AQL Typhoon - Glasan i otporan na elemente

poruka: 4
|
čitano: 3.416
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AQL Typhoon - Glasan i otporan na elemente".
15 godina
offline
AQL Typhoon - Glasan i otporan na elemente

ovo u koječemu napadno vuče na kopiju ("vidla žaba ...") jbl-a (samo je konkavno). hm ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AQL Typhoon - Glasan i otporan na elemente

Tko gleda prijenosne zvučnike nek baci oko na Ankerove. Flare i Soundcore za 300injak kn imaju iznenađujuće uravnotežen i detaljan zvuk s dovoljno basa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
AQL Typhoon - Glasan i otporan na elemente

Također, alternativa je i ovaj Sonyev

 

https://www.sony.hr/electronics/bezicni-zvucnici/srs-xb31

 

 

Imam ga (ne znam da li XB31 ili XB30), radi dobro, ima basa i zvuka, ono što bih upozorio, a vjerujem da je to slučaj i kod AQL-ovog jest loša povezivost s drugim uređajima putem bluetootha. Na PC radi dobro (iako treba restart PCa, jer zvuk ima delay prije restarta), dok na prijenosnom projektoru uopće ne može se spojiti (Acer C250i), a kod svoje Samsung Q60 televizije zvuk ne izlazi; Normalno ga pronađe u uređajima i piše da se spoji, ali zvuk ne izlazi i daljinski od TV-a postaje nemoguć za upravljanje (ogroman delay od 10ak sekundi na daljinskom). Tako da nije najbolje rješenje za gledanje TV-a kao soundbar.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 12:22 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AQL Typhoon - Glasan i otporan na elemente

Meni ovi uredaju zaintrigiraju.

Imam JBL CHARGE 3 (ovaknu masku https://media.flixcar.com/delivery/minisite/show/7228/b7/1187713?pn=//www.harveynorman.com.sg/headphones-and-audio/audio/docking-stations-and-speakers/jbl-spk-charge-3-zap.html)

vec 4 godine i vec skoro godinu dana mi ne radi dobro.

Baterija je krepala. Vidim dosta YT o zamjeni. Ali korona kriza i ostalih prepreka nikako da sredim.

Inace  veliki OSMJEH na licu......u kuci WI-FI, tablet u dvoristu pusta muziku ili razgovor preko skype-a a 9m jos dalje zvucnik drma. Ko da imam Jukebox hihihihi....

Problem s baterijom, inace traje 24 sata svirke s jednim punjenjem (to mi je bilo vazno) ne svira sto li vec. ali prikopcam li ga na struju, opet je svoj...

Ne znam naruciti i platiti....druga prica.

Brat mi ima Bose Soundlink Mini i Sony XBC3x ne znam tocno... svi oni dobro sviraju. ali moj je drazi...

 

Mana mi jedino. a vjerujem da bi mi bio i kod drugih modela, koji imaju microUSB....koji je to zajeb ..majhklmu

Nisam siguran, zaingrigiralo me jedan video u kojem  mjenja i onaj dio gdje su prikljucsi USB A type. AUX i MicroUSB. Identicni su CHARGE 3 i 4 pa pozelio takvu zamjenu. Charge 4 ima reverzibilni miceoUSB..

Isplati se nabaviti ove stvari.. uzitak je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice