Appleov HomePod ne prodaje se sjajno

poruka: 5
|
čitano: 2.869
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov HomePod ne prodaje se sjajno".
15 godina
offline
Appleov HomePod ne prodaje se sjajno

čudno. osim kaj je niškoristi, bezveznog izgleda i preskup, sve je ostalo ok. razmaženih li kupaca! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Appleov HomePod ne prodaje se sjajno

Prošlo je to vrijeme kad su se ovce mogle šišati do kože. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleov HomePod ne prodaje se sjajno

Ja bih volio znati ko su ljudi koji su kupili ovu preskupu bezvezariju (kao i druge slične od drugih proizvođača).

morrisoN
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Appleov HomePod ne prodaje se sjajno
morrisoN kaže...

Ja bih volio znati ko su ljudi koji su kupili ovu preskupu bezvezariju (kao i druge slične od drugih proizvođača).

 Ove druge moš sam "složit" na pločici od par kuna, a i echo dot nije nesto skup.

Parker i Stone imaju pravu ideju za porast broja radnih mista...

 

 

 

Unjizi je Jim Bob u nas moze bit Jozo ili nešto slično...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 13:10 (om-prat).
10 godina
neaktivan
offline
Appleov HomePod ne prodaje se sjajno

Zvuk dobre kvalitete, nema distorzije kad je na max-u kao kod google home, uređaj se stvarno prilagođuje prostoru, kod neelektronske glazbe izvrsna čujna separacija instrumenta. Siri katastrofa, povezivost sa striming servisima osim applovog katastrofa, neiskoristiv u hrvatskoj (ovo nije krivica apppla nego ZAMP-a), cijena prenapuhana, nije spojiv sa mac-om niti sa drugim HomePod-om. Za 50 dolara više se dobije google home max koji je puno bolji uređaj ako netko baš hoće nešto takvo. Možda sam malo subjektivan kad je u pitanju google home max jer sam ih imao prilike ćuti ali dva povezana u istoj sobi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice