Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća

poruka: 36
|
čitano: 7.204
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pileća ".
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Anđeo bez falinge kaže...

u veceje ulazim s nafučenim sterilnim rukavicama, kada piškim skinem rukafice, nakon piškenja navučem novi par jer mislim da je moj maleni čistiji od cijelog veceja. :-@

ljudi operu ruke i poslije dotaknu slavinu zatim kvake na vratima koje su prepune bakterija...

izbjegavajte veceje, piškite na otvorenom... 👍

 i pazite da vas ne ukebaju. 

 

a pileća rakija s češnjakom? može li to djelotvorno spriječiti seks? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 13:10 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Jura iz druge galaksije kaže...

Ruke treba često prati. Nemoj da te na to opominje mati.

 

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Anđeo bez falinge kaže...

u veceje ulazim s nafučenim sterilnim rukavicama, kada piškim skinem rukafice, nakon piškenja navučem novi par jer mislim da je moj maleni čistiji od cijelog veceja. :-@

ljudi operu ruke i poslije dotaknu slavinu zatim kvake na vratima koje su prepune bakterija...

izbjegavajte veceje, piškite na otvorenom... 👍

 Mislim da se problem higijene ruku gleda s krive strane. Takve tipične situacije nisu nikakav problem koži na rukama. Ako se čovjek ne dira prljavim rukama po očima, nosu i ustima (općenito sluznicama i otvorenim ranama), ne dira hranu takvim rukama - nikom ništa.

Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
BlackDog22 kaže...
Visak kaže...

 Ne znam odakle Doc izvlači podatke, jer to lukavo skriva, ali ova slika pokazuje samo tvrdnje pojedinih državljana peru li ruke, ne pokazuje peru li ih stvarno, a još manje koliko imaju bakterija.

 

Što se religije i bakterija tiče, ne vjerujem da onaj tko koristi toalet papir i opere ruke ima više bakterija od onog koji ne koristi papir.

 

Edit:

Postoje dva objašnjenja, Bosanci ili znatno više peru ruke od ostalih Evropljana, ili znatno više lažu.

 Apsolutno, samo je zbog načina na koji brišu guzicu nakon nužde vjerojatnost da će poslije oprat ruke puno viša nego kod onih koji koriste papir. Osim toga, koliko je meni poznato, oprat ruke nakon nužde kod muslimana nema veze samo čisto s higijenom i bolestima već su razlozi za posebno održavanje higijene nakon nužde ukorijenjeni u religiji, pa samim time i u kulturi. A upravo zbog toga može biti i da će puno prije lagati da peru iako možda koji put preskoće. Jer i kod nas je mali taboo priznati da nisi opro ruke nakon WC-a, a vjerujem da je kod njih još veći, pa imaš dodatni razlog zašto to ne bi priznao. 

 

Tako da vjerujm da ima % onih koji su slagali da to uvjek rade u svim zemljama, u BiH zbog onih razloga možda malo više, ali isto tako vjerujem da isto zbog razloga gore % onih koji to stvarno rade u BiH je vjerojatno najviši u Europi.

 Islam kao vjera ne tolerira prljavštinu bilo kakve vrste. Postoje mnoga uputstva i hadisi vezano o prethodnoj čistoći prije molitve, dakle to su uslovi koji se moraju ispuniti ili inače ništa od molitve. Postoji hadis koji kaže "Čistoća je pola vjere." Osim toga vjernici koji praktikuju molitve, učenje Kur'ana itd. su dužni, pored uobičajenog pranja i održavanja čistoće još 5 ili više se oprati (abdest) bez obzira što su čisti.

Tu se ne radi o preporukama, nego o dužnostima i imalo bi se štošta još napisati. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
boxer kaže...

 Islam kao vjera ne tolerira prljavštinu bilo kakve vrste. Postoje mnoga uputstva i hadisi vezano o prethodnoj čistoći prije molitve, dakle to su uslovi koji se moraju ispuniti ili inače ništa od molitve. Postoji hadis koji kaže "Čistoća je pola vjere." Osim toga vjernici koji praktikuju molitve, učenje Kur'ana itd. su dužni, pored uobičajenog pranja i održavanja čistoće još 5 ili više se oprati (abdest) bez obzira što su čisti.

Tu se ne radi o preporukama, nego o dužnostima i imalo bi se štošta još napisati. 

sve "vjere" su u klincu.

što vrijedi čovjeku "izvanjska" čistoća ako je u duši pokvaren , psiho-sociopatski vjerski pacijent ?

 

sve "velike vjernike, čistunce" bi prvo trebalo nekoliko godina na neuropsihijatrijsko vještačenje i tek tada im dati dozvolu raditi s ljudima, pomagati, žrtvovati se za druge itd..

čisto da ne odvojimo religiju od znanosti, čemu svi teže.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#15) - Pil
Anđeo bez falinge kaže...

sve "vjere" su u klincu.

što vrijedi čovjeku "izvanjska" čistoća ako je u duši pokvaren , psiho-sociopatski vjerski pacijent ?

 

sve "velike vjernike, čistunce" bi prvo trebalo nekoliko godina na neuropsihijatrijsko vještačenje i tek tada im dati dozvolu raditi s ljudima, pomagati, žrtvovati se za druge itd..

čisto da ne odvojimo religiju od znanosti, čemu svi teže.

 Imaš li ti šta reći na temu ili samo onako pišeš nek se nađe?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice