Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

poruka: 12
|
čitano: 3.822
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n".
12 godina
offline
Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

Eh Ashley, da si ostala u Skandinaviji, krvi bi im se napila radi toga kako su postupali, a ovako si bila dio njihovog "Americkog sna" i mozes im staviti soli na rep.

 

Americki san = obogatiti se na tudoj grbaci

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

Tako je svugdje di god se požališ na nešto popiješ otkaz.. A firma ima slogane popio family kava sok table tennis bla bla bla a čim se na nešto požališ dosvidanja tovariš...

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

Ne vidim problem da neka privatna firma da otkaz ovakvoj ludari?

 
3 6 hvala 0
15 godina
offline
Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

maltretiranje zaposlenika i mobbing uobičajena su praksa tzv. "srednjeg menadžmenta" (dno ljudskog dna, ručno birano) u većini većih tvrtki (jednako i u nas, ne samo po svjetovima). epl tu ni po čemu ne strši. no nije zgorega znati da kupnjom proizvoda/usluga takvih firmi plaćamo i odobravamo takvo ponašanje. pa izvol'te, ako vam savjest dopušta. meni ne da, (ružna i sočna psovka) pa ili ne kupujem ili piratiziram. iz gavrila. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Apple otpustio voditeljicu inženjerskog progra
Dobro, ali ova zenka je ludara. Zalila se sto je menadjer rekao kako da popravi javne prezentacije.
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

Sve stoji žena je za vrapče ali brate mili većina ljudi kojih su 15 20 godina u tehnološkim firmama je izgorilo... Sve više i više vidim stranaca iz rekspetabilnih firmi u najboljim godinama 40 45 koji su pobjegli u Dalmaciju na životni odmor i sad imaju apartmane hotelcice pansione male opgove i slično...  Samo to se vani može zaradit u cca 15 20 godina staža u nas tako nešto jedino može imati neki povlašteni rani umirovljenik.... 

 
0 0 hvala 0
Re: Apple otpustio voditeljicu inženjerskog progra
Me shvaćam na što se točno ona zalila? Što je radno mjesto u blizini otpada ili šta? Nadziru javne telefone i svu komunikaciju u firmi? Wooooow šta ona živi pod staklenim zvonom? Posao je posao a privatno je privatno. Uvijek tako bilo i tako će biti.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple otpustio voditeljicu inženjerskog progra
Ja sam isto u taboru koji se pita na sto se to ona tocno zali?
Ja imam doma komp od firme i taj komp se koristi iskljucivo za posao. Sve privatne stvari idu preko privatnog kompa. Cak mi je doma mreza takva da imam 2 odvojene mreze koje jedino sto imaju dodirno je NAT izlaz prema internetu, sve ostalo je odvojeno i jedna je za privatno, druga za poslovno okruzenje. Zatim, ona koristi poslovni mob za slanje golisavih slika. Treba li to komentirati? Da su uzeli slike s njenog privatnog moba, to je druga stvar.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple otpustio voditeljicu inženjerskog programa n

Problemi na radnom mjestu se ne rješavaju preko twitera. Naravno da će za to dobiti otkaz. I tko još drži svoje golišave slike na službenom mobitelu?

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple otpustio voditeljicu inženjerskog progra
steelman kaže...

Ne vidim problem da neka privatna firma da otkaz ovakvoj ludari?

 

tokyu kaže...
Ja sam isto u taboru koji se pita na sto se to ona tocno zali?
Ja imam doma komp od firme i taj komp se koristi iskljucivo za posao. Sve privatne stvari idu preko privatnog kompa. Cak mi je doma mreza takva da imam 2 odvojene mreze koje jedino sto imaju dodirno je NAT izlaz prema internetu, sve ostalo je odvojeno i jedna je za privatno, druga za poslovno okruzenje. Zatim, ona koristi poslovni mob za slanje golisavih slika. Treba li to komentirati? Da su uzeli slike s njenog privatnog moba, to je druga stvar.

 
Prakticki dva identična odgovora, jedan negativno ocijenjen, drugi pozitivno.

Pouka priče: "bitno je lijepo upakirati ono sto pričaš"

13 godina
offline
Re: Apple otpustio voditeljicu inženjerskog progra
Žena iz IT branše s iskustvom u Appleu. Naći će novi posao u roku od 15 minuta. Baš je jako žalim.
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Apple otpustio voditeljicu inženjerskog progra
tokyu kaže...
ona koristi poslovni mob za slanje golisavih slika. Treba li to komentirati? Da su uzeli slike s njenog privatnog moba, to je druga stvar.

 

Koliko sam razumio članak, koriste(Apple) te slike za nekakav tip ucjenjivanja. To nije u redu, pa makar bilo i s poslovnog uređaja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice