Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele

poruka: 13
|
čitano: 4.323
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele".
4 godine
neaktivan
offline
Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele

Revolucija!

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
Je li ovo konkretno rješenje ili njihova vizija? Sve nešto "moglo bi".
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele

U principu, mene više zanima koji krajnji oblik može imati "takav" preklopni mobilni gadget ?! 

Ako bude dizajnom kao "Motorola", onda meeeeeh, tako tako, najvjerojatnije ga nebum uzimal! 

Ako bude "kao Samsungov", ali sa kvalitetnijim izvođenjem preklopa, morti ga bih ga i upiknuo. 

 

U ovom trenutku je jako puno "faktora" koji idu na "Za" i/ili "Protiv", ali neka, za pet godina budem/o pametniji! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
To me podsjeća na LG G Flex, zakrivljeni mobitel iz 2013 koji je imao zacijeljujuću plastiku na poleđini uređaja.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele

Svi kazu patent, napredak, inovacija, ali ja vidim sve preduvijete za "Instructions unclear, got penis stuck in the hinge."

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
To me podsjeća na LG G Flex, zakrivljeni mobitel iz 2013 koji je imao zacijeljujuću plastiku na poleđini uređaja.

 Da, koja se ispostavila da ne zacjeljuje baš kak treba...

It s just cornflakes...
4 godine
offline
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
Koliko će Apple naplaćivati zarastanje ekrana? Čim se spomenulo neko vanjsko aktiviranje zarastanje, pomislih na neki amejzing inovativni fen izumljen od strane jabučara za samo 499 USD. Izgleda i radi kao običan fen, ali na boku ima logo odgrižene jabuke i dolazi bez strujnog kabela. No uvijek možete koristiti strujni kabel vašeg Iskrinog fena za kosu, zajedno s Iskrenim fenom, a ovaj Appleov možete ponosno držati na tabletiću u vitrini i ponosno pokazivati susjedima i gostima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele

što je sljedeće brisači za ekran, antifriz i kuplung za promjenu baterije, od appleovih gluposti nikako da zacijeli mozak

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
I što kažu, patentirali ha?! Zacjeljivanje, jel?!?
Da sam Jabučar dostavljač, meni bi već bilo neugodno ukazivati se u "patentnom" uredu.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 0:03 (Antiseptik).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
LunKraljPonoci kaže...
Je li ovo konkretno rješenje ili njihova vizija? Sve nešto "moglo bi".

Prema onome što sam vidio, to je "moglo bi" patent.

 

"Dečki, vidimo da je sve više phoneova sa savitljivim ekranima - dajte, proguglajte koji su problemi i kako bi ih mogli riješiti."

"OK, šefe."

"I složite rješenja kao patentnu prijavu, za svaki slučaj."

"Može, šefe."

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
6 godina
offline
Re: Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
ekran od samsung preklopnog se može oštetiti već tijekom uporabe s noktom i onda to iskustvo platiš 1999€
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele

ovo nije samo krkanje durca/besposlen pop .../mutavo iživljavanje/glazbena izvedba muškoj sekundarnoj spolnoj oznaci/spolno konkretiziranje stare babe po tavanu, nego i izvrstan primjer sedlanja krepanog konja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Appleovo moguće rješenje za preklopne mobitele
Pa ovo već ima Galaxy Z Flip i Fold. Znači sitna ogrebotinica koja nakon nekog vremena nestane.
Inače ne znam zašto ne implementiraju da dio ekrana koji se savija ostane plastičan, znači ajmo reći 10% ukupne površine, a ostatak staklo. Dosta manje šanse za jače ogrebotine.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice