AR ratovanje? Američka vojska od Microsofta naruču

poruka: 4
|
čitano: 2.242
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AR ratovanje? Američka vojska od Microsofta naruču".
16 godina
offline
AR ratovanje? Američka vojska od Microsofta naruču

pa realno, 480 milijuna dolara je njihovoj vojsci, ono... dva prosječna vojna aviona zadnje generacije ili jedan anonimni spy satelit. 
No Microsoftu (iako ni njima nije neka presudna para) bi mogla praksa i zahtjevi naručitelja pomoći da se, kad to uhoda, probije bolje sa ovime među nas civile. Doduše, ja osobno nezam što bih sa "dodanom ralnošću", ali vjerujem da bi 
mnogim tehničarima, pilotima, vozačima, kontrolorima, inžinjerima, nadzornicima i inima dobro došlo.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AR ratovanje? Američka vojska od Microsofta naruču

''....naglavnih setova za proširenu stvarnost koji bi, prema opisu, trebali omogućiti ratovanje...''

u Norveškoj i Sibiru bi im više prijale duge gaće 

You know I am born to lose, and gambling is for fools, But thats the way I like it baby, I do not wanna live for ever , And do not forget the joker!
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AR ratovanje? Američka vojska od Microsofta na
Američki vojnik će moći prije neprijatelja:
1. napisati status u ms wordu
2. Word će ga gramatički ispraviti
3. Vojnik će status copy/pastat na facebook
4. nakon pobjednčkog ažuriranja statusa na društvenim mrežama, vizir pokazuje najbliži put prema mc donaldsu, kfcu, starbucksu etc...

Tako se stvara pobjednička vojska
Cijena 480 mil $!
vicious
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: AR ratovanje? Američka vojska od Microsofta na
Svaka kuna... naprijed gura
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice