo to je dokaz kako je Lenovo kvalitetniji i bolji od Applea? WTF?

 Tipična logika korisnika apple-a...

 

Ja ne znam ništa osim apple i zato je bolji. Kladim se da bi isto ako ne i bolje radio na win mašini.

 Da u pravu si samo se sprdam. Naravno da je puuno bolje i jeftinije raditi na win stroju. Logicno.

 

vatrom
16 godina
offline
Apple kreće u borbu s neovlaštenim serviserima

Apple se poceo ponasat ko Monsanto...

Jedina razlika sto Apple ima kud i kamo vise para... (fiktivne vrijednosti)

Truth in engineering.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice