Arctic Freezer 34 eSports Duo - Sportiva hladnjak

poruka: 21
|
čitano: 1.359
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Arctic Freezer 34 eSports Duo - Sportiva hladnjak ".
5 godina

237 kn? Nabava kaže 284,05 kn u Linksu. Čak i verzija s jednim ventilatorom košta 246,05 kn (u Linksu).

Kako god bilo cooler je, po meni, trenutno best buy. Dobro hladi, tih je, lako se montira i lijepo izgleda. Prije pola godine stavio sam Freezer 33 sa jednim ventilatorom u bratov PC na Ryzena 7 1700 i performanse su odlične (doduše, on se tolko ni ne grije).

Čim maknem iz PC-a i prodam svoj AIO CM Masterliquid 120, uzimam ovog Arctica i više nikad se ne vraćam na Coolermaster hladnjake i ventilatore, jednostavno su pre glasni. Mislim da ih Arctic u ovom niskom/srednjem cijenovnom segmentu počeo pošteno šišati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

7,8,8 i 9 ukupno daju 9?

1 0 hvala 0
5 godina

Mislim da se o tome već raspravljalo i da je bilo rečeno da ukupna ocjena nije aritmetička sredina, već ukupni dojam koji nije vezan samo za prethodne 4 ocjene, nego "kad se sve zbroji" 

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
Re: Arctic Freezer 34 eSports Duo - Sportiva hladn
I ja sam imao 240l od cm vodeno... Pre Pre glasno
7 godina
protjeran
Brutalan hladnjak, i medu najljepsima, Arctic ima vrhunske proizvode po nevjerovatno niskim cijenama.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina

Imam ga par mjeseci i jako sam zadovoljan, za moje potrebe i vise nego solidan cooler. Lako se instalira (am4) i osobno mi izlgeda jako lijepo. Preporuka svima ukoliko su u potrazi za novim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
BlueMax kaže...

7,8,8 i 9 ukupno daju 9?

ne razumiješ ti to, druže sudija, kao ni ja ovo: 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
Pa da si procitao clanak znao bi o cemu je rijec, a i ako imalo poznas hw znao bi sto je zapravo trebalo pisati tj o cemu se radi. Hvatate se nepotrebno gluposti.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
Bruner kaže...

Mislim da se o tome već raspravljalo i da je bilo rečeno da ukupna ocjena nije aritmetička sredina, već ukupni dojam koji nije vezan samo za prethodne 4 ocjene, nego "kad se sve zbroji" 

Kad se sve zbroji, hladnjak koji dobije ocijenu 9 trebao bi biti debelo iznad prosjeka. Ovakvih hladnjaka, u ovom cjenovnom rangu imaš koliko hoćeš. Za performanse (smisao hladnjaka) je dobio ocijenu 7. Druga relativno bitna karakteristika je buka, tu je dobio 8. Ukupno 9 ne može imat da ga hebeš.

5 godina

Mislim da se performanse, buka, izrada i montaža ocjenjuju u usporedbi sa čitavom konkurencijom, tj. svim zračnim hladnjacima svih cjenovnih razreda. Zato ne može za performanse i buku dobiti ocjenu 9 ili 10 jer postoje Noctua, BeQuiet! (high-end modeli) i sl. koji popunjavaju ta mjesta, no za ukupni dojam može dobiti ocjenu 9 jer u tom cjenovnom rangu (200-300kn) nema konkurencije ili je ima malo.

Možda se varam, ali ja na taj način percipiram njihovo ocjenjivanje. Ako sam u krivu, nek me netko od ekipe iz Bug-a ispravi i dodatno pojasni 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
moderator
Bruner kaže...

Mislim da se performanse, buka, izrada i montaža ocjenjuju u usporedbi sa čitavom konkurencijom, tj. svim zračnim hladnjacima svih cjenovnih razreda. Zato ne može za performanse i buku dobiti ocjenu 9 ili 10 jer postoje Noctua, BeQuiet! (high-end modeli) i sl. koji popunjavaju ta mjesta, no za ukupni dojam može dobiti ocjenu 9 jer u tom cjenovnom rangu (200-300kn) nema konkurencije ili je ima malo.

Možda se varam, ali ja na taj način percipiram njihovo ocjenjivanje. Ako sam u krivu, nek me netko od ekipe iz Bug-a ispravi i dodatno pojasni 

Da, točno tako. 

11 godina
moderator

Uzgred rečeno, ja mrzim to ocjenjivanje, ali čitatelji i Google Search vole. Najbolji dojam o proizvodu se dobije iz samog teksta i priloženih grafikona i tablica, dok su ocjene samo "dodatna oprema". 

3 0 hvala 0
11 godina
moderator

Uzgred rečeno, ja mrzim to ocjenjivanje, ali čitatelji i Google Search vole. Najbolji dojam o proizvodu se dobije iz samog teksta i priloženih grafikona i tablica, dok su ocjene više "dodatna oprema". 

0 0 hvala 0
6 godina
Denis kaže...

Uzgred rečeno, ja mrzim to ocjenjivanje, ali čitatelji i Google Search vole. Najbolji dojam o proizvodu se dobije iz samog teksta i priloženih grafikona i tablica, dok su ocjene samo "dodatna oprema". 

Uzgred rečeno, svakako će više tih čitatelja kupiti proizvod koji reklamirate ako je ocjena 9 nego što bi ih kupilo ako je ocjena 6-7. 

11 godina
moderator
Silent horror1992 kaže...
Denis kaže...

Uzgred rečeno, svakako će više tih čitatelja kupiti proizvod koji reklamirate ako je ocjena 9 nego što bi ih kupilo ako je ocjena 6-7. 

Svakako, no po ovoj tvojoj površnoj opasci bi se moglo zaključiti da nema proizvoda kojim dajemo ocjenu nižu od 9, a ima ih podosta. 

10 godina
Denis kaže...

Denis kaže...

Uzgred rečeno, ja mrzim to ocjenjivanje, ali čitatelji i Google Search vole. Najbolji dojam o proizvodu se dobije iz samog teksta i priloženih grafikona i tablica, dok su ocjene više "dodatna oprema". 

a ja ne kužim niti ovo. dupli post (moderatoru, k tomu!), potpuno jednak broj znakova (201, s razmacima, prema Wordu) a jedan se prelama u donji redak dok jedan ostaje u istom. čak i ovako vizualno je jedan kraći. jedina razlika je između "samo" i "više", po 4 slova. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 16:48 (Ajar).
2 godine
Ajar kaže...
Denis kaže...

Denis kaže...

a ja ne kužim niti ovo. dupli post (moderatoru, k tomu!), potpuno jednak broj znakova (201, s razmacima, prema Wordu) a jedan se prelama u donji redak dok jedan ostaje u istom. čak i ovako vizualno je jedan kraći. jedina razlika je između "samo" i "više", po 4 slova. 

Nisi pregledao HTML kod, imao je nedozvoljen HTML kod, ali ga je pustio forum posto je moderator.

Cuj usporedjivati tekst u wordu. 

10 godina
O_O_O kaže...

Nisi pregledao HTML kod, imao je nedozvoljen HTML kod, ali ga je pustio forum posto je moderator.

Cuj usporedjivati tekst u wordu. 

nisam. pokojna baka mi je često napominjala kako se ne smije viriti u tuđe kodove pa sam ostao dosljedan stečenom građanskom odgoju. 

osim worda, koji još softver ima wordcount kao mogućnost? ispričujem se ako sam uporabom worda ikoga obespravio te derogirao. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 18:45 (Ajar).
9 godina
Ajar kaže...

koji još softver ima wordcount kao mogućnost?

Pa i ne treba ti ta mogućnost

Notepad sa uključenom statusnom trakom. Notepad sa uključenom statusnom trakom.
10 godina
sisko93 kaže...
Ajar kaže...

koji još softver ima wordcount kao mogućnost?

Pa i ne treba ti ta mogućnost

pa i treba, jer je u poslu često rabim (nekad je potrebno s razmacima, nekad bez, nekad broj riječi, nekad samo znakovi ... ovisi. a i navikneš se. za excel, primjerice, postoji oveći VB script za word count (na netu) ali je to na razini ovoga iz notepada, neprilagodljivo. jebga. 

9 godina
Ma primjer je bio za ovaj konkretan slučaj..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice