Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve

poruka: 5
|
čitano: 1.673
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve".
10 godina

0 0 hvala 0
10 godina
Re: Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve
Imam sličnu stvar od Sonya samo ne tak kvalitetnu i skupu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Malo mi bedasto da pod minus napišete "Relativno kratko trajanje baterije" a u tekstu nigdje spomena o tome koliko je to trajanje baterije...

I bilo bi zgodno da napravite neki usporedni test i slično, ja nedavno našao ovog... https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Avantree-aptx-LOW-LATENCY-Bluetooth-Adapter-Wireless-Receiver-for-Wired-Headphones-Earbuds-Clip/32769759271.html

100€ mi ipak malo previše za ovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
moderator
Mirko935 kaže...

Malo mi bedasto da pod minus napišete "Relativno kratko trajanje baterije" a u tekstu nigdje spomena o tome koliko je to trajanje baterije...

Zadnja rečenica iz recenzije:

Ugrađeni Micro-USB port koristi se samo za punjenje baterije, koja će poslužiti za oko pet sati neprekidnog sviranja.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
8 godina
Davor kaže...
Mirko935 kaže...

Zadnja rečenica iz recenzije:

Ugrađeni Micro-USB port koristi se samo za punjenje baterije, koja će poslužiti za oko pet sati neprekidnog sviranja.

A joj... Ispričavam se, fakat nisam skužio.

Btw, ovaj kojeg sam linkao u prošlom postu navodno može raditi i kao USB DAC, vidim da to spominješ u tekstu. Samo što je malo no-name firma, jbg.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice