Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36 sat

poruka: 11
|
čitano: 4.460
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36 sat".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36 sat

Kad mi se dogodi da moram proći kroz roj komaraca, zaustavim dah. Tako je sigurnije. Inače, čitao sam o klopki za komarce koja se sastoji od zašećerene vode i kvasca. Razvija se CO2 koji privlači komarce, a oni se potom utapaju. Još bih nešto dodao o "treptaju oka". Najbrži slijed refleksnih pokreta iznosi 0,1 sekunde. Kako znam?  Po tome što  najbrže tipkačice imaju 600 otkrucaja u minuti, a najbrže štrikačice 200 očica u minuti (1 očica = 3 pokreta). 

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
Ni tipkanje ni štrikanje nisu refleksni pokreti.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
#498 je li točno da oni koji pri začeću rezultiraju muškim djetetom plivaju brže, a oni koji rezultiraju ženskIm dulje žive?
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
Tocno. Muski spermiji su brzi, ali krace zive.
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36 sat

#499 i onda pokušaš prekrižiti ruke tako da ti bude desna podlaktica naprijed pa ti treba 10-ak sekundi da uopće shvatiš kako to napraviti  Totalno neprirodan položaj..

Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
Haha, istina. Neki dan sam upravo o tome razmisljao i trebala mi je bogme minuta da skontam kako prekriziti ruke da desna podlaktica bude naprijed :D
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
Inovator kaže...
Tocno. Muski spermiji su brzi, ali krace zive.

 Jeli zbog toga šta ženske verzije nose obline i torbice? A i moraju se malo našminkat, šta ćeš.

15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36 sat

496: a "samo moment" je približno minutu i pol 

 

497: sad mi je jasno zbog čega su roditelji hormonalaca srednjoško-laca/ljki gori o njih (osim zbog toga što su gotovo svi uvjereni da im je mladunče mesija) i "zašto sam prestao raditi u prosvjeti". 

 

498: proizvodnja ne smije stati i visoke peći se nikad ne gase. jer "spice must flow" (poželjno u neku dragovoljku). no time, toulouse. 

 

parafrazirajmo bregovića:

 

sperma, sperma,

zdravo, sperma,

putuj, sperma

i molim te ne naginji se kroz proooozoooor.

 

499: kako god prekrižio, obje su jednako udaljene. prekrižit ću pokus kao atipično irelevantan. 

 

500 (jubilej! čestitam uime naše oour-a): drugarice komarac (drugovi su bitno veći i benigni), krvopije obične (povlačenje usporednica s čovjekovim prirodnim neprijateljem je potpuno razumljivo), prvo privuče svjetlo (žuto?) pa štetne emisije CO2 pa toplina živog leša. u osijeku to ne vrijedi jer ih privlači grad kao takav, posebno noćni život. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 8:23 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
Dešnjak, i desna podlaktica naprijed.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
#496 za one koji su slabi s računanjem...to je 300ms(milisekundi)

#498 ove moje dvi ture lansirane u prazno u zadnja 24 sata su znači još živi:)

#499 znači vazda kontra...ja sam među onih tri...desna je naprid... livom rukom pišem...ali nešto slabije mogu i desnom...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2020 15:46 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#100) - 36
#499:

Meni su obje naprijed, a šake iza. Pitanje može biti samo koja je dolje a koja gore.
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice