Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil styl

poruka: 6
|
čitano: 2.725
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil styl".
14 godina
offline
Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil styl

he he he

nikad ne reci nikad Apple :P

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil styl

Neš ti meni boljeg "kompromisa", dijagonalom u nebesa, nadam se donekle da će tada biti i realna u nebesa rezolucija, pa i sadržaja za takvo nešto 

Jedino je sada pitanje, kolika će zapreminom biti bakterija, gdje će se moći spremiti olovčica, u odnosu na omjer gdje će nestati zub?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil styl

iphone s čačkalicom za zub, very nice, priručni asortiman za cajkaše i urbane poljoprivrednike je sada potpun

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 15:31 (Louis Pluto).
 
3 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil
Louis Pluto kaže...

iphone s čačkalicom za zub, very nice, priručni asortiman za cajkaše i urbane poljoprivrednike je sada potpun

Stvarno se divim ovakvim "veleumovima" koji vole baciti drkicu na prazno tako daleko rano prerano unaprijed! 

O ukusima se ne raspravlja, ali se vrlo jasno vidi tko ukusa nema uopće, pa makar za ikakvu konciznu raspravu. 

ATJ Lučko
7 godina
offline
Re: Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil
ATJLučko kaže...

Stvarno se divim ovakvim "veleumovima" koji vole baciti drkicu na prazno tako daleko rano prerano unaprijed! 

O ukusima se ne raspravlja, ali se vrlo jasno vidi tko ukusa nema uopće, pa makar za ikakvu konciznu raspravu. 

 žestiš se a to ti onda nepovoljno utječe na zdravlje...

ravna zemlja i šupalj mjesec
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple sprema veći iPhone s podrškom za Pencil
Samsung Note na aparatima ...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice