Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

poruka: 10
|
čitano: 5.697
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna ".
11 godina
offline
Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

Sjećam se kako je to bilo relativno popularno prije gotovo 20 godina. Vječno recikliranje u ciklusima.

Samo sam sad toliko star da to primjećujem :)

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Audio datoteke sve se više koriste kao 'digita
mladen-p kaže...

Sjećam se kako je to bilo relativno popularno prije gotovo 20 godina. Vječno recikliranje u ciklusima.

Samo sam sad toliko star da to primjećujem :)

 Istina, tad je bio popularan program I-doser :D

15 godina
offline
Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

Koga zanima ta tema,googlaj; "Robert Monroe" (ima dosta toga i na jutubu).

Ukratko,liku su se spontano počela dešavat izvantjelesna iskustva,a s obzirom da je lik imao para ko blata,odlučil je uložit u istraživanje tog fenomena.

Istraživanjem su otkrili binaural beats.

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Audio datoteke sve se više koriste kao 'digita
danko99 kaže...
...

Istraživanjem su otkrili binaural beats.

 ... a posljedično tome otkriveno je i još više para.

10 godina
offline
Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

upravo probao, osjecam se vrlo fokusirano i pomalo umrtvljeno, ne znam je li placebo ali def se osjeti drasticna razlika :) vrijedi istraziti malo detaljnije

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

a može li se to šmrkat' ili zafkat' pa duvat'? slušalice mi nisu nešto ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio datoteke sve se više koriste kao 'digita
tiki kaže...
mladen-p kaže...

Sjećam se kako je to bilo relativno popularno prije gotovo 20 godina. Vječno recikliranje u ciklusima.

Samo sam sad toliko star da to primjećujem :)

 Istina, tad je bio popularan program I-doser :D

 Bas tako, s tim sam se igrao u srednjoj skoli. Al, nazalost, nikad nije utjecalo na mene.

16 godina
offline
Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

Samo novo recikliranje new age i ambijentalne glazbe. U devedesetima su imali one nekakve naočale sa zelenim svjetlom uz koje bi ti stavili nekakvu ambijentalnu glazbu i ako si imao sreće nisi imao epi napad :)

Nothing to see or hear, move along...

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Audio datoteke sve se više koriste kao 'digitalna

imam razvaljene serotoninske, dopaminske, gaba neuroreceptore od alkohola i droga..

ovo me ništa ne fata...

trebam jače doze, ili da slušam glasnije, na drugoj frekvenciji ?! 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Audio datoteke sve se više koriste kao 'digita
Renesis kaže...
tiki kaže...
mladen-p kaže...

Sjećam se kako je to bilo relativno popularno prije gotovo 20 godina. Vječno recikliranje u ciklusima.

Samo sam sad toliko star da to primjećujem :)

 Istina, tad je bio popularan program I-doser :D

 Bas tako, s tim sam se igrao u srednjoj skoli. Al, nazalost, nikad nije utjecalo na mene.

 

Brainwave, tako se to zvalo ispočetka iirc. Frekva koju inače ne možeš čuti, ali je možeš detektirati (i osjetiti) kao razliku između lijevog i desnog uvca.
Sjećam se da je izazivalo nekakav helikopter zvuk u osnovnoj varijanti (usred bulje, odn kroz istu).
Pa čitav "Dig Your Own Hole" ChemBrosa je na tu foru, u biti gotovo čitav album je peting da te pripremi za završnu stvar ("Private Psychedelic Reel", iirc), jer bez pripreme ne možeš ni ubrati te sve simultane frekve. I bez rel. dobrih sluša (basevi ih doslovce poderu).
Za radoznale i optimiste, oprez: efekt je sličan kao i kod prećeranog gledanja stereoskopskih slika ili fleširanja stroboskopom: možeš si trajno ozlijediti nešto-nešto, živci u vugla.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2022 9:25 (Zechina).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice