Audi potiho najavljuje električni superautomobil P

poruka: 4
|
čitano: 3.052
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audi potiho najavljuje električni superautomobil P".
6 godina
protjeran
offline
Audi potiho najavljuje električni superautomobil P

jebiga, ima ljudi koji ne ljube guzice strancima...

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Audi potiho najavljuje električni superautomob
ludizao kaže...

Zaista skromno od Audija. Nisu se odmah pohvalili da ima 6000 KS, od 0-100 km/h za 1,66 s, a autonomija je Zagreb-Dubrovnik i nazad.

Možda zato što brojke koje izbace neće biti samo na papiru, a auto ne bude samo maketa za naslikavanje nego puno više..?

 Jasno mi je kam pucaš, ali svejedno u prazno.

Audi vrlo otvoreno govori o tome da smo mi stoka koja ne može pojmiti električni automobil pa nas treba polako navikavati, prvo će ići sa hibridima pa kada države iz poreza koje oni ne plaćaju naprave punionice, plate im istraživanje i razvoj - onda će možda krenuti s proizvodnjom. Zato, svaka čast Elonu, čim dođe u HR kupujem model 3 i nikad više ništa od VW-a i ostalih švaba. Možeš misliti na kakvom su stupnju razvoja tehnologije da im treba udio u Rimcu kako bi imali na oku kaj se tu događa...

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 1:43 (Feudalac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Audi potiho najavljuje električni superautomob

Ja mislim da on puca na Krimca.

13 godina
offline
Audi potiho najavljuje električni superautomobil P

"Audi tease us with a preview of the worlds first all electric supercar" .. really?!?!

ahh da, rimac je zapravo hypercar 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice