Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St

poruka: 16
|
čitano: 1.162
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere - St".
8 mjeseci

3299$ ili 3299 € pa nije puno... samo 25000kn...A ne može pokrenuti RDR2...GOW... Horizon Zero Down... Uncharted...Last of Us...

PS4PRO+XBOX X+Nintendo Switch+Samsung QF9(best lcd TV)=25000kn

4 2 hvala 0
9 godina

Super stvar. Jedino bih se nakon kupnje morao napiti da zaboravim da bolje igre izlaze za konzolu od 250 dolara.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 mjeseci
Re: Asus najavio moćno i skupo računalo za gamere

Decki, uzivajte na 30 fps i ni jedne

8 mjeseci
Igrao sam crysis na 25 fps i uživao toliko...da sam ga dosad prišao 4 puta na very hard...inače hebiga mi budemo patili dok budemo igrali RDR2 na 30fps...srića za vas što je Star Citizen PC exclusive
2 godine
Uživam itekako i uživam u igrama koje nisu dostupne na PC-u.
8 mjeseci
U 20 godina ozbiljnog gamerskog staža nikad nisam brojao fps.ove...sve što je iznad 15fps je dobro:)

7 1 hvala 0
5 godina
Blago tebi, mene klinci zovu da im komp šteka čim fps padne ispod 30, meni osobno je ok dok ne pada ispod 40, a da mi igre rade na 15 fps mislim da bih dobio padavicu.
22 mjeseca
HCMAA kaže...

3299$ ili 3299 € pa nije puno... samo 25000kn...A ne može pokrenuti RDR2...GOW... Horizon Zero Down... Uncharted...Last of Us...

A sto ne mozes imati sve, cemu se ogranicavati na jedno.

10 godina

ajd', bar nije jeftinije od nekih telefona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
HCMAA kaže...

Ili kupiš PC za normalne pare i ps4 pa igraš kaj hoćeš.

Ili se u slučaju RDR2 strpiš jer mislim da je vjerojatnost da neće stići na PC nikakva. 

8 mjeseci
PS4+PS5+PS6+PS7+PS8=25000kn...i miran si do 2050 godine

0 0 hvala 0
10 godina

Racunalo za picajzle

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
HCMAA kaže...
U 20 godina ozbiljnog gamerskog staža nikad nisam brojao fps.ove...sve što je iznad 15fps je dobro:)

U 33 godine gameskog staža igre su mi počele raditi kako treba kada sam naučio poštelati igre sa FPS counterom a do onda mi je znala doći muka a nisam znao zašto, samo sam vidio da nešto ne valja. A tek kada sam skužio kako se mjeri 1% low i 0.1% low i skužio stuttering i microstuttering koje primjetim svaki put i ubija mi gameplay iskustvo. Sada mi je ok samo ako igra ne pada ispod 60 a pogotovo su bitni ti 1% i 0.1% low (idealno je 170+ jer toliko mi je monitor).

10 godina
bubimir5 kaže...

U 33 godine gameskog staža igre su mi počele raditi kako treba kada sam naučio poštelati igre sa FPS counterom a do onda mi je znala doći muka a nisam znao zašto, samo sam vidio da nešto ne valja. A tek kada sam skužio kako se mjeri 1% low i 0.1% low i skužio stuttering i microstuttering koje primjetim svaki put i ubija mi gameplay iskustvo. Sada mi je ok samo ako igra ne pada ispod 60 a pogotovo su bitni ti 1% i 0.1% low (idealno je 170+ jer toliko mi je monitor).

Rđavom gameru i najmanji framedrop smeta.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
6 godina
Father_Dougal kaže...
bubimir5 kaže...

Rđavom gameru i najmanji framedrop smeta.

Ili čovjeku sa donekle zdravim vidom :D

18 mjeseci
protjeran

odma kupujen des komada i dilin onima koji mi se budu ulizivali narednih 6 miseci ođe....

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice