Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve

poruka: 5
|
čitano: 3.382
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve".
16 godina
offline
Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve
Imam sličnu stvar od Sonya samo ne tak kvalitetnu i skupu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve

Malo mi bedasto da pod minus napišete "Relativno kratko trajanje baterije" a u tekstu nigdje spomena o tome koliko je to trajanje baterije...

 

I bilo bi zgodno da napravite neki usporedni test i slično, ja nedavno našao ovog... https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Avantree-aptx-LOW-LATENCY-Bluetooth-Adapter-Wireless-Receiver-for-Wired-Headphones-Earbuds-Clip/32769759271.html

 

100€ mi ipak malo previše za ovo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve
Mirko935 kaže...

Malo mi bedasto da pod minus napišete "Relativno kratko trajanje baterije" a u tekstu nigdje spomena o tome koliko je to trajanje baterije...

 

Zadnja rečenica iz recenzije:

 

Ugrađeni Micro-USB port koristi se samo za punjenje baterije, koja će poslužiti za oko pet sati neprekidnog sviranja.

Never put Dolby on snake detectors, that's what we must remember.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Astell&Kern XB10 - Bežičnost za sve
Davor kaže...
Mirko935 kaže...

Malo mi bedasto da pod minus napišete "Relativno kratko trajanje baterije" a u tekstu nigdje spomena o tome koliko je to trajanje baterije...

 

Zadnja rečenica iz recenzije:

 

Ugrađeni Micro-USB port koristi se samo za punjenje baterije, koja će poslužiti za oko pet sati neprekidnog sviranja.

 A joj... Ispričavam se, fakat nisam skužio.

 

Btw, ovaj kojeg sam linkao u prošlom postu navodno može raditi i kao USB DAC, vidim da to spominješ u tekstu. Samo što je malo no-name firma, jbg.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice