Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

poruka: 97
|
čitano: 16.232
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira ".
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
CroDexter kaže...

Da parafraziram. Crkva ne daje donacije. Crkva ih prima. ;-)

 

 crkva je uvijek samo uzimala i otimala (+ "pokrštavala" + ubijala i na ostale raznolike maštovite načine uveseljavala narode širom svijeta). igra jest besplatna ali kad pogledam gameplay na jubitu, ne čudi me. 

 

usput: "kršćanska civilizacija" je oksimoron. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 13:41 (Ajar).
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan.

 Da, vidimo kako je razvijen taj islamski svijet... Ne trebas ici dalje od balkana, pogledaj djelove gdje su turci i ilsam imali utijecaj i vladali, a dijelove gjde utjecaj imao zapad, usporedi infrastrkturu i razvoj opcenito, usporedi ljude i koliko su zaostaliji i zatucaniji tamo gdje su bili turci.

 ti si retard, i to zaista...

ja sam mrzio povijest u skoli, jebeno je dosadna.... ali u PM 2-3 cinjenice nisi uspio zapamtiti? :D

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
LudaRajcica kaže...
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan.

 Da, vidimo kako je razvijen taj islamski svijet... Ne trebas ici dalje od balkana, pogledaj djelove gdje su turci i ilsam imali utijecaj i vladali, a dijelove gjde utjecaj imao zapad, usporedi infrastrkturu i razvoj opcenito, usporedi ljude i koliko su zaostaliji i zatucaniji tamo gdje su bili turci.

 ti si retard, i to zaista...

ja sam mrzio povijest u skoli, jebeno je dosadna.... ali u PM 2-3 cinjenice nisi uspio zapamtiti? :D

 

 Onaj koji je mrzio povijest u školi u načelu nezna kurca. Ne kaže se bezveze da je povijest je učiteljica života, a onaj tko povijest ne poznaje osuđen je da je ponavlja. Zato ti naklapaš bedastoće isto kao i Evil. Nisu iste bedastoće ali su svjedno bedastoće.

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Manzi kaže...
Jesi ti upravo spomenuo čistu energiju? Što je to, kako to definiraš? Kako se proizvodi čista energija? Ne bih te htio vrijeđati i nedaj bože reći da je netko glup jer misli da je moguća čista proizvodnja energije ili nedaj bože napisati kako bi ljudi koji misle da se može "gimmick" proizvodnjom energijom kao što su vjetrenjače ili nedaj bože još gluplja ideja (solarni paneli) trebalo oduzeti pravo na korištenje interneta (jednaka su opasnost kao i "necjepitelji"). Dajte razmišljajte i malo stručne literature (ne, humanističke znanosti nisu znanost, to je izlika retardima da mogu reći da se bave znanostima). Ne, ne postoji čisti izvor energije, ne, električni auti ne doprinose čistoći okoliša, jedino "pozitivno" što rade je koncentracija onečišćenja (princip "daleko od očiju, daleko od srca" pa djeluje kao da brinemo o okolišu), da puno manje resursa se troši kod nuklearne proizvodnje energije nego kod klasičnih elektrana... To što ti misliš da nema svoju svrhu samo govori o tvom ingorantskom mozgu, ničem više. Jesam li vjernik? Ne. Treba li sačuvati stare religijske hramove? Naravno da da jer svjedoče o razvoju ljudske vrste i pothvatima koje su napravili. Ali brate svi su otišli malo predaleko jer je članak o besplatnoj igrici...

 Pa meni su nuklearke čista energija. Najbolje moguće rješenje do fuzije. I da rokne koja opet nije to nešto što se ne može sanirat i što ima velike posljedice ali to je takva sigurnost da se može avion zabit u nju neće joj bit ništa. A černobil je tvornica za proizvodnju nuklearnog oružja. Tako da ne moraš meni objašnjavat hipsterske gluposti. To sam ionako bezveze reka.

A ovo nema veze ni sa umjetnošću ni kulturom. Ovo je samo prljava politika. Ali dolazi budućnost u kojoj ćemo postavljat i još brže micat ljude sa vlasti...

 

Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan.

 Da, vidimo kako je razvijen taj islamski svijet... Ne trebas ici dalje od balkana, pogledaj djelove gdje su turci i ilsam imali utijecaj i vladali, a dijelove gjde utjecaj imao zapad, usporedi infrastrkturu i razvoj opcenito, usporedi ljude i koliko su zaostaliji i zatucaniji tamo gdje su bili turci.

 Ja o tome uopće ne pričam. Mislim, citirao si me pa vidiš... A ti nisi imao pojma o ovome. Mislio si da su to zatucani cigani. Nemoj bit ograničen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 13:02 (KIKI3ooo).
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Paolo Maldini kaže...
LudaRajcica kaže...
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan.

 Da, vidimo kako je razvijen taj islamski svijet... Ne trebas ici dalje od balkana, pogledaj djelove gdje su turci i ilsam imali utijecaj i vladali, a dijelove gjde utjecaj imao zapad, usporedi infrastrkturu i razvoj opcenito, usporedi ljude i koliko su zaostaliji i zatucaniji tamo gdje su bili turci.

 ti si retard, i to zaista...

ja sam mrzio povijest u skoli, jebeno je dosadna.... ali u PM 2-3 cinjenice nisi uspio zapamtiti? :D

 

 Onaj koji je mrzio povijest u školi u načelu nezna kurca. Ne kaže se bezveze da je povijest je učiteljica života, a onaj tko povijest ne poznaje osuđen je da je ponavlja. Zato ti naklapaš bedastoće isto kao i Evil. Nisu iste bedastoće ali su svjedno bedastoće.

 Kaze se histora est magistra vitae, ako si obrazovan!

Nemaju svi jednake interese, ali pamtiti datume i imena osvajaca mi nije bila nikada fora, postoje i vece stvari u zivotu od toga :D

 

 

cinjenica jest da si zatucan poput Evila i nema vam spasa :P

6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

Jedno je pamtiti datume a drugo promatrati piramide, Notre Dame ili Partenon kao hrpu kamenja koju treba rasturiti bez trunke žaljenja. Alarmanta je činjenica da nisi usamljen u takvim mislima.

7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

 Ja o tome uopće ne pričam. Mislim, citirao si me pa vidiš... A ti nisi imao pojma o ovome. Mislio si da su to zatucani cigani. Nemoj bit ograničen.

 Pa i jesu zatucani divljaci, ti arapi, a taj islam je jedna obicna sekta koljaca koji mrze sve one koji nisu muslimani.

 

 

 

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
6 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
kada su talibani uništavali budine spomenike stare 2000 i više godina...nikog nije bilo brige...mogli su Francuzi samostalno poslati svoje borbene jedinice u zaštitu tih spomenika

Staljin: smrt jedne osobe je tragedija...smrt milijun STATISTIKA

panem et circenses
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
HCMAA kaže...
kada su talibani uništavali budine spomenike stare 2000 i više godina...nikog nije bilo brige...mogli su Francuzi samostalno poslati svoje borbene jedinice u zaštitu tih spomenika

Generaliziranje, banaliziranje i naivnost na jednom mjestu. Svaka čast

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja o tome uopće ne pričam. Mislim, citirao si me pa vidiš... A ti nisi imao pojma o ovome. Mislio si da su to zatucani cigani. Nemoj bit ograničen.

 Pa i jesu zatucani divljaci, ti arapi, a taj islam je jedna obicna sekta koljaca koji mrze sve one koji nisu muslimani.

 Nije. To su ljudi kao mi.

11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
A šta je kršćanstvo nastalo u europi ?? Kršćanstvo se širilo sa bliskog istoka ko što se islam širia, silom i nametanjem mocnijeg, a ne širenjem poruke mira i dobra, tako da cut the crap!
14 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Omiljena zabava svog luzerskog licemjernog smeća na svijetu koje se pritom želi pokazati kao dobri ljudi je dijeliti tuđi novac.

-
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja o tome uopće ne pričam. Mislim, citirao si me pa vidiš... A ti nisi imao pojma o ovome. Mislio si da su to zatucani cigani. Nemoj bit ograničen.

 Pa i jesu zatucani divljaci, ti arapi, a taj islam je jedna obicna sekta koljaca koji mrze sve one koji nisu muslimani.

 Nije. To su ljudi kao mi.

 I kanibali su ljudi kao i mi, otidji s njima na piknik pa mi javi kako ti je bilo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Kako sam drugdje pročitao ovo će se sad pretvoriti u donatorsku konferenciju, tko da više. A svi će imati višestruke dobiti kroz porezne olakšice i druge beneficije. Licemjerje na najače. A kako je gore netko spomenuo, a gdje je Crkva? Još se nisu oglasili, a najviše novca imaju. A osiguranje? Valjda je takva znamenitost bila osigurana. Vjerujem da su i premije bile malo žešće.
 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
xDISORDERx kaže...
A šta je kršćanstvo nastalo u europi ?? Kršćanstvo se širilo sa bliskog istoka ko što se islam širia, silom i nametanjem mocnijeg, a ne širenjem poruke mira i dobra, tako da cut the crap!

 Da bas je netko silom rimskim carevima nametnuo krscanstvo...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
HCMAA kaže...
kada su talibani uništavali budine spomenike stare 2000 i više godina...nikog nije bilo brige...mogli su Francuzi samostalno poslati svoje borbene jedinice u zaštitu tih spomenika

...

 Mene je uništavanje tih džinovskih, drevnih Buda potreslo slično kao i uništenje Palmire, slično kao i određena "mirnodopska" uništenja na Balkanu i slično kao i ovaj sada požar. Notre Dame nije "francuska stvar" i francuska reakcija tokom ovog ili onog događaja (zbog koje mogu biti razočaran ili čak ogorčen) nema veze sa time što je stradao spomenik svetskog (dakle i mog) kulturnog nasleđa. Samim tim, bilo koji pokušaj racionalizacije ravnodušnosti ili nekog osećaja "milo za drago" (Francuzima, "zapadu"...) je potpuno promašen.

 

P. S. Jedno je žaliti zbog određenog događaja, drugo je uvesti državu u rat sa drugom državom na suprotnom kraju sveta, što su valjda Francuzi trebali da urade sa Avganistanom povodom pomenutih Buda da bi se kvalifikovali za tvoje saosećanje. Šta si ti konkretno, fizički preduzeo povodom Buda, povodom Notre Damea, povodom spomenika u Maliju, gde Francuska na kraju jeste vojno intervenisala pre par godina? Ili za nešto ili nekog drugog? Koga po tvojim merilima treba da bude briga za tebe, tvoje mišljenje, tvoja osećanja? Ponavljam, ovo nije samo gubitak za Francuze, ali i da jeste, jasno je da ne možemo biti tužni zbog svake nesreće na svetu (jer bismo tako samo neprekidno bili tužni), no ne može se ni racionalizovanom indiferentnošću gledati na sve što se drugom dešava i biti čovek (osim po zoološkoj klasifikaciji).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
E i? šta očeš reć da su rimski carevi bili siritelji mira i dobra? Na isti način se vodilo pokrstavanje i islamizacija. Kršćanstvo nema veze sa europskim korijenima ka ni sve ostale religije sa istoka
15 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Stavim igru u kosaricu i kliknem na checkout now i dobijem gresku 

 

404 - Page not found

Oups! This page doesn't exist!

 

Jel jos netko ima ovakvih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

Ja ju taman dodao u library 

Trust nobody, become the best !
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
xDISORDERx kaže...
E i? šta očeš reć da su rimski carevi bili siritelji mira i dobra? Na isti način se vodilo pokrstavanje i islamizacija. Kršćanstvo nema veze sa europskim korijenima ka ni sve ostale religije sa istoka

 Kako nema veze kada je krscanstvo spoj europskih paganskih obicaja i ideje koju je propagirao Isus: Live and let live. Za razliku od islamizacije koja je vodjena jedino i iskljucivo silom krscanstvo je ugavnom sireno rijecima i ljubavi, bilo je izuzetaka, kada neki narodi nisu htijeli biti civilizirani, vec ostati divljaci, ali to su izuzeci. Tko je to osvojio germanska plemena i nametnuo im krscanstvo? Ili je mozda istocno rismko carstvo osvojilo rusiju i nametnulo im krscanstvo?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
JosephBullet kaže...

Stavim igru u kosaricu i kliknem na checkout now i dobijem gresku 

 

404 - Page not found

Oups! This page doesn't exist!

 

Jel jos netko ima ovakvih problema?

 Meni isto nije htjelo preko browsera, no uspjelo preko uplay launchera.

7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...
Paolo Maldini kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 Ta građevina je davno izgubila svoju funkciju (kao crkva) ali je do neki dan bila najpoznatiji simbol Pariza i Francuske (veći i od Louvrea i Eiffelovog tornja). Njena funkcija je službi nacionalnog identiteta i ponosa, a to najčešće nema cijenu. Zamsli da grcima kažeš da su budale što obnavljaju i održavaju atenski Parteon jer više nitko ne slavi stare bogove.

 A zamisli da umjesto obnove napravu nešto drugo za svoj grad, nešto od čega će građani ili dio društva imati direktnu korist a da obnovu ostave za neka druga vremena. Win-win. Samo su je odgodoili... 100 godina recimo, dok ne riješe problem sa čistom energijom, kvalitetom života u gradovima. Siguran sam da postoji miljun pametnijih stvari za uložit - a ovo samo odgodit. Znači treba postavit prioritete.

 Pogledaj koliko novca zaradi Pariz od turizma. Jel mislis da ljudi idu u Pariz da vide cistu energiju i kvalitetu zivota?

 

Ova gradjevina je jedan od simbola Europe i krscanske civilizacije, koja je evoluirajuci kroz renesansu donijela svijetu i covjecanstvu nesluceni razvoj. Rim je stoljecima bio jedini svijetionik u svijetu koji je cuvao znanje, mnogi danas ne shvataju da bi bez katolicke crkve i Rima Europa danas bila nebitna u svijetu. Spasili su Europu od Mongola(invazije azije), Arapa, Turaka, zla islama i ova gradjevina je jedan od simbola tog otpora i borbe za zdrav razum.

 

Steta da je Europa izgubila identitet i da je postala to sto je danas, ali bar ostaju spomenici kao simbili istine i tog vremena, zato gradjevine poput ove imaju vrijednost koja se ne moze izmjeriti.

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan. Da nema crkve bi do sada već letili galaksijom - broj dva. Oćenito ti povijest nije... Tri - turista će imat i bez te crkve, jer ljudi nemaju na što trošit pare danas nego na gluposti i dosadna putovanja. Četri - pokazali bi veću snagu i moć da odgode obnovu a umjesto toga da naprave, neznam, projekt taj i taj, koji će donjeti to i to, od kojeg će korstit imati toliko i toliko građana... e to bi bile face. Ili da umjesto toga daju priliku velikom broju djece bez roditelja - ali to su već fantazije, to je presmješno uopće pomislit a preglupo za reć.

 
Samo za ovo podcrtano -   

Hoćeš nam sada reklamirati "1001 islamski izum"

Zato se danas smatraju naprednim islamske zemlje koje dopuste ženama da voze automobil 

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
LudaRajcica kaže...

Ova nakupina kamena i drva koja je izgorila prilican je dokaz koji ukazuje na disfunkcionalnost naseg drustva ali i nerazvijenost homo sapiensa kao "ljudske" rase.

 

Na zalost, daleko smo mi od definicije covijeka, puno vise nalikujemo nekom primitivnom bicu. Za nebitne stvari, kamenje i drva (crkva) cemo odmah naci novaca i rjesenja, nema beda, evo ih, miljarderi, filantropi, megalomani djele lovu, ponavljam za kamenje i drva.

 

Kada je neki sugradjanin siromasan, nema novaca da si djecu skoluje, kada je netko dijete bolesno.... di su miljarde? di su filantropske kretencine? Tada narod mora sakupljati milione, ah, da.... nisu u pitanju kamenje i drva (crkva) u pitanju je samo ljudska sudbina, zivoti... jebes to, ljudi stalno umiru i radaju se novi.... al Notre Dame je jedan, vrijedna i bitna nakupina kamenja i drva....

 

 

Za kojih par tisuca godina smijati cemo se ovoj eri, eri majmuna koji samoga sebe uvijerava da je covijek a zapravo, debil na dvije noge kojem je kamenje bitno, tradicija bitna, drva bitna..... al ljudski zivot tko jebe! DEBIL, daleko od covijeka! daleko od humanog bica!

 

 

kamen

 nekom te daske i kamenja znače sve jer se ljudi tamo dolaze pomoliti bogu ,to tebi vjerovatno i najviše smeta što i u doba moderne tehnologije ljudi i dalje trebaju boga,a ne samo use nase i podase,ili živi prođi sve što možeš život je samo jedan,za krščanima i ostalim religijama se barem vide tragovi što ne bih rekao i za ostale kojima toliko smeta tuđa vjera u stvoritelja

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

hahah da bilo je izuzetaka, pa još onda i za izuzetke imaš "opravdanje", bravo nema šta, klasično mišljenje religijsko/stranačkog fanatika.. odigraj koji assassins creed za početak, možda nešto i naučiš.. čak san dobia dojam da i trolaš, nisan više siguran  

 

i krščanstvo nije nikakv spoj, već je uglavnom copy/paste starijih vjerovanja, krali su od drugih vjerovanja šta im je u tom vremenu i prostoru odgovaralo, kao npr na našem području gdje su sva svetišta starih vjerovanja preoteli u svoja, stare bogove preimenovali u svoje svece i slično.. širenje mira i ljubavi, nema šta

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...

 
Samo za ovo podcrtano -   

Hoćeš nam sada reklamirati "1001 islamski izum"

Zato se danas smatraju naprednim islamske zemlje koje dopuste ženama da voze automobil 

 Ne treba se rugati arapskoj civilizaciji. Oni su na Iberijsko poluostrvo došli sa mačem u ruci, ali su sa sobom osim mača doneli i ozbiljne napretke u poljoprivredi (sa dramatičnim učinkom), matematici, astronomiji, medicini... koji su se odatle proširili po tadašnjoj Evropi i značajno je pogurali napred.

 

Uostalom, reč algoritam je nepravilno izgovoreno ime persijskog matematičara al Horezmija (Muhamed ibn Musa al Horezmi, živeo od 780. do 850. godine), koji je radio u Bagdadu pod okriljem tadašnjeg abasidskog kalifa. Inače, dotičnom treba da zahvalimo i za reč algebra, a cifre koje nazivamo arapskim je upravo on uvezao iz Indije, a onda smo ih posredstvom Arapa dobili i mi.

 

Bez preterivanja, islamska nauka je u određenom trenutku pogurala Evropu barem par vekova unapred.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 15:50 (Ivan(4)).
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don

pa šta imam uspoređivat, evo samo kad vidim da živim na prostoru di obitavaju ljudi ka ti to mi je dovoljno da vidin koliko smo "civilizirani"

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
b4bug23 kaže...
Kako sam drugdje pročitao ovo će se sad pretvoriti u donatorsku konferenciju, tko da više. A svi će imati višestruke dobiti kroz porezne olakšice i druge beneficije. Licemjerje na najače. A kako je gore netko spomenuo, a gdje je Crkva? Još se nisu oglasili, a najviše novca imaju. A osiguranje? Valjda je takva znamenitost bila osigurana. Vjerujem da su i premije bile malo žešće.

 To je i meni palo na pamet, al nije osigurana. Jedino ako se ustanovi da je za požar kriva neka od firmi koje su radile na restauraciji, osiguranje te firme će možda morati platiti štetu.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Zašto bi ju osiguravali kad će raja i država dati novac, kao što su uvijek i davali? A osiguranje košta.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Pretpostavljam da osiguranje takvog objekta nije tako jednostavno. Zamisli uđe neko u osiguravajuću kuću i kažeš: "Hoću da osiguram Notre Dame!", a oni umru od smeha. A onda shvate da je ozbiljan, pa opet krenu da se smeju. A onda ne znaju šta da rade. Na koju sumu bi osigurali ogroman srednjovekovni istorijski spomenik od neprocenjive kulturne vrednosti, teško procenjivih potencijalnih troškova obnove i pozamašnog ekonomskog značaja?! Do sada je skupljeno skoro milijardu €, na toliko sumnjam da bi izdali polisu, jer, sko se desi ovo što se desilo ili nešto još gore, osiguravajuća kuća je u ogromnom problemu. Koliko bi takva polisa uopšte koštala?! Verovatno previše. Mogla bi možda da se izvadi na neki manji iznos, ali koliko bi to značilo u slučaju prave katastrofe?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

A ljudi gladuju, umiru

 za ovo se treba obratiti vladama drzava u kojima ljudi gladuju i umiru,vecina Afrike je bogata resursima i izvoze se ali lokalni vlastodrsci profit uzimaju za sebe ,bliske prijatelje i naravno obitelji,u infrastrukturu ,zdravstvo ...socijalu ...  nista ne ulazu u drzavu i njene gradjane. Vecini stanovnistva kontinenta bilo je bolje pod kolonijalizmom ! 

 

waaagh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice