Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone

poruka: 15
|
čitano: 4.020
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone".
9 godina
offline
Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone

Zanimljivo.... Ljudi bi platili 600 dolara više.... Za Apple to znači 2x cijena Iphonea + 600$ = 2600$ je ocekivana cijena :) 

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone

Moram priznati da mi se dopada ideja preklopnih mobilnih gadgeta, pa iPad čak i više 

U slučaju da učine iPad bitno kompaktnijim, čak bih pristao uzeti manji iPhone jer bih imao cjelovitu podršku među gadgetima! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Gogy7 kaže...

Zanimljivo.... Ljudi bi platili 600 dolara više.... Za Apple to znači 2x cijena Iphonea + 600$ = 2600$ je ocekivana cijena :) 

 Ma neeeeeeeeeee  pa lijepo pise da Apple radi na snizavanju cijena.... Mos mislit ;)

14 godina
offline
Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone

Meni se ne sviđa smjer u kojem ide razvoj tih mobitela. Kaj, kroz 5 god ćemo se vratit na preklopne motorole s 8k ekranima, 50mp kamerama i količinom RAM-a dovoljnom da posrami malo stariju radnu stanicu?

Spreman sam i nekoliko puta preplatiti mobitel poput iPhona SE sa full screenom/bez rubova, solidnom baterijom i kamerom koja nije odurna poput ovih na XI renderima...al čini mi se da će u džepu ostati i lova i stari iPhone 6s...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 13:28 (Tincha).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone

ma šta preklopnima?! smotat će se u kuglicu fi 1/2 inča kad vlasnik zafućka nešto od u2. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Šta preklopan, do 2021. će, taman dok Jabuka smisli revolucionarni preklopni iPreklop, Samsung i Huawei izbaciti šesterostruko preklopan mobitel od razmotanih 24 inča (i veće, a manje!).
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Iskreno ne vjerujem da Apple planira to pustiti u prodaju, mislim da puštaju patke samo da zadrže konkurenciju fokusiranu na tome.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iPhone

Ma naravno da radi, radi on na preklopnim ku*cima a ne na mobitelu.

 

Kao i VR uređaj, da da radi radi kako da ne.

Kao i gaming konzolu, apsolutno evo samo što nije.

Kao i da kupuje FOX-a, Disneya ili koju već tv kuću su rekli ...

Da ne zaboravimo, Apple auto evo već naveliko vozi po cestama.

 

Apple vijesti su kao lubenica iz Plodina/Tommya/Konzuma/bilo kojeg drugog ... JEDNO VELIKO BLJUTAVO SRANJE!

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 21:49 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP

Jbg svaki dan mozes napisati takvu vijest. Apple navodno.... (ubacis prvo sto ti padne na pamet......)

6 godina
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Napokon nešto novo u svijetu mobitela... Apple je vizionar...samo je problem što će ovi tamo drugi to sad kopirati i reći da je to njihovo...neka to što prije patentiraju...iroll.ing....ijoint....ismotuljak
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 22:31 (HCMAA).
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Hoće to onda biti brand new fičer?
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 8:59 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Sve velike firme (Apple, Samsung, Huawei) imaju prototipe aktualnih uredjaja u razvoju pa sigurno Apple ima u svojim labsima i preklopni telefon, tablet, AR naočale i ostale aktualne uredjaje. To ne znaci da će biti komercijalizirani, vjerojatno neće jer samo mali postotak uredjaja dođe do kupaca. Zgodno je ipak imati nešto takvo u pripremi kad konkurencija izbacuje sličan uredjaj da se malo zamuti voda (kad se ono nastavlja prodaja Samsung foldable uređaja?).
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
southy kaže...
Sve velike firme (Apple, Samsung, Huawei) imaju prototipe aktualnih uredjaja u razvoju pa sigurno Apple ima u svojim labsima i preklopni telefon, tablet, AR naočale i ostale aktualne uredjaje. To ne znaci da će biti komercijalizirani, vjerojatno neće jer samo mali postotak uredjaja dođe do kupaca. Zgodno je ipak imati nešto takvo u pripremi kad konkurencija izbacuje sličan uredjaj da se malo zamuti voda (kad se ono nastavlja prodaja Samsung foldable uređaja?).

Apple ceka da to neko napravi pa ce onda oni to vizionarski izmisliti..... To rade godinama i rade to dobro..... 

13 godina
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Posmatrač kaže...
southy kaže...
Sve velike firme (Apple, Samsung, Huawei) imaju prototipe aktualnih uredjaja u razvoju pa sigurno Apple ima u svojim labsima i preklopni telefon, tablet, AR naočale i ostale aktualne uredjaje. To ne znaci da će biti komercijalizirani, vjerojatno neće jer samo mali postotak uredjaja dođe do kupaca. Zgodno je ipak imati nešto takvo u pripremi kad konkurencija izbacuje sličan uredjaj da se malo zamuti voda (kad se ono nastavlja prodaja Samsung foldable uređaja?).

Apple ceka da to neko napravi pa ce onda oni to vizionarski izmisliti..... To rade godinama i rade to dobro..... 

Oni to ne rade dobro,  to radi BOLJE, ma što bolje, NAJBOLJE !!!!! 

Dok se u kontekstu najbolje i ne pronađe modus izvedbe, nema razloga niti izlaziti sa poluproizvidom! 

Kao neki !!!! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, navodno, ozbiljno radi na preklopnim iP
Posmatrač kaže...

Apple ceka da to neko napravi pa ce onda oni to vizionarski izmisliti..... To rade godinama i rade to dobro..... 

Mnogo toga jesu "izmislili", a stvari koje i nisu su se počele "brojiti" tek od kada je Apple to napravio. Teško je uopće pobrojati sve te uređaje, no smartphone, tablet, pametni sat, ... možda nisu bili prvi, ali su bili prvi masovno upotrebljivi na tim područjima. Iz tog razloga mislim da se neće uskoro zaletjeti u foldable uređaje jer u obliku koji je trenutno tehnički izvediv je to igračka za geekove, a ne za mase.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice