Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još jedn

poruka: 5
|
čitano: 7.587
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još jedn".
16 godina
offline
Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još jedn

Apple Pencil nije stylus koji se koristi za navigaciju ili kao zamjena za prst prilikom regularnog korištenja tableta. Namjena mu je bas da zamijeni olovku/marker/kist gdje se prst nikad nije mogao koristiti uspješno.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još

U izjavi Jobsa:

 "Ako vidite stylus, znate da su nešto učinili krivo". Smatrao je da nema boljeg stylusa od ljudskog prsta i da "nitko ne želi tu olovku". "Morate je kupiti, pa je stavite negdje, pa je izgubite. Fuj "Ako vidite stylus, znate da su nešto učinili krivo". Smatrao je da nema boljeg stylusa od ljudskog prsta i da "nitko ne želi tu olovku". "Morate je kupiti, pa je stavite negdje, pa je izgubite. Fuj"

 

Piše li riječ "prst" ili "stylus"?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još jedn

Obzirom na ”buduće” sveto trojstvo dok nabavim IP 15, apasolutno se slažem sa Steveom Jobsom, ne doduše zbog naginjanja istina ali MacBook računala su apriori gadgeti za raditi tipkovnicom i super mousem, moje skromno subjektivno razmišljanje. 
Ubuduće, za nekim nadam se minimalno desetak godina, nadam se  da će još uvijek biti u ponudi ”obični nontouch” ekrani, mokri snovi 8K rezolucijom na 16'!? 

Apropos nekih ”nagađanja”, nešto sam načuo kako (postoje) neka nagađanja da će iPhone 15 Ultra model imati straga uz modul kamere i dodatni vanjski mini display, za ono uvijek moći vidjeti dolazak novih notifikacija, u što osobno NE NADAM SE, niti vjerujem, ali tko zna koja se ostavština Timice Kuuka sprema u amanet ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još jedn

U pravu je Steve što se tiče laptopa.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple bi mogao s novim MacBookom pogaziti još
wyks kaže...

U izjavi Jobsa:

 "Ako vidite stylus, znate da su nešto učinili krivo". Smatrao je da nema boljeg stylusa od ljudskog prsta i da "nitko ne želi tu olovku". "Morate je kupiti, pa je stavite negdje, pa je izgubite. Fuj "Ako vidite stylus, znate da su nešto učinili krivo". Smatrao je da nema boljeg stylusa od ljudskog prsta i da "nitko ne želi tu olovku". "Morate je kupiti, pa je stavite negdje, pa je izgubite. Fuj"

 

Piše li riječ "prst" ili "stylus"?

 

 

 ne kuzim uopce poantu pitanja...

Ali i dalje kazem da je Apple Pencil nema veze sa stylusomima koji su bili u vremenu Jobsa i na koje se Jobs referencirao. I kad imas Apple Pencil u ruci i dalje radis s prstom na iPadu, a crtas, pišeš, bojaš i podcrtavas s Apple Pencilom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2023 21:28 (ivoleko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice