Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko

poruka: 14
|
čitano: 5.117
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko".
6 godina
offline
Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko

Cijena prava sitnica... pretplata mora biti po Apple standardu....inače...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko

Prekasno ulaze na ovo trziste.

Tu su se Netflix i Amazon odlicno pozicionirali, pogotovo Netflix, uhodali u biznis, trosile milijarde na serije i filmove.

Mislim da apple prekasno ulazi u to trziste bez ikakvog sadrzaja.

Jedini konkurent Netflixu bi mogao biti Disnay.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
kingofthenight kaže...

Prekasno ulaze na ovo trziste.

Tu su se Netflix i Amazon odlicno pozicionirali, pogotovo Netflix, uhodali u biznis, trosile milijarde na serije i filmove.

Mislim da apple prekasno ulazi u to trziste bez ikakvog sadrzaja.

Jedini konkurent Netflixu bi mogao biti Disnay.

 

Tako je, nema sanse da ih skinu, utvrdili su se ko nekad Nokia...

14 godina
offline
Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko

Kakav je to škakljiv sadržaj? Zar nešto golica kad to gledaš oli konzumiraš?

 

Mislim da je količina novca koji je na raspolaganju razmjeran potencijalnim uspjehu. Drugim riječima, to što su se konkurenti posložili već na tržištu apsolutno ništa ne znači za Apple koji ovom cilju može dodijeliti 50-ak milijardi "za ekipiranje, marketing i uhodavanje u posao". A onda tek krenuti u posao.

 

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
S obzirom na bazu korisnika iOS uređaja, zadržati taj servis kao eksluzivu za te iste uređaja i nije neka promašena odluka.

Nego...sad kad ljudi jos pocnu kupovati iPade da mi mogli gledati neku apple exclusive seriju🤣
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
AA-d00d kaže...


Nego...sad kad ljudi jos pocnu kupovati iPade da mi mogli gledati neku apple exclusive seriju🤣

 ... koja će se istodobno pojaviti na tpb-u ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
U cijelom svijetu osim u hrvatskoj.

Apple platforma i nije neko ogranicenje jer AppleTV mozes dobit prilicno jeftino.
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
"originalnih emisija u Appleovoj produkciji..."

- You are not holding your iPhone properly
- Preaching to Android users why iPhone is better
- 24 hour live stream of Tim Cook
- Mir i dobro iliti kako je Steve Jobs bolji od Boga

Tako ja zamisljam njihove "emisije" i edukativni program, nesto kao nacionalna TV sjeverne koreje
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
18 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
BarbaVeli kaže...

Kakav je to škakljiv sadržaj? Zar nešto golica kad to gledaš oli konzumiraš?

 

Mislim da je količina novca koji je na raspolaganju razmjeran potencijalnim uspjehu. Drugim riječima, to što su se konkurenti posložili već na tržištu apsolutno ništa ne znači za Apple koji ovom cilju može dodijeliti 50-ak milijardi "za ekipiranje, marketing i uhodavanje u posao". A onda tek krenuti u posao.

 

 

 Platili su Oprah da radi neke emisije. Znaci to su neke sterilne polu-obiteljske, duhovne emisije. Plodovi zemlje, misa ujutro, Dadilja i slicno ispiranje mozga. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 21:01 (dva_ujutro).
10 godina
suspendiran
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
BarbaVeli kaže...

Kakav je to škakljiv sadržaj? Zar nešto golica kad to gledaš oli konzumiraš?

 

Mislim da je količina novca koji je na raspolaganju razmjeran potencijalnim uspjehu. Drugim riječima, to što su se konkurenti posložili već na tržištu apsolutno ništa ne znači za Apple koji ovom cilju može dodijeliti 50-ak milijardi "za ekipiranje, marketing i uhodavanje u posao". A onda tek krenuti u posao.

 

 

 

Biti ce Blanka Vlasic i njena emisija o spoznavanju boga i krscanske ljubavi. Onda ce biti emisija o gender fluid demi queer transgender feminist muslimanu koji je spoznao da je posebna vrsta pahuljice vec s 3 godine. Za kraj cemo imati napeti triler o Zeljki Markic i njenim dirljivim, emotivnim susretom s papom koji ju je pitao da li u hrvatskoj ima puno komunista... njen odgovor sve je zaprepastio!!

12 godina
offline
Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko

iFlix 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijetu ko

Ljudi, ne sprdajte se s religijom. Velika većina ljudi vjeruje, a to što mi (ne) vjerujemo, to je naš problem i moramo biti tolerantni jedni prema drugima. Dakle, Zorane iz Rijeke nemojte ovdje spominjati neka politička imena jer ako krenemo nećemo znati stati.

 

Plodovi zemlje je jedna od najdugovječnijih emisija na ovim prostorima i smatram ju kvalitetnom. To što to nije naš "fah", također ne znači da bismo se trebali podsmjehivati. A emisija Mir i dobro je o nečemu čemu bismo svi trebali težiti.

 
5 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
BarbaVeli kaže...

Ljudi, ne sprdajte se s religijom. Velika većina ljudi vjeruje, a to što mi (ne) vjerujemo, to je naš problem i moramo biti tolerantni jedni prema drugima. Dakle, Zorane iz Rijeke nemojte ovdje spominjati neka politička imena jer ako krenemo nećemo znati stati.

 

Plodovi zemlje je jedna od najdugovječnijih emisija na ovim prostorima i smatram ju kvalitetnom. To što to nije naš "fah", također ne znači da bismo se trebali podsmjehivati. A emisija Mir i dobro je o nečemu čemu bismo svi trebali težiti.

 Kolko poljoprivrednici u tim plodovima kukaju dok se voze u john deereima od 140 000 eura, očekivao bi običan gledatelj da su svi propali 1999. Najdraže mi je kad zapomažu kako još nisu sjeli poticaji. Evo u zadnjoj se hvalili da su kupili strojeve za obradu šećerne repe od nijemaca, kakve još nemaju ni nijemci. Koji obrađuju onako 10 puta više zemlje.
ajmo realno o Apple streamingu: Uz današnji smart tv onda bi svatko trebao još i apple tv i još jednu pretplatu (jer kladim se da svi potencijalni kupci već imaju amazon prime, netflix i CBS All Access, a neće sigurno zaobići ni moćnog Disneya koji je pod svoje uzeo još i dodatni 20century fox). Ajde realno, što bi to Apple trebao, pogotovo takav, zaključan na Apple hardver osim američkih plodova zemlje i pobožnih realityja u kojima ne psuju? Nemojte povlačiti Motorola/Nokia i ulaz na smartphone. Jer to nije ni približno točno. Nemaju nikakvog Jobsa da ponudi nešto novo i neviđeno u ovom segmentu, osim gomile para, a i to nije neka korist ako moraš kupovati od konkurencije sadržaj. Pa jeste li zaboravili da su htjeli ući i na tržište e- auta, pa odustali?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 4:38 (overhaul).
6 godina
offline
Re: Apple planira uslugu kojom bi u cijelom svijet
Izgleda da Apple ulazi u brodogradnju.... samo ako kupe Uljanik i 3 Maj...mogli bi krenuti Nokia putem
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice