Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgovorn

poruka: 5
|
čitano: 4.134
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgovorn".
11 godina
offline
Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgovorn

Nije automatizacija dovela do smrtnih slucajeva, ona je omogucila da se repititvni i dosadni poslovi automatizirtaju i dala slobodu tisucama radnika.

A probleme koje clanak spominje, to su problemi kapitalisticko fasistickog sustava u kojem zivimo a ne tehologije!

 

 
16 0 hvala 2
15 godina
offline
Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgovorn

a je: ljudi su toliko sretni kad ostanu bez posla, da se odmah odu ubit od silne radosti zbog napretka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgovorn

Dobro, a koje su to dokaze pronašli ?

 

Bilo bi fer da se nešto o tome kaže u tekstu, zar ne ?

 

Ovo smrdi na pseudoznanost temeljenu na pukoj analogiji statističkih pokazatelja.

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgo
Ajar kaže...

a je: ljudi su toliko sretni kad ostanu bez posla, da se odmah odu ubit od silne radosti zbog napretka. 

 Sustav bi trebao omogucavati prekvalifikacije radne snage, besplatno i funkcionalno. Radnici jesu sustav i sustav mora sebe stititi...

Onima starijima za koje prekvalifikacija nije opcija i za koje vise nema mjesta na trzistu rada omoguciti uranjenu mirovinu ili uvesti minimalna osigurana primanja...

 

Nije kapital iznad svega, mi smo!

12 godina
offline
Re: Automatizacija i robotizacija proizvodnje odgo
uuY kaže...

Dobro, a koje su to dokaze pronašli ?

 

Bilo bi fer da se nešto o tome kaže u tekstu, zar ne ?

 

Ovo smrdi na pseudoznanost temeljenu na pukoj analogiji statističkih pokazatelja.

 Prema novoj studiji istraživača s Yalea i Sveučilišta Pennsylvania, automatizacija proizvodnje potiče samoubojstva, predoziranja

 

Goran Bare je počeo šmrkat' i pikat' se točno kad su izmislili autotune.

Još dokaza?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice