Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" voziti

poruka: 8
|
čitano: 3.912
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" voziti".
6 godina
offline
Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" voziti

Svaki dan mi je glava u torbi...poradi ovih terorista na cesti...dovoljno je iskljuciti semafor na raskrizju...da vidis koliko je primitivaca i primitivki za volanom

 

U zakon triba uvesti...ako s kriv za prometnu nesricu sa smrtnim posljedicama...da se to smatra....ubojstvo sa predumisljajem....prije par dana u nasoj zupaniji...poginuo motorist (27)....jer mu je primitivac od (64)oduzeo prednost

 

Koliko ce dobiti....vjerojatno nista....a da ga je upucao....dobio bi 5...10 godina

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" vozit
HCMAA kaže...

Svaki dan mi je glava u torbi...poradi ovih terorista na cesti...dovoljno je iskljuciti semafor na raskrizju...da vidis koliko je primitivaca i primitivki za volanom

 

U zakon triba uvesti...ako s kriv za prometnu nesricu sa smrtnim posljedicama...da se to smatra....ubojstvo sa predumisljajem....prije par dana u nasoj zupaniji...poginuo motorist (27)....jer mu je primitivac od (64)oduzeo prednost

 

Koliko ce dobiti....vjerojatno nista....a da ga je upucao....dobio bi 5...10 godina

 ... ... ... ... .... Jes ti ikad iša u kakvu školu?

42
6 godina
protjeran
offline
Re: Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" vozit
markoBT kaže...

 ... ... ... ... .... Jes ti ikad iša u kakvu školu?

 Nadajmo se da je išao barem u autoškolu.

All work and no play makes Jack a dull boy.
5 godina
neaktivan
offline
Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" voziti

Oni su blizu autonomnom vozilu otprilike kao slika broj 3 slici broj 5 ovdje: 

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" voziti

barem 30% vozača na zagrebačkim cestama je upravo toliko provelo u auto-školi: došli, platili, uzeli papire i hojla. hodajte po krovovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" vozit
Hcma:
Prednost je za budale. Oprez je majka mudrosti. I preživljavanja na cesti... koliko godina imaš?
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" vozit
markoBT kaže...
HCMAA kaže...

Svaki dan mi je glava u torbi...poradi ovih terorista na cesti...dovoljno je iskljuciti semafor na raskrizju...da vidis koliko je primitivaca i primitivki za volanom

 

U zakon triba uvesti...ako s kriv za prometnu nesricu sa smrtnim posljedicama...da se to smatra....ubojstvo sa predumisljajem....prije par dana u nasoj zupaniji...poginuo motorist (27)....jer mu je primitivac od (64)oduzeo prednost

 

Koliko ce dobiti....vjerojatno nista....a da ga je upucao....dobio bi 5...10 godina

 ... ... ... ... .... Jes ti ikad iša u kakvu školu?

 Ne tvrdim da je i ovdje to bio slučaj, no motoristi se u ljetnim mjesecima uglavnom ponašaju kao da su iz Mad Maxa pobjegli. Voze s upaljenim dugim svjetlima, prde na najjace, ubrzavaju ko divljaci, rijetko kad voze ispod stotke, guraju se izmedju traka, na semafor dolaze ravno ispred svih, uglavnom, ponašaju se kao primitivci i divljaci divljaci mimo svih prometnih pravila... čast iznimkama

8 godina
offline
Re: Autonomni automobil u 20 minuta "naučio" vozit
Aldo:

Motoristi su posebna sorta, točno. Zašto se voze brzo? Pa zato što mogu i što je to fenomenalan gušt. Automobil takvih performansi malo tko si može priuštiti. Međutim, tko nema u glavi, brzo pokupi Darwinovu nagradu, poznajem i jedne i poznavao sam druge. Nema puno razlike u odnosu na vozače automobila, budale su jednako rasprostranjene samo što takvi motoristi češće plate glavom, svojom, dok vozači auta gaze druge
Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 2:42 (Feudalac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice