Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

poruka: 8
|
čitano: 3.259
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming".
10 godina
protjeran
offline
Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

U naslovu piše Intel i Amd procesorima.Nema INTELA.Linus je već objavio da nema Intela u njihovim novim laptopima te  se i Desktop gaming konfiguraciji koju nudi Asus više ne nalazi Intel.RIP Intel.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

Vidjet cemo sta ce ovo donjet, ali nemojte samo tako otpisivat intel...Pada cijena nece biti jer 799e kosta laptop i sa 3550h gtx 1650 i i5 9300h sa gtx 1650 cijena je jednaka jedan je asus drugi hp samo sto je 9300h dosta bolji cpu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.1.2020 20:04 (MGloc).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Ga
MGloc kaže...

Vidjet cemo sta ce ovo donjet, ali nemojte samo tako otpisivat intel...Pada cijena nece biti jer 799e kosta laptop i sa 3550h gtx 1650 i i5 9300h sa gtx 1650 cijena je jednaka jedan je asus drugi hp samo sto je 9300h dosta bolji cpu.

 Kako ti znas koji je bolji CPU?

12 godina
offline
Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

eto sad jasnije ?

 

Amd je napravio velik skok sto se tice mobilnih procesora kada se uzme u obzir da nisu bili nikakav konkurent na mobilnom trzistu , ALI 3550h/3750h nema sanse pored 9300h jer u nekolicini naslova daje 20-40 fpsa vise nego ryzen...Mogu oni najavit sta zele ja vjerujem u dokazanu statistiku.Ovo pisem najvise radi toga sto sam razocaran performansama 3750h ali s pravom ukoliko mi ne vjerujes pogledaj recenziju msi alpha na OwnorDisown.Moja ocekivanja su sljedeca amd ce se vratit u igru sa vecim igracima:Asus,msi,hp omen,acer nitro.Imat ce 15-20% jaci cpu od 9750h , intel ce doci sa 10gen koja ce biti podjednaka ili 10-15% jaca s time da na ryzenu nema throttlestop...

i5 9300h i gtx 1660ti je trenutno najbolji kombo koji se moze kupit u gaming laptopu , i sto je najbolje ne kosta kao jedan auto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Ga

Kolega, 3750h je nabrijani 3700 s više nego duplim TDP-om uz neznatno jače performanse, i to nema veze s vezom.

I čak i takav je podjednak u programima koji koriste više threadova u odnosu na

Intela s 50% većim TDP-om.

Pametnome dosta, i jasno mi je na kaj ciljaš, tebe ne brine performance/watt nego samo čim veći framerate, ali računaj da budu ovi 4800 ryzeni pri TDP-u od 15W vjerovatno isti ko 3750, a ovi s većim TDP-om budu liga  za sebe, i opet budu Intel jači u igrama koje mogu koristiti samo 4 threada (99% igara), i ti budeš mislio da je Intel čudo tehnike.

Zapitaj se...

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Gaming

Nije intel cudo tehnike , niti kazem da je super 9750h je isti k kao i 8750h samo mu malo podigli klok to je glupost i ono sto intel godinama radi podizanje kloka i prodat ovcama jedan te isti proizvod.AMD je naravno tu napredniji pogotovo ako se trazi laptop do 3000kn.Ja sam  malo skrenuo s teme znam jer tema je 4xxx serija a ne intel i 3xxx ryzen ali kazem ne vjerujem nista dok ne vidim recenzije,benchmark i statistiku.4xxx zvuci obecavajuce i ima svijetliju buducnost nego intel trenutno , mozemo reci da je amd zarezao granu na kojoj intel sjedi.

A sada opet kazem ovdje je rijec o asus tuf gaming seriji laptopa , znaci ne pricamo o r5 2500u , 3700u ,i5 8250u nego 3550h,3750h i 9300h eventualno 9750h , ako je vama super da igrate far cry na 65fpsa s dropom na 48 za iste novce mozete igrat na 80 fpsa sa dropom na 60.Nemojte otpisivat intel tek tako, vec sam tvrdio i u intel temi za ryzena...Kako god da bude za nas je bolje da bude veci izbor proizvoda na trzistu i po manjim cijenama ovo prvo ce sigurno biti ali drugo nece.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Asus na CES-u predstavio Zephyrus G14 i TUF Ga

Slažem se, ali upravo to je ono kaj je krivo u današnjem društvu.

Ljudi to prihvate i da se intela pita vratili bi se na single core jer su tu dominantni.

A onda lijepo upališ igru i vidiš wintel i nvidia reklamu prije glavnog menija, ali je to SAD i njihovo slobodno tržište, a da je EU veća tvorevina, u buksi bi završili proizvođač(i) i izdavač(i) igre skupa s upravama Microsofta, Intela i Nvidie, a i AMD-ovci isto (imaju i oni svojih sponzoriranih igri).

Jer udruživanje u kartele bi uvijek moralo biti kažnjivo.

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice