Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 2015.

poruka: 9
|
čitano: 2.860
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 2015. ".
6 godina
offline
Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 2015.
LOL; 256GB za 400$

...Ja upgrade-ao moj iPoh classic sa ssdom od 256GB za 400kn :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 2015.

Koliko god si već duže vrijeme želim jedan pravi iPod, ovo je stvarno sprdnja. Da su barem ekran ili kameru malo bumpali..

Izgleda da dvojac sa slike ostaje neprikosnoven.

iPod shuffle 2nd gen. i iPod nano 3rd gen

Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 20
Tincha kaže...

Koliko god si već duže vrijeme želim jedan pravi iPod, ovo je stvarno sprdnja. Da su barem ekran ili kameru malo bumpali..

Izgleda da dvojac sa slike ostaje neprikosnoven.

iPod shuffle 2nd gen. i iPod nano 3rd gen

 Cisto me zanima prednost ovog uredjaja u odnosu na mob?

14 godina
offline
Re: Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 20
Posmatrač kaže...

 Cisto me zanima prednost ovog uredjaja u odnosu na mob?

Glavni razlozi kupovine ovih gore iPoda sa slike su bili ta neka novost i inovativnost koju su imali u tom trenu, neizostavni ''cool'' faktor Apple gadgeta, a opet neka jednostavnost i služenje svrsi.

Danas, glavna prednost mu je upravo to što to nije mob. Ne zvoni, ne drka, ne smeta svakih 15 sekundi, ne zrači mi kugle kad ga nosim u džepu i još uvijek, bar za mene, izgleda cool. Da, znam da mogu isključiti zvukove i obavijesti na mobitelu, al koja je onda pak njegova poanta; dostupan, a nedostupan?

Prije nego me pitaš koja je poanta nošenja dva uređaja? Jedan sam od onih koji vole maknuti taj mobitel od sebe. Maknuti mailove, pozive i poruke i otići na vožnju, u šetnju, u teretanu, a opet sa sobom imati neki gušt u vidu te glazbe.

 

EDIT: zaboravio dodat jednu jako vaznu stvar..onaj osjecaj kad zaboravis gdje si stavio punjac jer ga danima nisi trebao..

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 17:17 (Tincha).
6 godina
offline
Re: Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 20
Jesi ti čuo za airplane mode na mobitelima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 20
E nisam, bas sam pricao s par drugih kolega kak bi bilo dobro da dodes i objasnis nam to...
Super da si tu, stvarno.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 20
E nisam, bas sam pricao s par drugih kolega kak bi bilo dobro da dodes i objasnis nam to...
Super da si tu, stvarno.
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 20
Tincha kaže...
Posmatrač kaže...

 Cisto me zanima prednost ovog uredjaja u odnosu na mob?

Glavni razlozi kupovine ovih gore iPoda sa slike su bili ta neka novost i inovativnost koju su imali u tom trenu, neizostavni ''cool'' faktor Apple gadgeta, a opet neka jednostavnost i služenje svrsi.

Danas, glavna prednost mu je upravo to što to nije mob. Ne zvoni, ne drka, ne smeta svakih 15 sekundi, ne zrači mi kugle kad ga nosim u džepu i još uvijek, bar za mene, izgleda cool. Da, znam da mogu isključiti zvukove i obavijesti na mobitelu, al koja je onda pak njegova poanta; dostupan, a nedostupan?

Prije nego me pitaš koja je poanta nošenja dva uređaja? Jedan sam od onih koji vole maknuti taj mobitel od sebe. Maknuti mailove, pozive i poruke i otići na vožnju, u šetnju, u teretanu, a opet sa sobom imati neki gušt u vidu te glazbe.

 

EDIT: zaboravio dodat jednu jako vaznu stvar..onaj osjecaj kad zaboravis gdje si stavio punjac jer ga danima nisi trebao..

 Postujem....

HCMAA kaže...
Jesi ti čuo za airplane mode na mobitelima

 Covjek lijepo objasnio....

12 godina
offline
Apple nadogradio iPod Touch prvi puta nakon 2015.

Iskreno, nisam ni znao da se ovo još uvijek prodaje, a kamoli nadograđuje.

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice