Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

poruka: 15
|
čitano: 4.141
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam".
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

biser #141

 

ma da ?!

idem s ekipom kada ja hoću.

istraživanje nije obuhvatilo razvedene mužjake ... 

nitko ti ne kvoca kada se vratiš ujutro "razbijen" a i nemaš strah je li žena s prijateljicama ili s prijateljem.

 

pusti ti priče; "idem van s prijateljicama" ..moš si mislit`

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

fukati pa krepati, ipak biram

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

Muškarci pojma nemaju koliko su sretni u odnosu na neke druge mužjake u životinjskom svijetu: bogomoljka svojem mužjaku otkine glavu i pojede ga poslije seksa,

 

To rade često i ljudske žene, odvede pred oltar, nakon nekog vremena ti "otkine glavu" isiše dušu, postaneš zomb kao Aja... pardon, kao jedan lik kojeg poznajem.

 

mužjak pauka-ribolovca poslije seksa ugine bez ikakvog vidljivog razloga... ali najlošije od svih prolaze trutovi, mužjaci pčele. Trut živi samo zato da bi oplodio maticu; u trenutku snošaja tako snažno ejakulira da mu testisi i vrh penisa eksplodiraju, te ih matica zajedno sa dobrim dijelom trutove utrobe uvuče u svoje tijelo, gdje ih koristi za daljnju samooplodnju. Eksplodiranih genitalija i bez pola drobi, trut ugiba u mukama.

 

Zavisi kako se gleda na ovo. Prvo, trutčina svira kurcu, ništa ne radi dok one babe po cijele dane uz krvavi znoj skupljaju hranu bez pauze i petkom i svetkom. Kada dođe vrijeme, sretne ljubav života, turbo-veliku seksi bombu, Nastassju Kinski, Angelinu, you name it s Kardashian dupetom s kojom doživi romansu i orgazam koji ga doslovno raznesu. Pa što će ti život poslije toga?

 

            Ako pak pokuša ispasti pametan pa se izvući od eksplozivnog parenja, pčele će ga izbaciti iz košnice, gdje će uskoro uginuti od gladi.

            Možemo samo zamišljati njegovu dilemu: krepati... ili fukati pa krepati.


 

Trut, kad vidi dilemu nekih od nas "ostariti, raditi za režije, ne fukati i krepati od kardiovaskularnih bolesti", pogleda maticu i vikne, "ček mala, stižem.....".

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 10:32 (ante_etna).
 
12 0 hvala 4
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

stočetresjean: empirijsko istraživanje na sebi kao uzorku pokazalo je kako je za sikofiziku idealno biti sam te tu i tamo štogod ovlaš pričepit. 

 

ajhundrdcvajundfircih: znam da mrtvi glasaju i da su značajan dio hadezejskog biračkog a za ostalo vjerujem na riječ. nisam probao. al javit ću kad zgasnem kako je bilo. 

 

1-4-3: ispod 200 kcal ne ustajem iz kreveta. 

 

12^2: pa nismo mi krivi što ostale životinje ne poznaju pomirbeni seks. osim toga, mi ateisti (i jebivjetri) se ne ševimo samo radi razmnažanja/oprašivanja. 

 

百四十五: to je zato jer statističari misle da su značajni, iako im je uzorak premalen. pitajte žene ali ne spominjite standardne devijacije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2019 9:51 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

Ako već moram krepati, onda barem krepati zadovoljan. Dakle dileme nema - prvo fukati a onda krepati. Baš mi se ne umire od gladi dugo i sporo, bolje brzo i efikasno.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Org
If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed. - Mark Twain
Moj PC  
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

Eksplodiranih genitalija i bez pola drobi, trut ugiba u mukama.

 

Tipična rastava kod homo sapiensa, samo ostaneš bez pola svega, a ne samo crijeva.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

Trubilo4

 

Doc ima info jedne grupe znastvenika a ovo tvoje je neka druga grupa...

ne misle znanstvenici isto.  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 13:54 (Anđeo bez falinge).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

 

Super su ovi biseri sa strane kao i uvijek odličnog Doca.

Well, nego zbog čega jedenje pizze dva puta u metar dana smanjuje rizik od karcinoma usne šupljine?

 

Kaj mediteranska prehrana ništa ne pomaže u tome kontekstu?

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Org
Ma je li, gospodine anđeo bez falinge, veoma si bistar.
If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed. - Mark Twain
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 14:01 (Trubilo4).
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

hvala 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

142. jebo jednom - svršio dvaput...

 

svaka čast..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Orgazam

doc, jedno istraživanje sveučilišta "dr. ça fait mal" iz pont au penis dans le vaginea polučilo je ishod da žene više vole dobar seks u usporedbi s lošim. jel to drži vodu ili? (neam pojma jesu li pokusi obavljeni samo s glodavcima ili je bilo i naroda). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 17:10 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Org
Visak kaže...

Tipična rastava kod homo sapiensa, samo ostaneš bez pola svega, a ne samo crijeva.

 Zašto rastava puno košta?

...

 

 

Jer vrijedi!

Ja rekoh
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#29) - Org
Banana 🍌 s čokoladom 🙄
Jel mislimo na isto? 😳
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice