Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko se

poruka: 39
|
čitano: 8.603
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko se ".
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko
MrBlc kaže...

 

Ako te to emocionalno tješi, iako je muški spol nastao defektom gena, žene su zapravo zakržljali dvospolci. S druge strane, ovo to možda uništi spolni život, ako na klitoris počneš gledati kao na zakržljali mikropenis.

 

 

Hahaha   jebaji ga sad 

Visak kaže...
Ono što je bitno, a što si već spomenuo kod kokoši, je da smo u embrionalnoj fazi po defaultu svi curice, a onda se aktivacijom hormona neki pretvore u dečke, a kod nekih to zapne, pa ostanu negdje između. Toliko o tome da je sve odlučeno pri oplodnji. 

Dakle tijekom trudnoće iz kokoši nastaje pijetao, a mi smo zapravo dlakave cure sa spuštenim jajnicima i velikim klitačima.

 
Ipak je odlučeno sve pri oplodnji. Ako se ukupan sastav genetskog materijala jedinke ne mijenja od oplodnje nadalje onda i jest odlučeno sve pri oplodnji. Druga stvar je to što tijekom razvoja prolazimo različite faze, pa tako i tu fazu "curice" 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 21:24 (Neuk).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko
Neuk kaže...

 Ipak je odlučeno sve pri oplodnji. Ako se ukupan sastav genetskog materijala jedinke ne mijenja od oplodnje nadalje onda i jest odlučeno sve pri oplodnji. Druga stvar je to što tijekom razvoja prolazimo različite faze, pa tako i tu fazu "curice" 

Kako je sve određeno pri oplodnji ako zigota pijetla može postati kokoš zbog malog pada temperature!?

 

Kod ljudi postoje indikacije da je homoseksualnost povezana s hormonalnom ravnotežom u određenim fazama razvoja ploda, iako to definitivno nije jedini faktor. Isto tako, u trenutku oplodnje još nije niti definirano koliko osoba će nastati - zigota se može podijeliti, pa nastanu jednojajčani blizanci, a može se opet i spojiti.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko
MrBlc kaže...

 

BlueMax kaže...

 pobogu, kako si ovo izračunao? previše druženja s tatom?

0,45 * 0,8 = 0,36. Znači, gledaju ukupnu inteligenciju, 55 - 60% je urođena, 32 - 36% steknemo od majke, a 8 - 9% od oca.

 

Inače, meni je majka bila zadužena za školske stvari, a s ocem sam većinom radio na projektima koji su rađeni po iskustvu bez nekih posebnih izračuna i točno mogu vidjeti gdje primjenjujem način razmišljanja koji sam pokupio od oca, a gdje način razišljanja koji sam pokupio od majke, dok nabolje rezultate postižem tamo gdje ih mogu kombinirati.

 #121 ispravak krivog navoda: članak kaže "80% nenasljedne (stečene) inteligencije", koja prema procjenama iznosi samo 40-45% ukupne inteligencije, dok je veci dio stecen (genetski). Dakle draga mama je odgovorna za najvise 36%.

 

Ne postoji urođena nego naslijeđena. To lako možeš zaključiti iz rečenice: nenaslijeđena inteligencija prema procijenama iznosi samo 40-45%.

 

Ajmo redom, ako 40-45% (ili od sto ako ti je lakše) čini nenasljedna inteligencija to znači da 55-60% čini nasljedna inteligencija. Ako tu nasljednu dijelimo na oca i majku onda majka u startu ima (ako dijelimo na pola) 27,5-30%. Sad dodaj postotak nenasljedne i dovivaš postotak ukupne inteligencije koju dobivaš od majke.

 

U nekom scenariju koji ne definira koliko se inteligencije nasljeđuje od oca a koliko od majke, teoretski (ne znam je li biološki) je moguće da od majke ne dobiješ ništa tako da je 32-36%minimum a ne maksimum.

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko

To svakako stoji, ali tu je jako bitna razlika "odgovorna" i "od nje dobiješ". Držati majku odgovornom za gene koje smo od nje naslijedili otvara neke nezgodne implikacije.

 

Dakle, odgovorna je za ono što nam je usadila, ali smo ukupno od nje dobili puno više.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko se

Čitajići komentare vidim da nas tu ima jako puno Sofomaniju 

Možda čak postoji neka napredna kategorija Sofomanije za ove "napredne levičare" 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 15:04 (papinijanus).
 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko
Kao što vjerojatno postoji i napredna kategorija za nazadne desničare.
Iako je i jedno i drugo oksimoron. Jer, kao što nema nazadnog ljevičara, tako nema niti naprednog desničara.
Pis on ju, tu :P
15 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko se

Doc Berecki kako se zove poremećaj kad su ljudi uvjereni da su na komentarima net.hr-a, a ne na informatičkom forumu?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko se

to ti se zove STRAH OD TUĐEG MIŠLJENJA 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#25) - Tko
Antiseptik kaže...
Kao što vjerojatno postoji i napredna kategorija za nazadne desničare.
Iako je i jedno i drugo oksimoron. Jer, kao što nema nazadnog ljevičara, tako nema niti naprednog desničara.

 Alo! Nebreš mi kopirat foru. Ajde da kopira netko s mojim IQom, ali ti s tolko većim IQom od mene??? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice