Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni gami

poruka: 6
|
čitano: 2.048
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni gami".
10 godina
suspendiran
offline
Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni gami

Potencijalno vrlo zgodna stvarčica. Mislio sam nešto slično napraviti s monitorom (maknuti ga s nosača, polegnuti na stol, nažalost radilo bi se preko miša jer nije touchscreen), ali ovo je naravno puno praktičnije.

 

Ono što bih ja ipak više preferirao jest 27 inch ekran (ili još veće?). 21 incha mi djeluje nekako skučeno i moglo bi dosta umanjiti "immersion".

 

Ali da, potencijal postoji; na jednom mjestu fliper, biljar, jednostavnije arkadne igre, pa raznorazne društvene igre (ovo sve pod uvjetom da tako nešto doista postoji na playstore, ali nažalost 99.999% aplikacija su potpuno smeće), slaganje puzzli, itd. Zabava za cijelu obitelj. Super, sa zanimanjem ću pratiti daljnji razvoj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni gami

Dungeons and Dragons ;)
Da, ipak malo veći ekran bi bio bolji, plus još neki toolkit za neprogramere, da si sam napraviš/prilagodiš tablu za igranje.
Ironija je da je to Microsoft, točnije Bill Gates desetljećima gurao / najavljivao (To se zvalo - Surface , pogonilo sa Windows XP Tablet PC Edition), pa konačno odustao od tog, kad je tehnologija za isto konačno postala dostupna / jeftina, a "home internet-of-things" postao trendy.

U biti, danas to "pravi" ms surfejs može odraditi kao od šale, ali je daleko preskup.

 
3 0 hvala 0
8 godina
online
Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni gami

Ima potencijala a i cijena od 249€ se čini razumna

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni
Zechina kaže...

Dungeons and Dragons ;)
Da, ipak malo veći ekran bi bio bolji, plus još neki toolkit za neprogramere, da si sam napraviš/prilagodiš tablu za igranje.
Ironija je da je to Microsoft, točnije Bill Gates desetljećima gurao / najavljivao (To se zvalo - Surface , pogonilo sa Windows XP Tablet PC Edition), pa konačno odustao od tog, kad je tehnologija za isto konačno postala dostupna / jeftina, a "home internet-of-things" postao trendy.

U biti, danas to "pravi" ms surfejs može odraditi kao od šale, ali je daleko preskup.

 

Vrag mi nije dao mira, gledao koje su moguće alternative. Ima u HR kupiti IIYAMA monitor od 27 incha, ali on je skoro 4,000 kn

 

https://www.pcshop.hr/monitor-iiyama-prolite-27-pcap-10p-touch-screen-1920x1080-va-panel-flat-bezel-free-glass-front-vga-hdmi-displayport-255cdm2-with-touch-usb-30-hub-4xout-30001-static-contrast-5ms/T2736MSC-B1/product/

 

 

Ima i "Planar" monitori (prvi put čuo za njih), oni imaju nešto bolju cijenu

 

http://www.planaronline.com/product/?id=997-6848-00

 

 

Naravno, sve ovo nije toliko praktično kao tablet, jer ti treba i laptop i dva kabela za to sve spojiti, ali eto čisto ako bi nekome tako nešto bilo više interesantnije.

 

10 godina
suspendiran
offline
Re: Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni
dtdtdt kaže...

Ima potencijala a i cijena od 249€ se čini razumna

 

Apsolutno, iako se Archos iskreno nije previše iskazao svojom kvalitetom. Ono što me veseli jest da bi i drugi proizvođači možda krenuli u ovom smjeru, moguće kreirati sasvim novi pravac za tablet računala. Kako vidimo mobiteli su sve veći, laptopi sve lakši i s većom autonomijom, tabletići imaju sve manje svoje svrhe.

8 godina
offline
Archos najavio poveći, 21,5" tablet za stolni gami

Imao sam te neke Archos tablete / e-readere, bili su ok, dapače optimalni po uloženo/dobiveno. Nažalost da, kvaliteta nije best buy, odn. krepne ti baterija itd samo tako, ili ti se usb port razljepi.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice