Apple ulaže 250 milijuna dolara u Corning za istra

poruka: 4
|
čitano: 1.967
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple ulaže 250 milijuna dolara u Corning za istra".
8 godina
neaktivan
offline
Apple ulaže 250 milijuna dolara u Corning za istra

Jbt samo iphonea su prodali skoro 2.5 milijardi do sada i ipada i satova sogurbo jos jos pola milijarde. Prostom racunicom dodjemo do stakla koji aple košta max 1$, plus sam zanemario da novi telefoni imaju staklo na obe strane haha. Dobro zarade oni moram priznati 😇

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple ulaže 250 milijuna dolara u Corning za i
Ako se ne varam...Samsung ima 20 i više % dionica iste tvrtke....A kao "neprijatelji" su(jabuka)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple ulaže 250 milijuna dolara u Corning za i
HCMAA kaže...
Ako se ne varam...Samsung ima 20 i više % dionica iste tvrtke....A kao "neprijatelji" su(jabuka)

 Apple nema konkurencije to je sigurno. Njihovi proizvodi nisu vise samo telefoni... to je proslost. 

14 godina
offline
Apple ulaže 250 milijuna dolara u Corning za istra

Uopce mi nije jasno zasto ulupavaju lovu na ta stakla, pa zar nisu njima razbijena stakla zlatna koka? Razbijes fino staklo, odes u ovlasteni Apple servis, oderu te ko zadnjeg idiota, 99% je cista zarada, preplatis uslugu nekih 10-ak i vise puta i sretan ti, sretan i Apple... ovo sa staklom mi stvarno nema smisla... 

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice